Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Ответить
Автор
Сообщение
movi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Що робити якщо на ПК немає звуково сповіщення про вхідні листи у ящик gmail.com? Немає від листів з ОЛХ та Алі. А якщо відправити з другого ящика на цей - то все справно дзінькає. Значить у налаштуваннях все вірно. А от від ОЛХ якась чортівня. На вкладці з пошто. у Мозила цифри з'являються про нові листи а звуку нема. Зникло недавно, до того і спливало справа внизу (Він10) і звук був.
murzik
Member

Сообщение

movi
це не залежить від того в яку категорію падають листи? пропозиції, соц мережі
п.с: я і не знав, що є можливість налашутвати звукове сповіщення . використання сторонніх програм - да.
TypStar
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Придбав міні ПК щоб довше можна було сидіти за компом під час відключень від акумулятора.

Тепер у мене питання: як одночасно підключити дротову мишку та клавіатуру до двох ПК, щоб не перемикати кабелі кожного разу, коли переходжу з міні ПК на основний ПК?
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

TypStar: 02.07.2024 16:42 Придбав міні ПК щоб довше можна було сидіти за компом під час відключень від акумулятора.

Тепер у мене питання: як одночасно підключити дротову мишку та клавіатуру до двох ПК, щоб не перемикати кабелі кожного разу, коли переходжу з міні ПК на основний ПК?
я колись для цього використовував mouse without borders
Crossbow
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

TypStar: 02.07.2024 16:42як одночасно підключити дротову мишку та клавіатуру до двох ПК, щоб не перемикати кабелі кожного разу, коли переходжу з міні ПК на основний ПК?
гугліть KVM світч
Blockader
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

movi: 29.06.2024 18:15
спойлер
Можливо хтось колись зтикався з питанням як влаштувати свою рідну людину в будинок похилого віку https://ridnyj-dim.com.ua/yak-vlashtuva ... v-ukrayini якщо так, то ось для вас файна компанія яка допоможить вам зі всіма подібними питаннями і зробить все для того щоб ви обрали саме їх. Помешкання в них просто кращі зі всих що тільки можуть існувати у Львові, апартаменти супер і умови для проживання непогані, сервіс на вищому рівні і здається що вам варто зайти на їх сторінку і дізнатись подробиц.
Що робити якщо на ПК немає звуково сповіщення про вхідні листи у ящик gmail.com? Немає від листів з ОЛХ та Алі. А якщо відправити з другого ящика на цей - то все справно дзінькає. Значить у налаштуваннях все вірно. А от від ОЛХ якась чортівня. На вкладці з пошто. у Мозила цифри з'являються про нові листи а звуку нема. Зникло недавно, до того і спливало справа внизу (Він10) і звук був.
Не знаю навіть що в вас за проблема така сталася, але ось в мене питання про те, що в мене попросту не надходять листи на пошту, буває рандомно навіть. Наприклад реєструюсь, потрібен лист активації профілю і нічого не надходить на основну мою пошту. Цікаво стало чи прийде на тимчасову пошту і ось цікавість всієї ситуації, на неї все надходить, на мою основну пошту gmail ні. Хтось можливо стикався з цим?
Shpoker
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Blockader: 03.07.2024 22:14Хтось можливо стикався з цим?
да, я сталкиваюсь постоянно, и саппорт гмейла говорит что их спам-фильтру виднее (и пошел я нафиг, хотя за каждый ящик там платится 15 бачей в месяц), когда от цытрикса попадает бизнесс переписка в жесткий спам недоступный пользователю, что приходится переписываться от имени другой компании, которая не прославляет гугл и пользуется моим-же бесплатным МХом 20летней давности.
ты б в папку спам посмотрел на самом деле, бо у гугла там 3 пояса антиспама, 2 из которых реально доступны в гуях пользователя (первый даже через поиск можно найти, второй исключительно в спаме и 3-й - жесткий отфутбол)
Ответить