Хакери заволоділи секретною інформацією AMD: компанія підтверджує витік

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
vmsolver
Member

Сообщение

Earanak: 20.06.2024 20:33Хоспаде, снова Scoffer душит технической душниной
Техническим бредом и демагогией ;)
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну на мій погляд - Китай отримав своє від АМД, Ліза і так передала багато інформації для виробництва процесорів Китаю, а зараз пішли санкції, от трапляються "випадкові крадіжки інформації".
спойлер
Як у тому анекдоті - а потім він випадково, сам 17 разів на ніж напоровся...
Sanc
Member

Сообщение

Scoffer: 20.06.2024 18:43
vmsolver: 20.06.2024 17:43Закончил перепись трупов?
Це ти тут починаєш втирати що SMT в х86 працює так само як в ти висловився трупах, а не я. Так от, в х86 SMT працює не так. Те що ти не роздуплився - виключно твої особисті проблеми.
vmsolver: 20.06.2024 17:43ОС вообще не нужен этот параметр
Ага, зовсім. І нашо тільки в планувальник завдань того ж лінукса включений лоад балансер окремою підсистемою, котрий відслідковує завантаження ядер. Лошари мабуть якісь робили :lol:
vmsolver: 20.06.2024 17:43Это планировщик инструкций, а не потоков
Саме так, це планувальник інструкцій, а не потоків, тому він в загальному випадку не здатен гарантувати потоку його 50% як ти втирав вище. Він взагалі нічого не здатен гарантувати. Тому на практиці і зустрічаються випадки коли одному потоку 100%, а іншому нуль, тому в паверах і зроблено все не так щоб такого не траплялось, і за оце "не так" було заплачено однопоточною продуктивністю.

Короче як завжли херомантію якусь розповідаєш, навіть приблизно не віддупляючи що відбувається в залізі насправді.
Той експерд уже задовбав. Інтел, Епл - барани, а один він Дартаньян.
Захищають той НТ\SMT, як дохлого коня. А по факту "якщо кінь здох - злізь, як присмерті - добий щоб не мучався"
НТ\SMT був впроваджений не від хорошого життя, а тому що конвеєр був завантажений на 1\2, а проц мав площу і жер немало при 1-2 ядрах, і на такому фоні докинути 20% виконавчих блоків і зробити його 2поточним - було шедевром. З часом використання конвеєра дойшло до 80% і уже НТ став завадою подальшої оптимізації і став мати вагон мінусів і мало плюсів, а в іграх і серверах взагалі пятою ногою.
В майбутньому Lunar Lake викинувши НТ - загальна продуктивність виросла на 6% (при тому ж споживанні), а ІРС підняли на 20%, а вони негодують, бо НТ забрали :spy:

Також дивує тотальне "невігластво", де малюють небувалі перспективи техпроцесів через 40 років і надіються на ледь не 200кратний ріст.
Коли насправді по двом основним параметрам:
1) запас зниження довжини р-n переходу транзистора - з 26нм (4нм ТСМЦ) до 12 нм (11 теоретичний мінімум), що дає приріст всього в 2,2 рази;
2) перехід на GAAFET\RibonFET дасть зменшити об'єм транзистора ще в 2 рази, що зменшить енергоспоживання в 2 рази (або можна не зменшувати площу, збільшивши ізоляції і екрани щоб підняти частоту на 33%, що вигідно лише для Е і С ядер), але через ріст щільності в 2,2 рази - призведе до росту щільності теплового потоку і проблем з охолодженням (як при переході з PlanarFET який охолоджував 200грамовий алюмінієвий радіатор з 92мм вентилем при 125Вт, що нереально на FinFET), через що доведеться знижувати частоти і вольтаж назад до 5-5,2 ГГц при 1-1,1В (як у ВК), а ріст проводити в шир через збільшення ІРС.
3) Відповідно якщо у ВК, нові техпроцеси вдихнуть значний ріст, то у процесорів - заставить переходити з 1,35-1,4В до відекартових 0,85-1,05В (і 4,5-5ГГц) через проблеми перегріву (зменшення вольтажу на 1\3 дозволяє зменшити споживання в 2рази мінімум і зменшити нагрів аналогічно), і на виході ми побачимо те що передбачав Scoffer і я (і що Вам не сподобається ще більше) - Е і С ядра стануть основою майбутніх процесорів і все піде в бік енергоефективності і зменшення площі, щоб потім інтегрувати CPU+GPU в десктопі на одному текстоліті ( як у проців Епла і у консолей), а нинішніх Р\С ядер буде все менше і менше (до 1-4 залежно від моделі).
Ответить