Дженсен Хуанг визнав, що для Nvidia в пріоритеті чипи для ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

простих споживачів, які чекають потужних і доступних ігрових відеокарт. Вартість відповідних пристроїв за останні кілька років серйозно зросла. І коли з'явиться нове покоління, поки не ясно. Хоча за чутками топові моделі GeForce RTX 50-ї серії можуть анонсувати наприкінці року.
та доступних від нвідіа годі чекати. просто давайте вже нове покоління, скільки коштує стільки коштує, конкуретнів все одно не буде, хочеш грати на новому залізі -- доведеться купувати.

але насправді, в нові ігри грати далеко не обов'язково. навіть на флагаманах минулих поколінь можна грати не переграти.

ось ігри, які я повністю пройшов/перепройшов за останні 22 місяці:

- Stronghold (2001)
- Spider-Man (2022)
- Spider-Man: Miles Morales (2022)
- Warcraft II: Tides of Darkness (1995)
- Battlefield 4 (2013)
- Stray (2022)
- Battlefield Hardline (2015)
- Battlefield 1 (2016)
- Battlefield V (2018)
- Doom (1993) + 4th ep. (1995)
- Doom II (1995)
- Quake (1996) + enhanced (2021)
- Quake 2 (1997) + yamagi
- Duke Nukem 3D (1996) + 20th anniversary world tour (2016)
- Half-Life (1998)
- Half-Life 2 (2004)
- Half-Life 2 Episode One (2006)
- Half-Life 2 Episode Two (2007)
- Portal (2007)
- Borderlands 3 (2019)
- Wolfenstein: The New Order (2014)
- Wolfenstein II: The New Colossus (2017)
- Control (2019)
- Shadow of the Tomb Raider (2018)
- Tomb Raider (2013)

якось не пограв у гарі потера та інші новинки і нічого страшного, пограю пізніше. востаннє я робив апгрейд рівно 3 роки тому і, якщо не зроблю його ще рік або півтора -- нічого страшного, маю ще довгий список у що б я хотів пограти з того, що без проблем тягне моє залізо.
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 27.06.2024 19:19всі перечислені в новині контори або аже клепають свої ші-прискорювачі, або на етапі розробки онних. Лише питання часу коли вони почнуть клепати стільки, щоб не треба було сторонніх.
Так Хуанг в новині саме це і говорить. Найуспішнішим в цій сфері має стати Блеквел - бо вже в наступному році вони перестануть купувати його чіпи :dontknow:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Vlaad13: 27.06.2024 20:02
kairo: 27.06.2024 19:32
Маю беклог на більше ніж 30 ігор, завжди дивуюсь людям, яким "игорь нет".
Огласите весь список пожалуйста :write:
Весь список ліньки писати, основні ігри:
Baldur's Gate III
Elden Ring+DLC
Lies of P
Forza Horizon 5
Forza Motorsport
Alan Wake 1/2
No Man's Sky
Cities: Skylines II
Victoria 3
Total War: Warhammer III
Monster Hunter: World
Star Wars Jedi: Survivor
Це те, що планую в першу чергу зіграти.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Scoffer: 27.06.2024 20:25 pelia
По магазинським продажам.
Ну якщо пристрій з материнкої від "ноута", процессором для ноута, ОЗУ для ноута рахується як ПК то питань ще більше. З чого б це? :spy:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alligator
Є екран, клавіатура, батарейка і можна взяти і понести = ноут, немає = не ноут. Які тут ще питання?
Це класифікація продажників, а не нутрощів.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

kalakawa: 27.06.2024 20:10 остання вимоглива гра(cp2077) вийшла в 2020
Вилазь вже з анабіозу. Робокоп, Аватар, Hellblade2 жеруть також не мало. А були ще різні криворукі Remnant2, Старфілд, DD2
спойлер
А 3060Ti ти міняв на 4070 вантуз через вбогі застарілі тензорні ядра, на яких сучасний улюлюпер реконструктор не можливий ;)
kalakawa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 27.06.2024 22:09Вилазь вже з анабіозу. Робокоп, Аватар, Hellblade2 жеруть також не мало. А були ще різні криворукі Remnant2, Старфілд, DD2
я мав на увазі нормальні ігри, на які не було б шкода часу та ресурсу ссд. сенс купувати ВК заради ігор які навіть з торенту не качатимеш? за робокоп не знаю як гра, але знаю що йде на калькуляторі
Геральт: 27.06.2024 22:09А 3060Ti ти міняв на 4070 вантуз через вбогі застарілі тензорні ядра, на яких сучасний улюлюпер реконструктор не можливий
ти додік
як ти взагалі в вигаданій реальності живеш
хоча б при герерації своєї маячні оперував більш практичними значеннями(обємом врам чи наявністю ФГ)
реконструктор на 3000 та 4000 серіях пряцює з лднаковою ефективністю
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Scoffer: 27.06.2024 22:02 Alligator
Є екран, клавіатура, батарейка і можна взяти і понести = ноут, немає = не ноут. Які тут ще питання?
Це класифікація продажників, а не нутрощів.
На твоей же картинке написано десктопы и ноутбуки включают в себя "десктоп" и мини рабочие станции, т.е. как минимум если это моноблок с i5-12400 + DDR DIMM приравнивают в ПК, i5-12400U + DDR SO-DIMM - ноутбук.
Scoffer: 27.06.2024 19:46Та він ще більше впав. Щоб ввалювати по 2-3-5 кілобаксів в ігровий пк замість одного раніше треба бути справжнім фанатом цієї справи.
И это вранье, не было "игровых" ПК по килобаксу, под конец 2005 появился первый ПК з низкобюджетным Sempron + видеокартой на 256 Mb вместе с LCD монитором LG 15" обошлось в полторашку. В туже полторашку спокойно во все времена i5 + средняя карта + монитор "новее" выходил, наверно вплоть до RTX 2060 пока не начались проблемы с майнерами, ковидом, ШИ и то сейчас за полторашку можно тоже ничего себе ПК собрать, если самому то модно даже умудрится на Intel Core i5-13600KF + RTX 4060 Ti, если в магазе то переплата магазину снизит видеокарту до уровня RTX 3060 Ti :rotate:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

kalakawa
Не свисти. Улюлюпер 3.0 недоступний на RTX3000. Тому ти й погнав за 4000. А потім побіжиш за 5000. Бо там куртка улюлюпер 4.0 придумає :rotate:
На калькуляторі, ага
спойлер
Изображение
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 27.06.2024 19:25 pelia
спойлер
Изображение
"Досі" це теж лише справа часу.
У тебя там в логике ошибка. Это рынок пк, а не игровых устройств и рабочих станций. В обычных пк нвидиа может и не пахнуть

Отправлено спустя 3 минуты 26 секунд:
leif: 27.06.2024 21:00
- Battlefield 4 (2013)
Скрина ножа с сошками нет - не прошел :gigi:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alligator
На картинці написано що десктопи включають в себе десктопні робочі станції, а ноути мобільні, себто теж ноути. Що логічно.
І за кілобакс в 2008 я брав 4-ядерний феном + hd4870 + 16 оперативи + монітор + всяку обв'язку до них, повна збірка з нуля нове з магазу. А це по тим часам може і не улюлюпертоп, але цілком собі ігровий комп вище середнього, можна навіть сказати що передтоп. Нічого подібного зараз не взяти ні за кілобакс, ні за півтора. Та і за 2 теж сумнівно.

Відправлено через 3 хвилини 55 секунд:
Чи то 2009й був, не пам'ятаю. Коротше десь приблизно тоді.
kalakawa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 27.06.2024 22:32Улюлюпер 3.0 недоступний на RTX3000
я тобі більше скажу, на 3000 і навіть на 2000 серіях доступний і відмінно працює навіть длсс 3.7, не те що 3.0, без жодних модів та "але"
що ще раз доводить твою некомпетентність і хейт заради хейту
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alligator
Зараз одна лише RX 7900 XTX кілобакс коштує, а вона по класу рівно в тому ж становищі що hd4870 тоді, однозначно крутіше була лише GTX 280. А брав я її баксів за 300 +/-. Яку зараз відяху можна взяти за 300? RX 7600? Саме дно?)))

Не кажучи вже про те що можна купити консоль за 500 баксів і на решту грошей від компа штук 30 ААА ігр, це якщо припустити що на компі вони чомусь безкоштовні. Пекарня зараз абсолютно не вигідна фінансово і поки що тримається лише на таких от старперах як ми тут.
Последний раз редактировалось Scoffer 27.06.2024 23:22, всего редактировалось 1 раз.
penetrator
Member
Откуда: Stockholm

Сообщение

Пофиг. Мои акции нвидия подорожали на столько, что я 5090 и за 10к возьму :rolleyes:
konb999
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Scoffer: 27.06.2024 19:19 Насправді у нвідії зараз найбільш хитке положення на ринку. З однієї сторони декстопи поступово відвалюються, а з APU нвідія не представлена в тих же ноутах, а з іншої сторони всі перечислені в новині контори або аже клепають свої ші-прискорювачі, або на етапі розробки онних. Лише питання часу коли вони почнуть клепати стільки, щоб не треба було сторонніх.
Лопне бульбашка, лопне.
Аналитик от слова АНАЛ вынес свой вердикт!
Nuclear World
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ну так сделай для пацанов чисто одну в линейке 5090 по фикс прайсу 1к баксов и делай свои чипы для ии. мы как то перебьёмся проживём без 5050 и 5060 и подобных по 400-500 баксов. :D
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Scoffer: 27.06.2024 22:53 Alligator
Зараз одна лише RX 7900 XTX кілобакс коштує, а вона по класу рівно в тому ж становищі що hd4870 тоді, однозначно крутіше була лише GTX 280. А брав я її баксів за 300 +/-. Яку зараз відяху можна взяти за 300? RX 7600? Саме дно?)))

Не кажучи вже про те що можна купити консоль за 500 баксів і на решту грошей від компа штук 30 ААА ігр, це якщо припустити що на компі вони чомусь безкоштовні. Пекарня зараз абсолютно не вигідна фінансово і поки що тримається лише на таких от старперах як ми тут.
А что будет если я скажу, что на видеокартах не только играют? :shuffle:
Ну камон, на той же RTX 3060 за 300 долларов с FullHD монитором пойдет 99.9% игр или нужно обязательно только с конвейера с наценкой в 50-100%? Огромное количество людей собирают новые ПК да и те же телефоны покупают предпоследней модели, при этом солидно экономят в деньгах получая незначительное отставание в производительности

А вот игры, ух... зашел в библиотеку игр...
Відьмак - не играл но хотелось бы
Відьмак 2 - не играл но хотелось бы
Відьмак 3 - 573 часа за все знаки вопросиков и дополнения.
ARK: Survival Evolved - понятия не имею, что это и откуда но хотелось бы сыграть
RK: Survival Of The Fittest - понятия не имею, что это и откуда но хотелось бы сыграть
Assassin's Creed
Assassin's Creed II
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed IV Black Flag - 111 часов
Assassin's Creed Unity
Assassin's Creed Syndicate
Assassin's Creed Odyssey - 231 часов
Assassin's Creed Origins - 97 часов
Assassin's Creed Rogue
Assassin's Creed Valhalla - 190 часов
Assassin's Creed Mirage - 21 минута, быть может когда-то но не факт
BioShock - не играл но хотелось бы
BioShock Remastered - не играл но хотелось бы
BioShock 2 - не играл но хотелось бы
BioShock 2 Remastered - не играл но хотелось бы
BioShock Infinite - не играл но хотелось бы
Burnout Paradise: The Ultimate Box - не играл но хотелось бы
Burnout™ Paradise Remastered - не играл но хотелось бы
Cyberpunk 2077 - 20 часов, хотелось бы продолжить
Dead Island Riptide Definitive Edition - не играл но хотелось бы
Dead Island: Epidemic - не играл но хотелось бы
Dead Space (2008) - не играл но хотелось бы
DiRT Rally - не играл но хотелось бы
Fallout 4 - 4 часа, хотелось бы продолжить когда-нибудь
Far Cry - 50+ часов
Far Cry 2 - 25+ часов
Far Cry 3 - 50+ часов
Far Cry 4 - 50+ часов
Far Cry 5 - 50+ часов
Far Cry 6 - 50+ часов
Far Cry New Dawn - не играл но хотелось бы
Far Cry Primal - 40+ часов
FlatOut - 5 часов
FlatOut 2 - 50+
FlatOut 3 - бред
FlatOut: Ultimate Carnage Collector's Edition - не играл но хотелось бы
Forza Horizon 4 - не играл но хотелось бы
Forza Horizon 5 - 5 часов, хотелось бы продолжить когда-нибудь
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto III - The Definitive Edition - хотелось бы продолжить когда-нибудь
Grand Theft Auto: Vice City - The Definitive Edition - хотелось бы продолжить когда-нибудь
Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition - хотелось бы продолжить когда-нибудь
Half-Life - не играл но хотелось бы
Half-Life 2 - не играл но хотелось бы (да, я существую)
Mafia III: Definitive Edition - 100+
Mafia II
Mafia: Definitive Edition - не играл но хотелось бы
Metro 2033 - не играл но хотелось бы (да, я существую)
Metro Exodus - не играл но хотелось бы (да, я существую)
Metro Exodus Enhanced Edition (а в чем разница?) - не играл но хотелось бы (да, я существую)
Need for Speed: Hot Pursuit - 30+
Need for Speed™ Heat - 100+
Need for Speed™ Most Wanted - это не 2005
Need for Speed Unbound - не взлетела
Portal - не играл но хотелось бы (да, я существую)
Portal 2 - не играл но хотелось бы (да, я существую)
Red Dead Redemption 2 - 160 часов
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - не играл но хотелось бы (да, я существую)
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - не играл но хотелось бы (да, я существую)
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - не играл но хотелось бы (да, я существую)
Shadow of the Tomb Raider - 45+
Syberia - не играл но хотелось бы
Syberia 2 - не играл но хотелось бы
Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War - не играл но хотелось бы
Watch_Dogs 2 - 40+
XCOM: Enemy Unknown - не играл но хотелось бы
XCOM 2 - не играл но хотелось бы
XCOM: Chimera Squad - не играл но хотелось бы
Borderlands 3 - не играл но хотелось бы
Control - не играл но хотелось бы
Crysis Remastered - 11 часов - хотелось бы продолжить когда-нибудь
Crysis 2 Remastered - не играл но хотелось бы
Crysis 3 Remastered - не играл но хотелось бы
Death Stranding - не играл но хотелось бы
God of War - не играл но хотелось бы
Horizon Zero Dawn - 27 часов, хотелось бы продолжить
Jurassic World Evolution - 8 часов, хотелось бы продолжить
Jurassic World Evolution 2 - не играл но хотелось бы
PAYDAY 2 - не играл но хотелось бы
Watch Dogs: Legion - не играл но хотелось бы
WRC 10 FIA World Rally Championship - не играл но хотелось бы
это не считая всякий сновранеров где 700+ часов, экспедиций и прочего руснявого Saber Interactive, подпивасные варгеймингы переведенные на евроаккаунты и благополучно похоронены, 100500 игр с раздачь по типу фарсимулятора 22, игр по тематике космоса, марвелла, аккаунов ориджина где 3-4 батлы будет... действительно не во что играть то, тут без жены и детей в это все до пенсии недопроходить :lol:
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Scoffer: 27.06.2024 19:19 Насправді у нвідії зараз найбільш хитке положення на ринку. З однієї сторони декстопи поступово відвалюються, а з APU нвідія не представлена в тих же ноутах, а з іншої сторони всі перечислені в новині контори або аже клепають свої ші-прискорювачі, або на етапі розробки онних. Лише питання часу коли вони почнуть клепати стільки, щоб не треба було сторонніх.
Лопне бульбашка, лопне.
Теж саме можна сказати про Apple
Guest003
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ, Україна

Сообщение

щось у вас якісь маленькі бібліотеки)
Изображение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alligator
Я на GT210m з ноута пройшов кампанію другого старкрафту. Ігровим ноутом його це не робить :laugh:
Давай все таки порівнювати речі приблизно одного класу. І от в приблизно одному класі пекарня за 15 років подорожчала десь втричі в баксах. Це багато, зарплата по світу в стільки раз за вказаний період не піднялась. Зниження кількості пекарень як в штуках, так і в відсотках - очевидний наслідок цінової політики.

Відправлено через 6 хвилин 28 секунд:
ronemun: 27.06.2024 23:46Теж саме можна сказати про Apple
З чого б? У епла свій особливий світ з власними нефанатами.
Ответить