Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Ответить
Автор
Сообщение
siruf
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Изображение

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Последний раз редактировалось siruf 28.08.2012 16:34, всего редактировалось 9 раз.
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 21.07.2024 23:36що у них такі акції з великими знижками досить часто
я все понимаю, ну я же не занимаюсь перепродажей и мне банально не зачем следить за скидками и покупать, мне просто захотелось корпус я заказал, я мог бы просто и банально сдесь взять макс версию, продать на олх бп и все. Даже думал над тем что бы купить лиан ли а4н2о и просто забить на заказ со штатов :shuffle:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

odessitmws: 21.07.2024 13:47
daesz: 21.07.2024 13:18якщо гарантія глобальна (як в корсара, для прикладу) і блок вийде з ладу після цих 2 років - то можна просто на пряму відправити виробнику
корсар кстати согласился заменить блок по гарантии, а как отправил они внезапно передумали упомянув что можно будет после окончания войны... не ну не конченные? только на международную доставку попал
Цікавий поворот подій : цей джонні гуру - це мужик який мав сайт з оглядами БЖ (в темі підбору БЖ раніше навіть лінк був на його сайт, але сайт вже давно не працює, думаю тому лінк і прибрав модер, але суть не в тому), а зараз (((наскільки я знаю))) він працює в корсарі, саме у відділенні яке займається БЖ. Так от, цитата :
Изображение
Тільки не зрозуміло - чи він їм посилає їх на якусь діагностику/ремонт, чи просто посилає :D
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

замовив сф850л чисто через те що є пасивний режим, і не так дорого як асус :gigi: Але трішки дивний розкид гарантії 7 років у майже всіх(не свровозів) та 10 у телемарті :-/
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz: 24.07.2024 14:26
замовив сф850л чисто через те що є пасивний режим, і не так дорого як асус :gigi: Але трішки дивний розкид гарантії 7 років у майже всіх(не свровозів) та 10 у телемарті :-/
У телемарта, мабуть, опечатка - офіційно сам корсар дає тільки 7 років :D
спойлер
Изображение
Sanguinary
Junior

Сообщение

Підкажіть будь-ласка який зараз кращий по ціна/якість Mini ITX корпус який в нас можна придбати? Потрібно невеликий, мабудь прямокутної форми, щоб можно було до рюкзака або чемодана покласти...
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanguinary: 24.07.2024 17:17 Підкажіть будь-ласка який зараз кращий по ціна/якість Mini ITX корпус який в нас можна придбати? Потрібно невеликий, мабудь прямокутної форми, щоб можно було до рюкзака або чемодана покласти...
Залежить від того, що хочете вмістити. Чи вибираєте копрус, а вже після того будете підбирати комплектуючі?
Sanguinary
Junior

Сообщение

daesz: 24.07.2024 17:20
Sanguinary: 24.07.2024 17:17 Підкажіть будь-ласка який зараз кращий по ціна/якість Mini ITX корпус який в нас можна придбати? Потрібно невеликий, мабудь прямокутної форми, щоб можно було до рюкзака або чемодана покласти...
Залежить від того, що хочете вмістити. Чи вибираєте копрус, а вже після того будете підбирати комплектуючі?
Основа буде AM5, 7500f+4070 super. Комплектуючі підбирав під mATX, думав взяти Jonsbo d31, але все-таки передумав і хочу маленьку SFF збірку... В нинішніх умовах потрібна мобільність, за яку звісно ж прийдеться доплатити... (
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Sanguinary: 24.07.2024 17:17щоб можно було до рюкзака або чемодана покласти...
рюкзаки и чемоданы разные бывают

охлаждение какое планируется?
тягать его в рюкзаке со стеклом?
с килограммовой (условно) башней на метеринке и с подвешенной видеокартой в слоте?

"каждая свинья свое болото хвалит" - Lian-Li A4H2O - разумный баланс размера, возможностей и мобильности
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Sanguinary: 24.07.2024 17:40але все-таки передумав

Менше, ніж за півгодини? До такого рішення зазвичай приходять довго.
Sanguinary
Junior

Сообщение

Melki: 24.07.2024 17:52
Sanguinary: 24.07.2024 17:17щоб можно було до рюкзака або чемодана покласти...
рюкзаки и чемоданы разные бывают

охлаждение какое планируется?
тягать его в рюкзаке со стеклом?
с килограммовой (условно) башней на метеринке и с подвешенной видеокартой в слоте?

"каждая свинья свое болото хвалит" - Lian-Li A4H2O - разумный баланс размера, возможностей и мобильности
Щодо D31, я ж пишу що спочатку хотів побільше, а тепер хочу все поменше розмір, тому він відпадає )

Lian-Li A4H2O, начебто гарненький, але де ж його придбати за норм ціною у нас? Є ще щось схоже але більш доступне?

Тут хтось щось чув про Custom Mod, видало їх сайт з корпусами, наче як наше виробництво... якщо хтось зіштовхувався з ними, підкажіть як там якість/функціональність?

Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
SergN: 24.07.2024 18:02
Sanguinary: 24.07.2024 17:40але все-таки передумав

Менше, ніж за півгодини? До такого рішення зазвичай приходять довго.
Чому за пів години? Я вже майже місяць бьюся наж цим "питанням"...
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanguinary: 24.07.2024 17:40
daesz: 24.07.2024 17:20
Залежить від того, що хочете вмістити. Чи вибираєте копрус, а вже після того будете підбирати комплектуючі?
Основа буде AM5, 7500f+4070 super. Комплектуючі підбирав під mATX, думав взяти Jonsbo d31, але все-таки передумав і хочу маленьку SFF збірку... В нинішніх умовах потрібна мобільність, за яку звісно ж прийдеться доплатити... (
https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... a4h2ox400/
https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... kngi0-g-1/
https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... -ter1n-01/

Це якщо брати в нас.
Рекомендую спочатку оприділитись із комплектуючими, а тоді під них підібрати те, куди вони влізуть. Або навпаки вибрати корпус, а тоді вже підбирати комплектуючі які в нього полізуть. 4070с є штук 50 різних, це не звужує критерії пошуку ні в яку сторону.
Корпус в класичній компоновці (як от мій мешрум Д або запропонований вище діпкул - це одні з не багатьох варіантів які можна взяти у нас в межах 70-100$), все інше буде не менше 150, тмоу що один рсіе4.0 рейзер коштує 50. У випадку ліан лі чи фракталу - потрібно розуміти, що там ще й бренд "вартує гроші".
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Sanguinary: 24.07.2024 18:05як там якість
сталь резаная лазером и окрашенная порошком, какое качество у гнутого на коленке? цены заточенные на США с их доходами
Sanguinary: 24.07.2024 18:05де ж його придбати за норм ціною у нас?
OLX чуть дешевле обещает...
Melki: 24.07.2024 17:52охлаждение какое планируется?
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Sanguinary: 24.07.2024 17:40хочу маленьку SFF збірку
даремно лізите в дебрі сфф, хоча час і не простий, але про комп будете думати точно не в перших пунктах ... а переплата буде таки добра.
jonsbo d31 vs nr200p max
спойлер
Изображение
Sanguinary
Junior

Сообщение

daesz: 24.07.2024 18:10
Sanguinary: 24.07.2024 17:40

Основа буде AM5, 7500f+4070 super. Комплектуючі підбирав під mATX, думав взяти Jonsbo d31, але все-таки передумав і хочу маленьку SFF збірку... В нинішніх умовах потрібна мобільність, за яку звісно ж прийдеться доплатити... (
https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... a4h2ox400/
https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... kngi0-g-1/
https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... -ter1n-01/

Це якщо брати в нас.
Рекомендую спочатку оприділитись із комплектуючими, а тоді під них підібрати те, куди вони влізуть. Або навпаки вибрати корпус, а тоді вже підбирати комплектуючі які в нього полізуть. 4070с є штук 50 різних, це не звужує критерії пошуку ні в яку сторону.
Корпус в класичній компоновці (як от мій мешрум Д або запропонований вище діпкул - це одні з не багатьох варіантів які можна взяти у нас в межах 70-100$), все інше буде не менше 150, тмоу що один рсіе4.0 рейзер коштує 50. У випадку ліан лі чи фракталу - потрібно розуміти, що там ще й бренд "вартує гроші".
DC CH160 мабуть зараз найкраще рішення ціна/якість, ще й з фільтрами майже всюди... А як там краще охолодження організувати, якщо повітря буде на проці?

A4-H2O звісно крутіший, але блін ціна трохи кусюча... ех, якби він тисяч 5+- коштував, то не було б питань... піду подивлюсь на нього огляди, може все ж таки розкошелюся... ))

Відправлено через 6 хвилин 17 секунд:
Patruletz: 24.07.2024 18:35
Sanguinary: 24.07.2024 17:40хочу маленьку SFF збірку
даремно лізите в дебрі сфф, хоча час і не простий, але про комп будете думати точно не в перших пунктах ... а переплата буде таки добра.
jonsbo d31 vs nr200p max
спойлер
Изображение
Я так спочатку і думав... d31 vs nr200/ch16 звичайно там різниця в розмірі не така й велика, а от якщо уже порівнювати з A4-H2O, то там вже різниця більш суттєвою.

Я компьютери не часто змінюю, тому можу й полазити по дебрях, щоб все ж таки купити те що потрібно...
Последний раз редактировалось Sanguinary 24.07.2024 18:43, всего редактировалось 1 раз.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanguinary: 24.07.2024 18:36 DC CH160 мабуть зараз найкраще рішення ціна/якість, ще й з фільтрами майже всюди... А як там краще охолодження організувати, якщо повітря буде на проці?
Ззаді 120, зверху 2х120, спереді (якщо сфх/сфх-л БЖ) 120/140 або (якщо АТХ) нічого.
Знизу там не все так однозначно саме через пиле-фільтр, кпріплення також не передбачені (але то ж "крупний" меш, тобто приколхозити можна, навіть 2х140).
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

daesz: 24.07.2024 18:10Рекомендую спочатку оприділитись із комплектуючими, а тоді під них підібрати те, куди вони влізуть
можна поступити куди простіше, на рсpartpicker вибрати корпус і там вже будуть збірки, а далі просто скупитись по списку. :beer:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz: 24.07.2024 18:43
daesz: 24.07.2024 18:10Рекомендую спочатку оприділитись із комплектуючими, а тоді під них підібрати те, куди вони влізуть
можна поступити куди простіше, на рсpartpicker вибрати корпус і там вже будуть збірки, а далі просто скупитись по списку. :beer:
На пісіпаркпікері обмежений вибір корпусів, якщо лізти "в дебрі" на алі/тао/китайщину - то там буде з цих корпусів максимум ну 5% :gigi:
Але як варіант також може бути :up:
Последний раз редактировалось daesz 24.07.2024 18:45, всего редактировалось 1 раз.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

лучше СМ nr200p

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
daesz: 24.07.2024 18:43Ззаді 120, зверху 2х120, спереді (якщо сфх/сфх-л БЖ) 120/140 або (якщо АТХ) нічого.
Знизу там не все так однозначно саме через пиле-фільтр, кпріплення також не передбачені (але то ж "крупний" меш, тобто приколхозити можна, навіть 2х140).
ненужная маячня
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Мені особисто в СН160 не подобається товщина 185мм, якийсь ахтунг. В мене зрештою і "вимоги" до сфф корпусу "щоб влазився в рюкзак" :D
Якщо СН160 подобається візуально, то з алі є ось такі варіанти :
https://www.aliexpress.com/item/1005005875957423.html
Є ще чуть більший варіант - G400 від цього ж виробника, але на алі знайти його неможу :-/ От він на тао :
https://item.taobao.com/item.htm?id=741840164907
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

daesz: 24.07.2024 18:48не подобається товщина 185мм
а в предложенном тобой DC CH160 всё хорошо, 200 не 185
Ответить