TDK розробила твердотілий акумулятор у 20 разів місткіший за аналоги конкурентів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
victorkrynytsky
Member
Откуда: Україна, Тернопіль

Сообщение

Предлагаю обсудить TDK розробила твердотілий акумулятор у 20 разів місткіший за аналоги конкурентів

Особисто я хотів би мати ноутбук з тижневою автономністю. Про телефон мовчу вже.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить TDK розробила твердотілий акумулятор у 20 разів місткіший за аналоги конкурентів

Об"єм акумуляторів як завжди уріжуть, щоб зрівняти їх ємність з традиційними. Може трохи довше працювати будуть. Ніхто не буде продавати кращу технологію прям зараз. Тільки з часом. А на звільненому просторі облаштують систему охолоджнння, додаткову пам"ять чи навіть додаткову камеру, яка нафіг нікому не потрібна буде. Зато буде смартфон з додатковими камерами/фішками. Ось тут маркетинг перемагає!
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

KimRomik

Вы новость читали? Они пока что предназначены для маленьких гаджетов, масштабировать на большее трудно из-за хрупкости технологии поэтому мечтать о таких аккумах в ближайшем будущем даже в смартфонах не стоит, максимум в смарт-часах появятся и может быть как раз в эплвотч, им то точно нужно увеличить автономность.
bovza
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

victorkrynytsky: 18.06.2024 13:56 Предлагаю обсудить TDK розробила твердотілий акумулятор у 20 разів місткіший за аналоги конкурентів

Особисто я хотів би мати ноутбук з тижневою автономністю. Про телефон мовчу вже.
Телефон з тижневою автономністю це не шось недосяжне, це вже було, років 15-20 тому назад, коли телефони виконували свою суто базову функцію.
Alexsandr
Member

Сообщение

Melofon: 18.06.2024 14:20
Вы новость читали? Они пока что предназначены для маленьких гаджетов, масштабировать на большее трудно из-за хрупкости технологии поэтому мечтать о таких аккумах в ближайшем будущем даже в смартфонах не стоит, максимум в смарт-часах появятся и может быть как раз в эплвотч, им то точно нужно увеличить автономность.
Если таблетки сделают, то их можно собирать в батареи побольше.
victorkrynytsky
Member
Откуда: Україна, Тернопіль

Сообщение

Alexsandr: 18.06.2024 14:23
Если таблетки сделают, то их можно собирать в батареи побольше.
Дійсно. Не повинно би нічого перешкоджати встановленню в смартфон скажімо декількох таких нових батарей з більшою в два рази ємністю порівняно з однією традиційною батареєю. Об'єм і вага акумуляторів / батарей повинні зменшитися. Вибухобезпечність / пожежобезпечність на високому рівні. Одні плюси на перший погляд.
Последний раз редактировалось victorkrynytsky 18.06.2024 14:53, всего редактировалось 1 раз.
Dee_q3
Member

Сообщение

Как обычно, про цену ничего не понятно.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

bovza: 18.06.2024 14:23Телефон з тижневою автономністю це не шось недосяжне, це вже було, років 15-20 тому назад, коли телефони виконували свою суто базову функцію.
Та це і зараз не недосяжно якщо телефон зробити товщиною з випираючу з нього камеру, а вільне місце зайняти акумуляторами. А то оцю тему з супертонкими телефонами з піпіркою я щось не розумію.
smilex
Member

Сообщение

bovza: 18.06.2024 14:23
victorkrynytsky: 18.06.2024 13:56 Предлагаю обсудить TDK розробила твердотілий акумулятор у 20 разів місткіший за аналоги конкурентів

Особисто я хотів би мати ноутбук з тижневою автономністю. Про телефон мовчу вже.
Телефон з тижневою автономністю це не шось недосяжне, це вже було, років 15-20 тому назад, коли телефони виконували свою суто базову функцію.
У меня были кнопочные телефоны и "тижнева автономность" там была только в режиме ожидания с очень редкими звонками :laugh: В реальности они даже как телефон имели меньшую автономность чем современные, многие держали по 4-8 часов в режиме разговора и при активном использовании нужно было тоже ежедневно заряджать, просто тогда люди не втыкали в телефон 24/7 вот и все.

ps/ для любителей розовых очков условная нокиа 6233 официальная автономность до 4часов разговоров
vmsolver
Member

Сообщение

Если не будет какого-либо внешнего регулирования ОС с целью ограничения вендорного сумасбродства, то большую батарейку Гугл и ко тут же скомпенсируют дополнительными фоновыми сервисами. Юзеровские данные сами себя не намайнят.
victorkrynytsky
Member
Откуда: Україна, Тернопіль

Сообщение

smilex: 18.06.2024 15:03
bovza: 18.06.2024 14:23 Телефон з тижневою автономністю це не шось недосяжне, це вже було, років 15-20 тому назад, коли телефони виконували свою суто базову функцію.
У меня были кнопочные телефоны и "тижнева автономность" там была только в режиме ожидания с очень редкими звонками :laugh: В реальности они даже как телефон имели меньшую автономность чем современные, многие держали по 4-8 часов в режиме разговора и при активном использовании нужно было тоже ежедневно заряджать, просто тогда люди не втыкали в телефон 24/7 вот и все.

ps/ для любителей розовых очков условная нокиа 6233 официальная автономность до 4часов разговоров
Вибачте, але користувався кнопковим телефоном Samsung Xcover E2370 сім років, січень 2011 - травень 2018. Точно кажу що він витримував без зарядки максимально 35 днів. Власноруч проведений експеримент. При масі дзвінків, вхідних та вихідних. Зараз як резервний маю наш Sigma Mobile, X-treme DR68, від травня 2018 року, в разі потреби два тижні легко витримує без зарядки.
smilex
Member

Сообщение

victorkrynytsky: 18.06.2024 15:23
smilex: 18.06.2024 15:03

У меня были кнопочные телефоны и "тижнева автономность" там была только в режиме ожидания с очень редкими звонками :laugh: В реальности они даже как телефон имели меньшую автономность чем современные, многие держали по 4-8 часов в режиме разговора и при активном использовании нужно было тоже ежедневно заряджать, просто тогда люди не втыкали в телефон 24/7 вот и все.

ps/ для любителей розовых очков условная нокиа 6233 официальная автономность до 4часов разговоров
Вибачте, але користувався кнопковим телефоном Samsung Xcover E2370 сім років, початок 2011 - 2018. Точно кажу що він витримував без зарядки максимально 35 днів. Власноруч проведений експеримент. При масі дзвінків, вхідних та вихідних. Зараз як резервний маю наш Sigma Mobile, X-treme DR68, від травня 2018 року, в разі потреби два тижні легко витримує без зарядки.
Как "резервный" с максимальным энергосбережением мой старый сяоми тоже 2 недели будет держать :lol: Ну а ваш Samsung Xcover E2370 судя по дате выхода и характеристикам это старый аналог современных кирпичей с аккумом на 10000 мАгод
Я же говорю про среднестатистические телефоны и если откинуть ностальгию и загуглить древние обзоры на все эти легендарные телефоны, то не будет там такой классной автономности
Sanc
Member

Сообщение

victorkrynytsky: 18.06.2024 13:56 Предлагаю обсудить TDK розробила твердотілий акумулятор у 20 разів місткіший за аналоги конкурентів

Особисто я хотів би мати ноутбук з тижневою автономністю. Про телефон мовчу вже.
За телефон - хоч зараз Oukitel Fossibot F101Pro (чистих 10600мА 5В, 28 годин екрану - відео з ютубу\кіно з сайтів або тиждень на одному заряді в звичайному користуванні) і F102 (16тисяч, 42 години екрану з ютубу), при тому доволі бюджетно 5500 грн і 8800 грн відповідно. Ще й одразу в захисному корпусі і з наклеєним склом.
bovza: 18.06.2024 14:23
victorkrynytsky: 18.06.2024 13:56 Предлагаю обсудить TDK розробила твердотілий акумулятор у 20 разів місткіший за аналоги конкурентів

Особисто я хотів би мати ноутбук з тижневою автономністю. Про телефон мовчу вже.
Телефон з тижневою автономністю це не шось недосяжне, це вже було, років 15-20 тому назад, коли телефони виконували свою суто базову функцію.
Єдиний нюанс - товщина в 2 сантиметри і слабка камера, але за тижні два звикаєш і потім звичайні тонкі самсунгі з рук випадають.
При тому в роботі без нюансів взагалі (не лагів, не глюків, не тормозів)
victorkrynytsky: 18.06.2024 15:50
smilex: 18.06.2024 15:30
Как "резервный" с максимальным энергосбережением мой старый сяоми тоже 2 недели будет держать :lol: Ну а ваш Samsung Xcover E2370 судя по дате выхода и характеристикам это старый аналог современных кирпичей с аккумом на 10000 мАгод
Я же говорю про среднестатистические телефоны и если откинуть ностальгию и загуглить древние обзоры на все эти легендарные телефоны, то не будет там такой классной автономности
Малося на увазі два тижні повного навантаження. Таке вже було не раз. Основний телефон потрапляв в сервіс.
Кому треба просто мобіла для дзвінків є Sigma mobile X-style 34 NRG Type-C з акумом на 4050 мАг (знімний) та ціною в 900 гривень. На одному заряді місяць або два тижні активних дзвінків по 4 години в день.
Последний раз редактировалось Sanc 18.06.2024 15:51, всего редактировалось 3 раза.
XAMCTBO
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alexsandr: 18.06.2024 14:23 Если таблетки сделают, то их можно собирать в батареи побольше.
Наборні послідовно з'єднані банки потребують бмс. Теоретично все можливо, але обвязка до такої батареї може бути не дешевою.
victorkrynytsky
Member
Откуда: Україна, Тернопіль

Сообщение

smilex: 18.06.2024 15:30
Как "резервный" с максимальным энергосбережением мой старый сяоми тоже 2 недели будет держать :lol: Ну а ваш Samsung Xcover E2370 судя по дате выхода и характеристикам это старый аналог современных кирпичей с аккумом на 10000 мАгод
Я же говорю про среднестатистические телефоны и если откинуть ностальгию и загуглить древние обзоры на все эти легендарные телефоны, то не будет там такой классной автономности
Резервний. Малося на увазі два тижні повного навантаження. Таке вже було не раз. Основний телефон потрапляв в сервіс.

Samsung Xcover E2370 в січні 2011 купував за 600 з чимось гривень.
LordTornado
Member
Откуда: Одесса

Сообщение

smilex: 18.06.2024 15:03 У меня были кнопочные телефоны и "тижнева автономность" там была только в режиме ожидания с очень редкими звонками :laugh: В реальности они даже как телефон имели меньшую автономность чем современные, многие держали по 4-8 часов в режиме разговора и при активном использовании нужно было тоже ежедневно заряджать, просто тогда люди не втыкали в телефон 24/7 вот и все.
У меня до 2019 года был кнопочный Fly с батареей на 8000, он в обычном режиме с несколькими разговорами в день держал на одном заряде 40 дней. При этом полностью заряжался за 40 минут и мог использоваться в режиме павербанка...
smilex
Member

Сообщение

victorkrynytsky: 18.06.2024 15:50
smilex: 18.06.2024 15:30
Как "резервный" с максимальным энергосбережением мой старый сяоми тоже 2 недели будет держать :lol: Ну а ваш Samsung Xcover E2370 судя по дате выхода и характеристикам это старый аналог современных кирпичей с аккумом на 10000 мАгод
Я же говорю про среднестатистические телефоны и если откинуть ностальгию и загуглить древние обзоры на все эти легендарные телефоны, то не будет там такой классной автономности
Резервний. Малося на увазі два тижні повного навантаження. Таке вже було не раз. Основний телефон потрапляв в сервіс.

Samsung Xcover E2370 в січні 2011 купував за 600 з чимось гривень.
"два тижні повного навантаження" это понятие относительное, опять же по официальным характеристикам там 13часов разговоров и при желании его можно спокойно за сутки разрядить. Современные телефоны тоже могут держать достаточно долго и главная проблема только в фоновой работе вот и все, если телефон умеет нормально отрубать весь фон, то держать он будет даже лучше чем многие такие телефоны(например в режиме разговора многие современные телефоны спокойно могут держать по ~20часов, что сильно больше приведенных в пример ваших кнопочников)
victorkrynytsky
Member
Откуда: Україна, Тернопіль

Сообщение

smilex: 18.06.2024 16:23 "два тижні повного навантаження" это понятие относительное, опять же по официальным характеристикам там 13часов разговоров и при желании его можно спокойно за сутки разрядить. Современные телефоны тоже могут держать достаточно долго и главная проблема только в фоновой работе вот и все, если телефон умеет нормально отрубать весь фон, то держать он будет даже лучше чем многие такие телефоны(например в режиме разговора многие современные телефоны спокойно могут держать по ~20часов, что сильно больше приведенных в пример ваших кнопочников)
Повне навантаження = 10-30 дзвінків на добу, так було в мене тоді. Роботу теж потрібно робити а не говорити тільки.

Talk time: Up to 22 h
Stand-by: Up to 1600 h

Все, кінець. Оффтоп затягнувся. :beer:
Последний раз редактировалось victorkrynytsky 18.06.2024 16:36, всего редактировалось 3 раза.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

SIEMENS CX70 - два уроки чергування у столовый чи три "дуже цікаві" уроки при навчанні і все, в нуль.
Єдине, що якось тримало батарею так це мотороли зі 100500 динаміками.
beeer
Junior

Сообщение

Усім хто пише про застосування в мобілках і ноутбуках треба перечитати новину і трохи подумати.
По-перше, порівнюють з батарейками-таблетками у яких купу об'єму зжирає корпус. Звичайний літій має ємність до 700 Вт*год / літр. Тобто ця штука безперечно крута, але 30% переваги вже не так круто звучать, як 20 раз, правда?
По-друге, про еппл вотч автор сам додумав. Там стоїть такий самий літій, як в мобілках, просто "пакетик" менше розміром. Дивимось розміри девайса з новини і рахуємо на ємність 1.2 Вт*год (типова для смарт-годинників). І виходить страшна цифра в близько 50 тис.! таких батарейок на цю ємність. Розуміємо, що домисли автора взято зі стелі.

Це батарейки для різних мініатюрних датчиків на сонячних батарейках. Вони скоріш за все не годяться навіть для самого простого "тупого" годинника, якщо не напхати їх 40 штук на плату. А ще може й БМС доведеться городити, бо про напругу цього зразка інфи немає.
Ответить