Gigabyte представила GeForce RTX 4070 Ti Super з незвичним розташуванням роз'єму живлення

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

oversteve: 23.06.2024 14:44і зразу б зменшили кількість потенційних покупців, бо таку карту не попхати в сендвічі
На потворному дизайні карти вони втратять набагато більше.
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

waryag: 23.06.2024 18:06
oversteve: 23.06.2024 14:44і зразу б зменшили кількість потенційних покупців, бо таку карту не попхати в сендвічі
На потворному дизайні карти вони втратять набагато більше.
як на мене цілком пристойний дизайн :dontknow:
https://www.reddit.com/r/sffpc/comments ... ?rdt=57503
Sanc
Member

Сообщение

oversteve: 23.06.2024 16:12
Sanc: 23.06.2024 15:20
В які ще сендвічі?)

Якщо про ті міні ПК - то там це навпаки плюс.
зробити трьохслотову карту ще товстішою, офігеть який плюс :-/
такий варіант гіги цілком пристойний, бо
не тирчить кабель і не впирається в передню кришку корпусу по дебільному
При переході на 2нм GAAFET чекає на вас неприємний сюрприз, карти стануть 3 слотові поголовно і 4 слотові підуть масово (висока щільність транзисторів дає високий тепловий потік, що потребує ефективнішої перенесення тепла від чіпа до ламелей і їх більшу площу, вентилятори при цьому працювати можуть на тих же обертах).

Тому нема чого тягнуть кота за хвіст - переносить порт і не гратися
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

daesz: 23.06.2024 13:17
Точно, https://www.overclockers.ua/ua/news/har ... 12/132816/
Думаю - чи в мене дежавю, чи ні, бо точно бачив у нас новину про схожу СО від гіги минулого року :D
Да не только у 4090 похожий охлад с коннектором, уже давно у нас продаются 4080/супер с таким же решением а тут просто решили в нижнюю линейку сделать подобное но с более простым охладом, бо теплотрубок в старших больше и радиато жирнее.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Melofon: 24.06.2024 07:19
daesz: 23.06.2024 13:17
Точно, https://www.overclockers.ua/ua/news/har ... 12/132816/
Думаю - чи в мене дежавю, чи ні, бо точно бачив у нас новину про схожу СО від гіги минулого року :D
Да не только у 4090 похожий охлад с коннектором, уже давно у нас продаются 4080/супер с таким же решением а тут просто решили в нижнюю линейку сделать подобное но с более простым охладом, бо теплотрубок в старших больше и радиато жирнее.
Це не погане рішення для sff корпусів, особливо тих, що з компоновкою сендвічем. Як мінімум краще ніж "прихований" роз'єм у колорфула. Варіант асуса (той що із конектором до МП) - для компактних збірок взагалі не підходить (на ітх платах і так живого місця немає, та й по довжині вони короткі).
longaro
Junior

Сообщение

Неплохо , только не нравится выпеленная полость .. Только если боком ставить в райзер не особо видно и кабеля прячутся . Потоком воздуха заодно охлаждаются . Было бы хорошо тогда накладку какую-то для целосного вида . А так проще уже качественный провод взять где загнут разьем в нужную сторону и цвет выбрать надо , или с ргб ваще . :rolleyes:
Ответить