AMD готує технологію стиснення текстур за допомогою нейромережі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
MaKCuMyC
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сєвєродонецьк

Сообщение

ADv: 26.06.2024 15:05в лосслес упаковку текстур
напевно, малось на увазі «lossy».
washburn_t15
Member
Аватара пользователя

Сообщение

В прошлом августе нвидиа тоже должна была что-то такое выпустить, но так и не вышло.
Pride91
Member

Сообщение

Захар Беркут: 26.06.2024 13:46
avuremybe: 26.06.2024 13:29 Пропоную обговорити AMD готує технологію стиснення текстур за допомогою нейромережі

Мильні технології почнуть милити ще на рівні підвантаження текстур? :laugh:
Це вже лячно, бо раніше ми сміялись над милом, а тепер мило розробляють замість архітектури. Тож майбутнє це багато сортів різного мила, та трохи ШІ десь там де ми і не побачимо.
насправді ми просто не правильно користуємось милом, в ідеалі длсс/фср має працювати з топами в 4к і тоді ОЧУДО мило вже не мило, а так як ми юзаємо його в fhd то там звісно місиво на картах які в нативі не витягують fhd, так відбувається бо для реконструкції картинки замало інформації, особливо в високо деталізованих сценах. От і весь секрет мила. Технологія не погана, в майбутньому буде ще кращою, але то буде колись.
jumanji
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pride91: 26.06.2024 20:59
Захар Беркут: 26.06.2024 13:46

Це вже лячно, бо раніше ми сміялись над милом, а тепер мило розробляють замість архітектури. Тож майбутнє це багато сортів різного мила, та трохи ШІ десь там де ми і не побачимо.
насправді ми просто не правильно користуємось милом, в ідеалі длсс/фср має працювати з топами в 4к і тоді ОЧУДО мило вже не мило, а так як ми юзаємо його в fhd то там звісно місиво на картах які в нативі не витягують fhd, так відбувається бо для реконструкції картинки замало інформації, особливо в високо деталізованих сценах. От і весь секрет мила. Технологія не погана, в майбутньому буде ще кращою, але то буде колись.
Мыло всегда мыло даже лицо геральта это скажет с бородой, в 4к FSR2 Quality :gigi: ) не говоря уже о траве и листьях, а уж за деревья в далеке говорить.... Не будем :gigi: поэтому играю без мыловарни. Да с 2 метров я его не увижу (на телеке) но я не смогу играть зрая что там мыло :lol: 7900 XTX все потому что когда ты платишь 1-2к долл, ты не того ожидаешь ))
Последний раз редактировалось jumanji 26.06.2024 21:19, всего редактировалось 1 раз.
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

jumanji: 26.06.2024 21:14
Pride91: 26.06.2024 20:59
насправді ми просто не правильно користуємось милом, в ідеалі длсс/фср має працювати з топами в 4к і тоді ОЧУДО мило вже не мило, а так як ми юзаємо його в fhd то там звісно місиво на картах які в нативі не витягують fhd, так відбувається бо для реконструкції картинки замало інформації, особливо в високо деталізованих сценах. От і весь секрет мила. Технологія не погана, в майбутньому буде ще кращою, але то буде колись.
Мыло всегда мыло даже лицо геральта это скажет с бородой, в 4к FSR2 Quality :gigi: ) не говоря уже о траве и листьях, а уж за деревья в далеке говорить.... Не будем :gigi: поэтому играю без мыловарни. Да с 2 метров я его не увижу (на телеке) но я не смогу играть зрая что там мыло :lol: 7900 XTX
Ну так надо было брать видеокарту з DLSS , а не Radeon с мылом FSR2 :gigi:
jumanji
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MetalistForever: 26.06.2024 21:18
jumanji: 26.06.2024 21:14

Мыло всегда мыло даже лицо геральта это скажет с бородой, в 4к FSR2 Quality :gigi: ) не говоря уже о траве и листьях, а уж за деревья в далеке говорить.... Не будем :gigi: поэтому играю без мыловарни. Да с 2 метров я его не увижу (на телеке) но я не смогу играть зрая что там мыло :lol: 7900 XTX
Ну так надо было брать видеокарту з DLSS , а не Radeon с мылом FSR2 :gigi:

Когда куртка предложит 4090 новую за 35к грн обязательно куплю :lol: но не потому что там длсс а сырая производительность выше
гусь ясновидящий
Member

Сообщение

Pride91: 26.06.2024 20:59
Захар Беркут: 26.06.2024 13:46

Це вже лячно, бо раніше ми сміялись над милом, а тепер мило розробляють замість архітектури. Тож майбутнє це багато сортів різного мила, та трохи ШІ десь там де ми і не побачимо.
насправді ми просто не правильно користуємось милом, в ідеалі длсс/фср має працювати з топами в 4к і тоді ОЧУДО мило вже не мило, а так як ми юзаємо його в fhd то там звісно місиво на картах які в нативі не витягують fhd, так відбувається бо для реконструкції картинки замало інформації, особливо в високо деталізованих сценах. От і весь секрет мила. Технологія не погана, в майбутньому буде ще кращою, але то буде колись.
відкрию секрет- мило є і в 2к, коли довго граєш з апскейлом то починаєш бачити де воно тебе обманює, зараз хочу провести тести з кіберпанком і глянути різницю чи варті промені того
Skiff93
Member
Откуда: Вінницька область

Сообщение

Нехай зелені корови мукають далі, що їх не доять :lol:. А через пару років дякують АМуДе, що їхні карти ще рано викидати :gigi: :laugh: :lol:
Leeman
Member

Сообщение

Pride91: 26.06.2024 20:59 насправді ми просто не правильно користуємось милом, в ідеалі длсс/фср має працювати з топами в 4к і тоді ОЧУДО мило вже не мило, а так як ми юзаємо його в fhd то там звісно місиво на картах які в нативі не витягують fhd, так відбувається бо для реконструкції картинки замало інформації, особливо в високо деталізованих сценах. От і весь секрет мила. Технологія не погана, в майбутньому буде ще кращою, але то буде колись.
Коли зображення статичне, так, не так сильно деградає при длсс/ФРС, але в динаміці багато артефактів. 4к ніяк не рятує.
anyname
Member

Сообщение

washburn_t15: 26.06.2024 19:48 В прошлом августе нвидиа тоже должна была что-то такое выпустить, но так и не вышло.
Или необходимость не возникла и отложили на потом , на всякий случай.ведь верхи и так смогли , а низам бестолку (ибо на таких настройках неиграбельны)
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MetalistForever: 26.06.2024 21:18
jumanji: 26.06.2024 21:14

Мыло всегда мыло даже лицо геральта это скажет с бородой, в 4к FSR2 Quality :gigi: ) не говоря уже о траве и листьях, а уж за деревья в далеке говорить.... Не будем :gigi: поэтому играю без мыловарни. Да с 2 метров я его не увижу (на телеке) но я не смогу играть зрая что там мыло :lol: 7900 XTX
Ну так надо было брать видеокарту з DLSS , а не Radeon с мылом FSR2 :gigi:
Как человек с 4090, ответственно заявляю, что даже в 4К хваленый DLSS Quality - мыло, особенно в динамичных играх.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

VBerezovsky: 27.06.2024 08:39 Как человек с 4090, ответственно заявляю, что даже в 4К хваленый DLSS Quality - мыло, особенно в динамичных играх.
Це ж треба...а то тут деякі адепти стверджують, що DLSS покращує якість відносно нативу. :popcorn:
Pride91
Member

Сообщение

MetalistForever: 26.06.2024 21:18
jumanji: 26.06.2024 21:14

Мыло всегда мыло даже лицо геральта это скажет с бородой, в 4к FSR2 Quality :gigi: ) не говоря уже о траве и листьях, а уж за деревья в далеке говорить.... Не будем :gigi: поэтому играю без мыловарни. Да с 2 метров я его не увижу (на телеке) но я не смогу играть зрая что там мыло :lol: 7900 XTX
Ну так надо было брать видеокарту з DLSS , а не Radeon с мылом FSR2 :gigi:
ФСР стрьомний якийсь, хоча залежить від конкретної гри, от зараз проходив Хеллблейд 2, то там ФСР взагалі жах, а так то ДЛСС на якість + налаштовуємо alt+F3 Sharp+ і вже можна грати.
jumanji
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VBerezovsky: 27.06.2024 08:39
MetalistForever: 26.06.2024 21:18

Ну так надо было брать видеокарту з DLSS , а не Radeon с мылом FSR2 :gigi:
Как человек с 4090, ответственно заявляю, что даже в 4К хваленый DLSS Quality - мыло, особенно в динамичных играх.
Им бесполезно объяснять, длсс и фср для них утешение :lol: . Тобиш я как владелец карты пишу из реального опыта что мыло: мне лепят минусы - здесь клиника.
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pride91: 27.06.2024 13:11
MetalistForever: 26.06.2024 21:18

Ну так надо было брать видеокарту з DLSS , а не Radeon с мылом FSR2 :gigi:
ФСР стрьомний якийсь, хоча залежить від конкретної гри, от зараз проходив Хеллблейд 2, то там ФСР взагалі жах, а так то ДЛСС на якість + налаштовуємо alt+F3 Sharp+ і вже можна грати.
Якість FSR сильно залежить від версії. Найчастіше в іграх трапляється об'єктивно найгірша версія 1.0, яка мерехтить шо скажена. Те, що вище - сильно краще, хоч все одно до DLSS не дотягує.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 27.06.2024 11:01
VBerezovsky: 27.06.2024 08:39 Как человек с 4090, ответственно заявляю, что даже в 4К хваленый DLSS Quality - мыло, особенно в динамичных играх.
Це ж треба...а то тут деякі адепти стверджують, що DLSS покращує якість відносно нативу. :popcorn:
Бути цього не може :popcorn:
спойлер
:gigi:
vmsolver
Member

Сообщение

VBerezovsky: 27.06.2024 08:39 Как человек с 4090, ответственно заявляю, что даже в 4К хваленый DLSS Quality - мыло, особенно в динамичных играх.
Ответственно это когда со скринами ;)
Ответить