Порадьте powerbank з швидкою наскрізною зарядкою для роутера

Локальные сети и Интернет
Ответить
Автор
Сообщение
kreuzritterrr
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Добрий день, шановні, порадьте, будь ласка, powerbank, який підтримує швидку наскрізну зарядку (самої батареї). Хочу використовувати для роутера та термінала, щоб при відсутності світла воно переходило на батарею і не треба було туди суди смикати провода.
dimus8210
Member
Откуда: Київ

Сообщение

kreuzritterrr: 29.06.2024 21:08 Добрий день, шановні, порадьте, будь ласка, powerbank, який підтримує швидку наскрізну зарядку (самої батареї). Хочу використовувати для роутера та термінала, щоб при відсутності світла воно переходило на батарею і не треба було туди суди смикати провода.
нащо плодити теми з одним і тим же питанням, є велика тема Выживальщики :)
qawoon
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Хмельницький

Сообщение

dimus8210: 30.06.2024 00:50
kreuzritterrr: 29.06.2024 21:08 Добрий день, шановні, порадьте, будь ласка, powerbank, який підтримує швидку наскрізну зарядку (самої батареї). Хочу використовувати для роутера та термінала, щоб при відсутності світла воно переходило на батарею і не треба було туди суди смикати провода.
нащо плодити теми з одним і тим же питанням, є велика тема Выживальщики :)
Не у всіх є доступ туди =(
Nutbar
Member
Откуда: Київ

Сообщение

kreuzritterrr
Я собі взяв UPS DC1036P. З одним роутером вистачає десь на 5-6 годин, тож якщо треба більше, то обирайте модель з більшою ємністю.

Павербанки не раджу, бо 90% при зарядці можуть віддавати лише 5В. На папері типу є наскрізна передача, а по факту виходить що павер делівері тригером 9 чи 12В зняти з нього не вийде. Так, можна використовувати кабелі з DC-DC перетворювачами на потрібну напругу з 5В, але я не фанат такого рішення. Плюс майже всюди перемикання при підключенні/відключенні мережі далеке від миттєвого.

Хіба хто порадить конкретну перевірену модель, але щось підказує, що ціна там буде відповідна можливостям.
Crossbow
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

kreuzritterrr: 29.06.2024 21:08порадьте, будь ласка, powerbank
не порадимо, тому що для цієї цілі є UPS(и).
Шукайте Marsriva , SKE
AccessDenied
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Для похожих целей у меня сейчас используется HOCO J62, но важно понимать, что это не совсем бесперебойная работа, он иногда перезагружает порты при подключении двух устройств, но меня это вполне устраивает. Смыкать ничего не надо. Роутер MIKROTIK hAP ax lite, терминал какой-то там ZTE от Vodafone с кабелем USB > DC.

PS. Это мой кейс использования, роутер питается нативно от кабеля USB-A Type-C, как будет с двумя переходниками, не тестировал.
Этот павербанк не поддерживает вообще никакую быструю зарядку, из-за чего и был выбран в своё время.
Valdey377
Member

Сообщение

Вам надо искать пауер который может через себя пропускать ток, чтобы не тратить часть заряда на свою собственную зарядку, а таких из более известных производителей я лично не знаю, а так в принципе найти можно, но они вам не будут отдавать весь заряд, вам станцию надо тогда маленькую
WalkMan
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Valdey377: 02.07.2024 16:55Вам надо искать пауер который может через себя пропускать ток, чтобы не тратить часть заряда на свою собственную зарядку
ТС буквально це шукає
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

AccessDenied: 02.07.2024 16:27Этот павербанк не поддерживает вообще никакую быструю зарядку, из-за чего и был выбран в своё время.
Так, а что хорошего, что быстрой зарядки нет когда нужно зарядиться на 100% за 2 часа?

Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
Я себе присматриваю какой то повербанк на съемных акумуляторах например 4х21700 на олх есть куча полуфабрикатов но что из них нормальное что бы пожар не устроить. :gigi:
Fivist
Junior
Откуда: Львов

Сообщение

Собі зібрав батарею 3S3P на 18650 2.6 аг, обов'язково з БМСкой з балансиром, проста зарядка 12.6 вольт 4 ампера. Вона постійно, заряджае батарею, через діод шоткі по плюсу, та живить ону термінал та роутер (обидва на 12в), при відключенні світла на 17 годин, батарея розрядилась до 10.6 вольт, то десь 50 відсотків. За 2 години, покі дали світло, заряд вже 12.3 вольт. Працює так вже місяць.
AccessDenied
Member
Аватара пользователя

Сообщение

S
Ключевое "в своё время", ибо до недавнего времени его хватало и с интервалами он успевал заряжаться.
Сейчас конечно не успевает, я уже взял другой павер, а этот как резервный лежит.

Какой взял, говорить не буду, мне уже вынесли мозг знакомые, больше никому ничего не посоветую.
Люди хотят за 2000 грн получить уровень зарядной станции.
Ответить