В Epic Games Store дарують незвичний екшен The Falconeer

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
GoToHell
пес Патрон
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити В Epic Games Store дарують незвичний екшен The Falconeer

В дитинстві полюбляв гру flying heroes, тут по слайдах щось дуже схоже на неї B-)
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Грати не буду, але хай буде :laugh:
corban_jum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

була колись екш-рпг The I of Dragon или как-то так
Zill0
Junior

Сообщение

Цікаво, коли вони здогадаються, що для конкурування зі стімом треба розвивати свій у'обищний магазин, а не тільки роздавати подарунки.
Відгуки там нормальні робити, комуніті...
Як завлєкалово я б більш повівся на добовий період повернення гри, бо за 2 години в стімі дуже часто неможливо побачити проблеми.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Zill0: 05.07.2024 12:53 Цікаво, коли вони здогадаються, що для конкурування зі стімом треба розвивати свій у'обищний магазин, а не тільки роздавати подарунки.
Відгуки там нормальні робити, комуніті...
Як завлєкалово я б більш повівся на добовий період повернення гри, бо за 2 години в стімі дуже часто неможливо побачити проблеми.
Фанати егс продовжують кудахкати про те, що стім це про значки та карточки. Але насправді, в стімі окрім базових функцій любого нормального магазину (купити гру, почитати коментарі, зробити рефанд) давно є власний маркет та система трейд офферів, форум, воркшоп з усілякими модами від комьюніті, можливість стрімінгу, голосові чати, фемілі шейринг (хай і з обмеженнями), можливість керувати завантаженнями ігор через додаток на телефоні, грінлайт, той стор смітник від епіків виглядає просто смішно на фоні. Яка конкуренція? :laugh:
Softas
Member

Сообщение

Zill0: 05.07.2024 12:53 Цікаво, коли вони здогадаються, що для конкурування зі стімом треба розвивати свій у'обищний магазин, а не тільки роздавати подарунки.
Відгуки там нормальні робити, комуніті...
Як завлєкалово я б більш повівся на добовий період повернення гри, бо за 2 години в стімі дуже часто неможливо побачити проблеми.
Я не знаю навіщо комусь якісь відгуки в магазині? Це для кого? Для якихось людей які не можуть зайти в ютуб? Там і відгуки і гейплей, подививсь і все.

Відправлено через 6 хвилин 15 секунд:
7mindfields: 05.07.2024 13:11
Zill0: 05.07.2024 12:53 Цікаво, коли вони здогадаються, що для конкурування зі стімом треба розвивати свій у'обищний магазин, а не тільки роздавати подарунки.
Відгуки там нормальні робити, комуніті...
Як завлєкалово я б більш повівся на добовий період повернення гри, бо за 2 години в стімі дуже часто неможливо побачити проблеми.
Фанати егс продовжують кудахкати про те, що стім це про значки та карточки. Але насправді, в стімі окрім базових функцій любого нормального магазину (купити гру, почитати коментарі, зробити рефанд) давно є власний маркет та система трейд офферів, форум, воркшоп з усілякими модами від комьюніті, можливість стрімінгу, голосові чати, фемілі шейринг (хай і з обмеженнями), можливість керувати завантаженнями ігор через додаток на телефоні, грінлайт, той стор смітник від епіків виглядає просто смішно на фоні. Яка конкуренція? :laugh:
Все оцю фігню в стімі яку ти написав я за 10років користування ні разу не використовував, бо вона наф не потрібна. Форум гівно, стрімінг гівно, голосові чати гівно, можливість керувати завантаженнями на телефоні для чого? Для опції. Магазин це прийшов купив, а якщо треба інший функціонал існують в рази кращі пропозиції на ринку чим гівно Стім. А ще й пам'ятається що для кацапів Стім зробив все дешевше чим для нас.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

> бо вона наф не потрібна
Все, хай габен згортає стім, бо пан Softas сказав що воно не треба

> Форум гівно
На цьому "гівні" можна знайти поради та вирішення проблем, у тому числі і напряму поспілкуватися з розробниками.

> стрімінг гівно
Стрімив для друзів кілька разів, доволі круто, бо не треба абсолютно нічого зайвого для того щоб воно працювало.

> голосові чати гівно
Сам не користувався, бо у всіх друзів є дискорд чи ще щось, але чому гівно?

> можливість керувати завантаженнями на телефоні для чого?
Для того щоб коли ти не вдома, але хочеш щоб гра була встановлена коли ти прийдеш, користувався кілька разів. Зручно.

> а якщо треба інший функціонал існують в рази кращі пропозиції на ринку чим гівно Стім.
Наприклад?

> Я не знаю навіщо комусь якісь відгуки в магазині? Це для кого? Для якихось людей які не можуть зайти в ютуб?
Для тих хто не хоче переглядати незрозумілі проплачені "11/10 на кінчиках пальців" відео і тратити на це час, а хоче реальні відгуки від реальних людей?
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Softas: 06.07.2024 10:54 а якщо треба інший функціонал існують в рази кращі пропозиції на ринку чим гівно Стім.
Прямо в рази, це які? :lol:
Ответить