На українському ринку з’явилася перша портативна консоль від MSI — Claw A1M

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
vova_84
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Пропоную обговорити На українському ринку з’явилася перша портативна консоль від MSI — Claw A1M

Давно вже хотілось з таким пристроєм познайомитись, сьогодні замовив.
kalakawa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

на днях забрав steam deck
але що з ним робити - так і не придумав
після 27" 7" просто не відчуваються хоч якось серйозно
та й грати на геймпаді можна лише в side view та деякі(далеко не всі) ізометричні та покрокові
коротше, пилитиметься в шафі, але про покупку не шкодую - на випадок скорого апокаліпсису, тож спатиму спокійно(бо до його придбання з цим були проблеми), та й дістався дешево
але мабуть все таки краще це був би ноут. нічого, може й до нього черга встигне дійти
corban_jum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Портативні консолі це круто. Але ціна дорожче звичайних і це зупиняє
kalakawa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

corban_jum: 28.06.2024 15:39 Портативні консолі це круто. Але ціна дорожче звичайних і це зупиняє
портативки з стаціонарними - ці величини не порівнюються
плойка та коробка з ПК конкурують, портативка це інший вид спорту
та й продовжуючи твое порівняння - на портативці в тебе вже є всі ігри які до цього купував - стім, гог, епік і тд, + не забуваємо про торент едішн
та й самі ігри майже завжди на ПК(портативці) дешевші, особливо старі, які до того ж на плойці та коробці просто не купиш
AFU_power
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Добре про тандерболт на забули, завжди можна прокачати свою консольку вмиканням одного тайп сі кабеля
Kilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

На ИТС.юа уже"партнерский обзор"был,там конечно же все радостно.Интересно реальные обзоры почитать.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

За то что сверху добавили сказочную цену и перечеркнули - я бы закрывал такие магазины навсегда с бешеными штрафами.
И во время акций не поднимать цену и не рисовать завышенную, чтобы скидка больше казалась.
Одни комфи красавцы, сразу одна цена. А то было 38, стало 26...
Но эту пародию не куплю. Стим дек вне конкуренции.
Ind1
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

У меня Legion Go и Steam Deck, Steam Deck намного слабее, прямо сильно ощущается. Но намного более интуитивно понятный и практически не глючный.
После покупки Legion Go, Steam Deck перестал использовать.

Но наличие ОС Windows в этих портативных устройствах - огромный минус.

MSI Claw судя по обзорам "пилят", вначале была супер глючная.
phobosse
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Ind1: 29.06.2024 00:02Но наличие ОС Windows в этих портативных устройствах - огромный минус.
Не пробовал на Legion Go поставить SteamOS ? интересно насколько хорошо или плохо работает.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

kalakawa
То використай стім лінк й підключи до тв й буде величезний екран.
Ну або купити окуляри nreal, якщо не хочеться втрачати портативності.

Подивився я на ціни цієї консолі від мсі, так й перехотілося. Тим паче з віндовс яка не пристосована до таких девайсів.
Звісно лінукс теж, але там пилять й роблять.
Пора вже стім дек 2 виводити. Тим паче залізо вже зʼявилося набагато потужніше й економніше.
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

vova_84: 28.06.2024 15:15Давно вже хотілось з таким пристроєм познайомитись, сьогодні замовив.
Вот и я думаю не купить ли, с частыми выкл ЭЭ может стать интересным спутником, летом ещё ладно, день длинный, можно погулять, а вот потом...
andryxa_myxa
Junior

Сообщение

_clawfinger_: 29.06.2024 08:31 kalakawa
Подивився я на ціни цієї консолі від мсі, так й перехотілося. Тим паче з віндовс яка не пристосована до таких девайсів.
Звісно лінукс теж, але там пилять й роблять.
Пора вже стім дек 2 виводити. Тим паче залізо вже зʼявилося набагато потужніше й економніше.
А що не так з цінами? Я як купував стім дек з США то мені обійшовся в 22к за середню модифікацію. За 26к з гарінтією і розсрочками то ціна хороша.

Стім Дек 2 напевно вийде тоді, коли зможе ГТА6 запускати, бо так скачок продуктивності не буде відчуватись)
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

andryxa_myxa: 29.06.2024 10:43А що не так з цінами? Я як купував стім дек з США то мені обійшовся в 22к за середню модифікацію. За 26к з гарінтією і розсрочками то ціна хороша.
А я за 16К, правда тоді й курс долара був нижче набагато. :)
andryxa_myxa: 29.06.2024 10:43Стім Дек 2 напевно вийде тоді, коли зможе ГТА6 запускати, бо так скачок продуктивності не буде відчуватись)
Я думаю що теперішнє залізо без проблем потягне, якщо розробники не заб'ють на оптимізацію взагалі.

ЗІ:На олх багато пропозиції з обміну пк, приставки хбокс на стім дек. :D Відчувають що скоро не пограти, от й готуються.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Игровая консоль Lenovo Legion Go 8APU1 1 TB Shadow Black
vs
Игровая консоль MSI Claw A1M-3 1 TB (9S7-1T4111-234)
и яка краще при одинаковій ціні у 32 999₴ :spy:

глобально бачу тільки різницю у екрані 8.1" 2560 x 1600 проти 7" 1920 х 1080 :shuffle:
Ind1
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Alligator: 29.06.2024 13:01 Игровая консоль Lenovo Legion Go 8APU1 1 TB Shadow Black
vs
Игровая консоль MSI Claw A1M-3 1 TB (9S7-1T4111-234)
и яка краще при одинаковій ціні у 32 999₴ :spy:

глобально бачу тільки різницю у екрані 8.1" 2560 x 1600 проти 7" 1920 х 1080 :shuffle:
Legion Go намного лучше ROG Ally по качеству материалов, Claw выглядит "не очень" на видео.
Для меня прямо серьёзным плюсом была возможность отсоединяемых контроллеров и может кому-то понравится FPS Mode.

В максимальном разрешении поиграть можно только в нетребовательные игры, я играю в квесты и разные "рогалики".

В других режимах использую AMD RSR или пользуюсь Lossless Scaling (есть в Steam, стоит 100+ грн). Экран сам топовый по качеству, запас по яркости отличный.

Отправлено спустя 1 минуту 45 секунд:
phobosse: 29.06.2024 00:30
Ind1: 29.06.2024 00:02Но наличие ОС Windows в этих портативных устройствах - огромный минус.
Не пробовал на Legion Go поставить SteamOS ? интересно насколько хорошо или плохо работает.
Не пробовал.
Но Steam Big Picture нормально запускается.

Тут проблема не в автономности, а просто в самой ОС, как клавиатура всплывает, уведомления и самом интерфейсе.
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Посмотрел бегло обзоры, всё же консоли на винде это шось такЭ, стим дек пока просто топ :up:
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Prescott: 29.06.2024 10:35
vova_84: 28.06.2024 15:15Давно вже хотілось з таким пристроєм познайомитись, сьогодні замовив.
Вот и я думаю не купить ли, с частыми выкл ЭЭ может стать интересным спутником, летом ещё ладно, день длинный, можно погулять, а вот потом...
Если и купить, то дек, а не эти поделки
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

DuckRider: 29.06.2024 16:19
Prescott: 29.06.2024 10:35
Вот и я думаю не купить ли, с частыми выкл ЭЭ может стать интересным спутником, летом ещё ладно, день длинный, можно погулять, а вот потом...
Если и купить, то дек, а не эти поделки
Ну Lenovo Legion Go 8APU1 таки интересней дека по статьям.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

Alligator
Это на бумаге. А то комфорту использования из-за винды - нет. Да и качество пластика, сборки в целом под вопросом.
Ind1
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

The_Rusik: 29.06.2024 17:48 Alligator
Это на бумаге. А то комфорту использования из-за винды - нет. Да и качество пластика, сборки в целом под вопросом.
На фоне Steam Deck, Legion Go премиальный девайс по качеству корпуса и ощущениям. Только вес большеватый.
Ответить