Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

spitzer: 03.08.2024 15:08Правильно ли я понимаю что бас широкополосника (колонки) должен выдавать +\- тот же что и бас пассивного саба того же класса / той же мощности?
ні. бо динаміки різні як і розмір колонки і саба. якщо взяти однакові динаміки і однаковий розмір - буде + - одне і те саме. всі автомобілі з 0 до 100 їдуть однаково ? ні. тут те саме

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
Евгений King: 03.08.2024 14:55У Edifier починаючи від S2000 та все що вище по модельному ряду, мають Hi-Fi та Hi-Res сертифікацію, чому тоді всі ганяються за якимись пасивками з підсилювачами та дротами по 500 баксів?
відповідність hi fi hi res це дуже добре. але в мене до Edifier багато питань яких немає до Кліпішей
Евгений King
Member
Аватара пользователя
Откуда: Казна-де

Сообщение

Hotspur: 03.08.2024 15:32 але в мене до Edifier багато питань яких немає до Кліпішей
Логчіно, чим дорожчий девайс тим менше до нього має виникати питань)
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Евгений King: 03.08.2024 15:43Логчіно, чим дорожчий девайс тим менше до нього має виникати питань)
вони близькі по ціннику і дуже різні по списку деталей
spitzer
Junior

Сообщение

l-m: 03.08.2024 15:21Ну якщо розмір динаміків однаковий, то можливо. Але у сабвуферів стандартний це біля 10", а де з таким колонки? Майже немає...
Логічно
l-m: 03.08.2024 15:21Та й пасивний саб це якийсь рідкісний звір... ми ж про хі-фі, не про автоакустику?)
Пассивный взял для примера в вакууме, у меня как раз активный старенький Sven.
l-m: 03.08.2024 15:21Коротше, пошукай заміри для конкретних моделей що цікавлять, от й буде відповідь.
Вопрос возник т.к. я не слышу низов на широкополосниках от слова совсем, хотя очень хорошо слышно на сабе.
То ли старенькая 5.1 звуковуха режет низы на левом\правом до саба, то ли сам саб их каким-то макаром не пропускает на каналы (режим AUX/NORMAL не в адеквате, саб гудит когда не должен), подозрение есть и на то и на то..
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

spitzer: 03.08.2024 15:08Правильно ли я понимаю что бас широкополосника (колонки) должен выдавать +\- тот же что и бас пассивного саба того же класса / той же мощности?
Теоретически да, на практике:
1. Как правильно заметил l-m, пассивный саб - очень редкий зверь, почти эксклюзивный
2. НЧ очень сложный диапазон для воспроизведения, саб играет в очень узком диапазоне, будет играть 30 - 85 (100). НЧ в широкополоснках будет играть 30 - 1000, например. Теоретически системе сабом будет "легче" работать в НЧ + разгрузит нижний диапазон колонок
spitzer
Junior

Сообщение

Radio Bay: 03.08.2024 16:232. НЧ очень сложный диапазон для воспроизведения, саб играет в очень узком диапазоне, будет играть 30 - 85 (100). НЧ в широкополоснках будет играть 30 - 1000, например. Теоретически системе сабом будет "легче" работать в НЧ + разгрузит нижний диапазон колонок
Но зачем-то же впихнули низы в широкополосник?
Там же ж должно быть разделение частот внутренним фильтром, с 30-ти до 1000 эт чё т совсем широко, по тх колонок написано шо разделы на 350 и 1850 Гц

Короче надо заставить его играть или убедится что он неисправен, а то диаметр динамика низов 15 см и не слышно совсем, типа "абыдно, да"..
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Radio Bay: 03.08.2024 14:11
tablestikus: 03.08.2024 11:41Я зупинився тільки вваливши десь $2к, бо далі йти то вже треба десь $5к, а жаба давить
Є ще крітерій зупинки "та і так норм", мене зараз зовсім на апи не тягне, може час такий, якось не до цацок. Може твікнув би цапа у DacMaster, але то думка у загашнику, якось не до того
Основний критерій був - мені подобається звук як вийшло. І так буде довго, але все може змінитися якщо я десь почую щось, що сподобається більше)

Отправлено спустя 5 минут 36 секунд:
spitzer: 03.08.2024 16:55
Radio Bay: 03.08.2024 16:232. НЧ очень сложный диапазон для воспроизведения, саб играет в очень узком диапазоне, будет играть 30 - 85 (100). НЧ в широкополоснках будет играть 30 - 1000, например. Теоретически системе сабом будет "легче" работать в НЧ + разгрузит нижний диапазон колонок
Но зачем-то же впихнули низы в широкополосник?
Щоб зробити +- все в одному девайсі.
Я он сидів довго на маленьких кліпшах і був задоволений після едіфаєрів за 60 баксів, потім купив великі кліпші, стало краще. Потім купив ще саб - фільми взагалі стало дивитися офігенно. А потім знайшов що мій підсилювач вміє різати частоти саба і передавати йому тіки низькі, не передаючи їх на колонки - увімкнув - стало ще краще.

Але загалом якщо колонки ок - то там і баси ок. Тут все від місця, грошей і бажання залежить що хто будує собі з аудіосистем.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

spitzer: 03.08.2024 16:55Но зачем-то же впихнули низы в широкополосник?
Как зачем, 2 колонки - гораздо более юзабельное и компактное решений, чем две колонки и саб. Не забываем об удобстве пользования. Колонки, в большинстве своём, покупают нормальные люди, которым лишняя коробка в комнате не очень нужна. Не забываем по лишние шнурки. Это для энтузиастов. Так же есть вариант с небольшими помещениями, где напольники забубнят. Вот там трифоник - отличный вариант.
tablestikus: 03.08.2024 17:47Потім купив ще саб - фільми взагалі стало дивитися офігенно
Так, для кіно саб дуже бажаний

Відправлено через 1 годину 51 секунду:
Евгений King: 03.08.2024 15:43Логчіно, чим дорожчий девайс тим менше до нього має виникати питань)
Зовсім не логічно, не одноразово до дорогих девайсів виникали питання "а за що такі гроші?". Приклад: вушний підсилювач Hifaman EF400, піпл чекав, але піпл не зхавав, здебільшого реакція - пожимання плечима. Гроші, якщо маєш досвід і смак не все вирішують.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

spitzer: 03.08.2024 16:55а то диаметр динамика низов 15 см и не слышно совсем, типа "абыдно, да"..
6" це нормальний такий розмір для середньочастотника :D
В природі не існує* внятних сабвуферів в такому типорозмірі. В цьому розмірі можуть бути: басс-мідрейндж від сотні Гц приблизно; бумбокси для кіно, котрі щось там пердітимуть максимально далеке від композиції; саби з супержорстким дифузором, люмінієвим наприклад, довгим ходом і надпотужним "мотором", котрі формально видають необхідні звуки, але попутно засруть сч/вч власними резонансами.
Гарні саби починаються з 12". На самий крайній крайняк десяточку хоча б.
*Чити в вигляді різних сортів електромеханічного зворотного зв'язку (motional feedback) не рахуємо бо ви все одно не знайдете таке в масс-маркеті. І не в масс теж треба дуже-дуже постаратись щоб знайти.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 03.08.2024 19:42В природі не існує* внятних сабвуферів в такому типорозмірі.
існує. є така штука панч бас
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hotspur
Гіпертрофовані 60-80Гц і спроба витягнути барабан на гармоніках це не бас :rotate: Я таке записую в пункт про бум-цик для кіно.

Відправлено через 6 хвилин 6 секунд:
Проти фізики не попреш і все одно знадобляться великі динаміки якщо хочеться правдоподібних звуків. А от опції по зменшенню штатних гробів на 200 літрів для цих динаміків вже існують. Наприклад здвоєння нч динаміків дає дуже гарні результати, особливо якщо це морда-до-морди.
Евгений King
Member
Аватара пользователя
Откуда: Казна-де

Сообщение

Hotspur: 03.08.2024 15:58
Евгений King: 03.08.2024 15:43Логчіно, чим дорожчий девайс тим менше до нього має виникати питань)
вони близькі по ціннику і дуже різні по списку деталей
Ану покажіть приклад активних Кліпшей в розмірі S3000 та цінником близько 30к з планарним ВЧ та близько 200Вт сумарної потужності :beer:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Евгений King: 03.08.2024 22:18Ану покажіть приклад активних Кліпшей в розмірі S3000 та цінником близько 30к з планарним ВЧ та близько 200Вт сумарної потужності
Планарні ВЧ не показник, а так Klipsch The Fives

Відправлено через 9 хвилин 56 секунд:
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Hotspur: 03.08.2024 14:30не пиши тупу маячню.
Hi-Fi (англ. High Fidelity — высокая точность, высокая верность)
Тебе китайскую шарманку со светюльками показать? На ней тоже хифи написано. :lol: Может тогда уже про Hi-End вспомним до купы? :gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 42 секунды:
Radio Bay: 03.08.2024 15:14Це тільки у твоєму фантазійному світі хтось гоняється за дротами за 500 баксів
Как это - покупать провода из безкислородной меди с красивыми оплетками за кучу денег любимое развлечение аудиофилов, еще и спорить про их прогрев и прочее подобное. :gigi:
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Radio Bay: 03.08.2024 19:18
Евгений King: 03.08.2024 15:43Логчіно, чим дорожчий девайс тим менше до нього має виникати питань)
Зовсім не логічно, не одноразово до дорогих девайсів виникали питання "а за що такі гроші?". Приклад: вушний підсилювач Hifaman EF400, піпл чекав, але піпл не зхавав, здебільшого реакція - пожимання плечима. Гроші, якщо маєш досвід і смак не все вирішують.
Та навіть одні і ті самі колонки в різних приміщеннях та з різними підсилювачами грають по різному. Мої старі кліпші одній людині дуже подобались як грають, я коли купив нові - віддав йому, а він потім жалівся що у нього вдома на іншому ресівері вони видали зовсім не те що було у мене і йому подобалося.
l-m
Member

Сообщение

Scoffer: 03.08.2024 19:42
spitzer: 03.08.2024 16:55а то диаметр динамика низов 15 см и не слышно совсем, типа "абыдно, да"..
6" це нормальний такий розмір для середньочастотника :D
6" це трохи не стандарт, але більш розповсюджені 6.5" у двополосній акустиці зазвичай нормально грають до 50 Гц, іноді й трохи нижче. Для більшої частини музики цього достатньо.
Насправді навіть 5.25" ще щось можуть, особливо якщо їх декілька та інженери були гарні (але це все дуже сильно на ціні відбивається та швидко улітає у так званий hi-end).

Відправлено через 7 хвилин 30 секунд:
Дуже погано обидві системи звучать, нічим не краще мого смартфона (на ньому й слухав :laugh: )
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

S: 04.08.2024 10:06Тебе китайскую шарманку со светюльками показать? На ней тоже хифи написано.
коли ти не знаєш що писати то не пиши дурниці
Andrule
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Евгений King: 03.08.2024 15:43
Hotspur: 03.08.2024 15:32 але в мене до Edifier багато питань яких немає до Кліпішей
Логчіно, чим дорожчий девайс тим менше до нього має виникати питань)
Треба послухати і якщо подобається брати. А краще слухати заплющеними очима тоді простіше зосередитися на звучанні.))) Ставили Mission M66i, DALI Ikon 6 MK II, Sven HP-530T зав'язували людині очі і вас здивує, що йому більше сподобалося за звучанням …
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Andrule: 04.08.2024 13:16Ставили Mission M66i, DALI Ikon 6 MK II, Sven HP-530T зав'язували людині очі і вас здивує, що йому більше сподобалося за звучанням …
це дуже дивний набір з 3 систем 2 з яких значно кращі свен
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

S: 04.08.2024 10:06покупать провода из безкислородной меди с красивыми оплетками за кучу денег любимое развлечение аудиофилов, еще и спорить про их прогрев и прочее подобное
Когда встретишь аудиофила, спроси, какие у него любимые развлечения, потом расскажешь, мне тоже интересно :)
Andrule: 04.08.2024 13:16Ставили Mission M66i, DALI Ikon 6 MK II, Sven HP-530T зав'язували людині очі і вас здивує, що йому більше сподобалося за звучанням …
Похоже на утку, типа, что аудиофилы в слепом тесте не могли отличить кабель за $1000 и разогнутый металлический тремпель )
l-m: 04.08.2024 10:50Дуже погано обидві системи звучать, нічим не краще мого смартфона (на ньому й слухав )
Час міняти смартфон, ще можна його у кастрюлю покласти, кажуть так ліпше. До речі, треба спробувати :)
Ответить