TDK розробила твердотілий акумулятор у 20 разів місткіший за аналоги конкурентів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Dragobes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Scoffer: 18.06.2024 14:57 А то оцю тему з супертонкими телефонами з піпіркою я щось не розумію.
Так, тема піпірок не розкрита :yes:
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

кожен рік такі новини, а віз і досі там, користуємось літієм :rotate:
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

smilex: 18.06.2024 15:03
bovza: 18.06.2024 14:23

Телефон з тижневою автономністю це не шось недосяжне, це вже було, років 15-20 тому назад, коли телефони виконували свою суто базову функцію.
У меня были кнопочные телефоны и "тижнева автономность" там была только в режиме ожидания с очень редкими звонками :laugh: В реальности они даже как телефон имели меньшую автономность чем современные, многие держали по 4-8 часов в режиме разговора и при активном использовании нужно было тоже ежедневно заряджать, просто тогда люди не втыкали в телефон 24/7 вот и все.

ps/ для любителей розовых очков условная нокиа 6233 официальная автономность до 4часов разговоров
Ти на такому серйозі це заряжаєш, наче тут ніхто ніколи кнопочними телефонами не користувався :dontknow:
Я коли студентом в колл-центрі працював - у нас всі телефони були кнопочними мобільниками. Вони цілими днями були в описаному тобою режимі розмови і заряджались не частіше раза в чотири дні.
Описувати сценарій використання власного телефона середньостатистичним громадянином в ті роки я не буду, бо це й так всі проходили.
smilex
Member

Сообщение

avuremybe: 18.06.2024 22:03
smilex: 18.06.2024 15:03

У меня были кнопочные телефоны и "тижнева автономность" там была только в режиме ожидания с очень редкими звонками :laugh: В реальности они даже как телефон имели меньшую автономность чем современные, многие держали по 4-8 часов в режиме разговора и при активном использовании нужно было тоже ежедневно заряджать, просто тогда люди не втыкали в телефон 24/7 вот и все.

ps/ для любителей розовых очков условная нокиа 6233 официальная автономность до 4часов разговоров
Ти на такому серйозі це заряжаєш, наче тут ніхто ніколи кнопочними телефонами не користувався :dontknow:
Я коли студентом в колл-центрі працював - у нас всі телефони були кнопочними мобільниками. Вони цілими днями були в описаному тобою режимі розмови і заряджались не частіше раза в чотири дні.
Описувати сценарій використання власного телефона середньостатистичним громадянином в ті роки я не буду, бо це й так всі проходили.
Так включи на телефоне максимальное энергосбережение и используй только для звонков :idea: у меня старый сяоми спокойно продержится даже больше в таком режиме. Или ты подразумеваешь типа по 8часов ежедневно в течении 4 дней? :rotate: Как я уже говорил обычные телефоны тогда имели по 4-8 часов разговоров, были конечно исключение, но и сейчас есть монстры с огромными батареями. Загугли тесты тех старых телефонов и сам посмотри результаты или под "старыми" как комментатор выше ты уже подразумеваешь телефоны десятых годов с большими батареями которые обычные люди почти никогда себе не покупали
Crong
Member

Сообщение

avuremybe: 18.06.2024 22:03
smilex: 18.06.2024 15:03 У меня были кнопочные телефоны и "тижнева автономность" там была только в режиме ожидания с очень редкими звонками :laugh: В реальности они даже как телефон имели меньшую автономность чем современные, многие держали по 4-8 часов в режиме разговора и при активном использовании нужно было тоже ежедневно заряджать, просто тогда люди не втыкали в телефон 24/7 вот и все.

ps/ для любителей розовых очков условная нокиа 6233 официальная автономность до 4часов разговоров
Ти на такому серйозі це заряжаєш, наче тут ніхто ніколи кнопочними телефонами не користувався :dontknow:
Я коли студентом в колл-центрі працював - у нас всі телефони були кнопочними мобільниками. Вони цілими днями були в описаному тобою режимі розмови і заряджались не частіше раза в чотири дні.
То ви не користувалися телефоном на повну. Sony Ericsson'а K750i і K810i з працюючою в фоні ICQ/Jabber + музика, вистачало з 8 ранку до 14-15 години дня, при активній експлуатації доводилося носити із собою запасний акумулятор.
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Crong: 18.06.2024 22:40То ви не користувалися телефоном на повну. Sony Ericsson'а K750i і K810i з працюючою в фоні ICQ/Jabber + музика, вистачало з 8 ранку до 14-15 години дня, при активній експлуатації доводилося носити із собою запасний акумулятор.
Був у мене К750і в шкільні часи (коли на уроках граються ігри, а на перервах музика) і я ніколи не садив його за день.
HaruMamberu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: 18.06.2024 14:57
bovza: 18.06.2024 14:23Телефон з тижневою автономністю це не шось недосяжне, це вже було, років 15-20 тому назад, коли телефони виконували свою суто базову функцію.
Та це і зараз не недосяжно якщо телефон зробити товщиною з випираючу з нього камеру, а вільне місце зайняти акумуляторами. А то оцю тему з супертонкими телефонами з піпіркою я щось не розумію.
а ще не обов'язково робити їх лопатами що випирають із глибоких карманів високих людей
neonglaу
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв, Україна

Сообщение

Dee_q3: 18.06.2024 14:51 Как обычно, про цену ничего не понятно.
Поки нема серійного виробництва - ніхто за ціну нічого сказати не зможе. Дослідні зразки можуть коштувати в десятки тисяч разів більше за серійнині моделі
Ответить