Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор темы: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Ответить
Автор
Сообщение
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

Йшов другий тиждень протистояння осцилографа з ВРМ гігабута, гігабут покищо веде
ApostolCV
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Shvlr, дякую дуже крутий документ чи не з Влабу? :gigi: Завтра буду знов дивитися плату.
Та варто замiнити бутовий конденсатор (мiж 2 та 8 ногами драйверу), саме вiн дає напругу для вiдкривання верхнього польовика.
Ніхто не знав , що прийдеться читати статі на англійській, що таке бутстрап кондер.
Shvlr
Member

Сообщение

ApostolCV: 06.07.2024 19:34 Shvlr, дякую дуже крутий документ чи не з Влабу?
Нi, бо ремонтерскi форуми - така помийка, що ну його в баню.

Блiн, "вдалий" день.
Через з нагоди куплений рокiв 8 назад перехiдник DVI-HDMI, у мого 15" Futjitsu-Siemens вiдгорiв DVI :mad:
Бо VGA вони поставили з усiмома захистами, а DVI - просто на пряму в мiкросхему.
Усякi "милицi" не допомогли. Прикро...
спойлер
Изображение
offece-trader
Member
Откуда: Киев

Сообщение

может кому надо. неделю или две, потом уедет в лом.

Soltek SL-85ERV2 белый. Пухлые кондеры возле сокета. работоспособность неизвестна, но выглядит целой, следов пайки или горения нет. Возможно смогу найти родной белый радиатор. 200 грн.
спойлер
Изображение
Блок питания Seasonic SS-250FS. Не гудит и не скрипит, кулера вообще не слышно. Ну и фирма известная. Питание на проц 20 + 4 пин. 200 грн.
спойлер
Изображение
ApostolCV
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Shvlr, коротше я все обміряв взад і вперед.
спойлер
Дивностей не знайшов. Тож ризикнув.
*Перекинув мосфети з 6-ї фази на п'яту. При цьому драйвер рідний від п'ятої.
*Завелося. Схоже проблема була в одному або двох мосфетах нижнього плеча , що стояли на пробитій фазі.... Недопрбиті чи інше.
Коротше дивлячись на ціни на мосфети по 100 грн за шт відключив 6-у фазу вона тут нафіг не потрібна.VRM з запасом.
*Випаяв полімери 2.5V полімери сумнівної якості. В деяких Vlost аж 12% і тіпа ESR0.00 (може їх робота).
Як повернуся із відрядження буду міняти на JCCON 2,5V 1200mF.(дивно , але при меншому розмірі мають кращі характеристики)
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

ApostolCV
Зберіг вчора спешл фор юу майне фройнд...
спойлер
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/materin ... bserved_ad
ApostolCV
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

spoglyadach, до речі , саме ось ці червоні конденсатори на обох платах від гігабайта (Ga-p35-s3 та GA-EP35-DS3L показують себе як дуже -не-дуже. Знову ж на Ретро веб в коментах до цих плат є зноска що кондеї ніхуа не "solid". Тож скоріше моє спостереження має здоровий глузд.
500грн. Бу-га-га :lol:
Чи х..йова партія чи що. Певно не хватило грошей , щоб усюди впаювати Панасоніки.
От на платі , що у вас купив Panasonic -и показують себе добре (не як з заводу але стан дуже хороший.) ESR по верхньому рівні допуску.
Shvlr
Member

Сообщение

spoglyadach: 08.07.2024 11:11 ApostolCV
Зберіг вчора спешл фор юу майне фройнд...
спойлер
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/materin ... bserved_ad
А можно ще для мене фотки?
П'ятисотки та сотні (за доставку) :beer:
П.с. ця мп стільки не коштує, та має чисто емоційний інтерес.
Так само, як і мій 15" монітор на цій сторінці

Відправлено через 2 хвилини 30 секунд:
ApostolCV
Ну нижні мосфети потрібно було міняти одразу після того, як заміна верхнього горілого не допомогла.
Для таких вправ я використовую виключно донорів, манав я нові деталі купувати
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

ApostolCV
Ну так можна поторгуватись трохи + доставку укрпоштою обговорити. А возитись стільки і ще не відомом чи буде успіх то не бугага, ну корочє я зробив всьо шо міг, думав може то плата дорога серцю B-)

Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
Shvlr
Це ви шановний мабуть давно олх не сьорчите, бо там зараз такі ціни можна побачити що оті 500 гривень нормальна ціна буде. Треба буде трошки скрінів запостити з різною дичиною що я насейвив з лоха
ApostolCV
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

spoglyadach,
Ціни кантужених на голову по типу Сокета 7 за 3к лишіть собі.
До речі з виконаних робіт. На місце відсутнього чіпа "Sata2" від JMicron підкинув інший з GA-EP35-DS3L... Для підтримки IDE. Також прийшлося підкидати від неї біос . Тож тепер мутант у зборі :gigi:
P.S. Тіки зря ISL6327 з Аліку заказував. А може і не зря. :shuffle:
Shvlr
Member

Сообщение

ApostolCV: 08.07.2024 11:58 spoglyadach,
Ціни кантужених на голову по типу Сокета 7 за 3к лишіть собі.
Так всі на ібей дивляться
З одного боку тусла за 200 баксів- оксюморон, з іншого- хтось їх же бере

Відправлено через 5 хвилин 13 секунд:
spoglyadach: 08.07.2024 11:34
Це ви шановний мабуть давно олх не сьорчите, бо там зараз такі ціни можна побачити що оті 500 гривень нормальна ціна буде.
Р45 з 4 роз'ємами ддр3 та на полімерних капациторах - норм ціна.
Її і зараз можливо використовувати з топовим ксеоном.
Без ігорей- нормальна побутова машинка, тільки ...5грн кіловат :-/
Р35 на ддр2... Ну то таке
4 гігові планки будуть коштувати більше чим сама материнка ( при тому кожна окремо)
acidburn
Member

Сообщение

spoglyadach: 08.07.2024 11:34 Треба буде трошки скрінів запостити з різною дичиною що я насейвив з лоха
Є ж форум для цього (на правах реклами)
https://640kb.com.ua/forum/viewtopic.ph ... &start=220
Shvlr
Member

Сообщение

acidburn: 08.07.2024 16:51
spoglyadach: 08.07.2024 11:34 Треба буде трошки скрінів запостити з різною дичиною що я насейвив з лоха
Є ж форум для цього (на правах реклами)
https://640kb.com.ua/forum/viewtopic.ph ... &start=220
https://640kb.com.ua/forum/download/fil ... &mode=view
Ну чувак насвестiв, але слотовий копермайн (якщоб там був дiйсно Р3 а не P2) коштує ще й веселiше, особливо старший.
При цьому, в описi все вiрно :mad:
https://www.cpu-world.com/sspec/SL/SL3N6.html
ApostolCV
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Хоча Slot-ові коппери досить рідкі, не бачу в цьому проблем оскільки переробка любого noname перехідника справа 10 хв.
А топові коппери під 370 коштують копійки.
До речі ром.бу з їх статтею про переробку в цьому плані некоректно пояснює. Бо правильну доробку я знаходив на ферра.ру . Де пояснювали недостаток живлення з VTT.
P.S. На дня викупив слоткет с туалероном 1.1 який встає на 133 частоту на стокових вольтажах але далі 134MHz вже в праймі фейли.
Що цікаво , судячи з слідів на слоткеті попередній володар не осилив у переробку.)
P.S. Який перекуп вже збрив 423?
radical
Member
Откуда: dp.ua

Сообщение

ApostolCV: 08.07.2024 17:17 Хоча Slot-ові коппери досить рідкі, не бачу в цьому проблем оскільки переробка любого noname перехідника справа 10 хв.
це ще може від плати залежати, точніше, від її ВРМ
але мені поки що таланило, навіть з туалатинами
ApostolCV: 08.07.2024 17:17 А топові коппери під 370 коштують копійки.
а пан продає чи купляє? я б не відмовився
ApostolCV
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

radical, не продаю. В свій час по адекватній ціні знайшов собі 2 чи 3 топових коппера на 133-й . Та пару 1.1 цилів.
А от пара 1100/256/100 Cu обійшлися в копійку. (Брав у "нашого" продавана з Києва. ) Шкода , що один з них по власній помилці спалив.
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

Shvlr: 08.07.2024 12:23 Так всі на ібей дивляться
З одного боку тусла за 200 баксів- оксюморон, з іншого- хтось їх же бере
Да нехай собі дивляться, всеодно вони там не будуть торгувати. Таксі в Нью-йорку коштує 50-60 баксів, то що тепер в якомусь Болті чи Убері ціни підняти і всім казати "а ви бачили скоко в США таксішка коштує"
В мене є знайомі що торгують на наібей, але не залізом то не дуже там охоче купують в нашого братіка, особливо зараз та ще й кинуть можуть на ізі + комісії там не 10 гривників як в лоха B-) Хто торгує на ібей оцим бла-бла не займається а просто собі там виставляє і чекає щедрого ДЖОНА

Відправлено через 5 хвилин 38 секунд:
ApostolCV: 08.07.2024 17:17 P.S. Який перекуп вже збрив 423?
О, а шо там було, шось цікаве? Бо я на лох не заходжу останнім часом там або сумно або смішно. Останній пєрл був Zalman VF900 за 700 гривень без комплекту, тільки коробочка та реобасік. Цирк карочє, тут навіть наібей в шоках
ApostolCV
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

spoglyadach,була Gigabyte GA-8TM з процом і пам'ятаю за 700.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

ApostolCV
Зробіт тему, тут на форумі, про переробку.
Бо форум якась барахолка з срачами в обговорені статей(((
Shvlr
Member

Сообщение

Mykolay3ack: 08.07.2024 21:35 ApostolCV
Зробіт тему, тут на форумі, про переробку.
Бо форум якась барахолка з срачами в обговорені статей(((
старе залізо більше не виробляють, тому питання де взяти та за скільки нікуди не піде
Це не на розетці замовити
Ответить