Palit випустить GeForce RTX 4070 Ti Super у модифікації GameRock OmniBlack

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Melofon,
спойлер
Изображение
Изображение
Там СО 1в1.

Одна з цих карт 4070ті, а друга 4070ті-с, знайдіть 10 1 відмінність.
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vovo: 14.06.2024 17:06 Интересно, вентили здесь такое же гудящее барахло как и на JetStream 4070 Super?
Это где там гудит что? Юзаю Palit RTX4070 Ti Super JetStream и это очень тихая карта и дроссели не поют.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

avuremybe: 14.06.2024 21:15
waryag: 14.06.2024 17:54
Главная фишка шариков - ресурс и стабильность, и шум вполне приемлемый по величине и тональности.
Ну не скажи. Поки я не купив GameRock - у мене комп був дуже тихесенький. Я чув тільки шелест повітря і під тривалим навантаженням вже додавався арктик на процесорі.
А останні кілька років це все забиває гул паліта, який під щонайменшим навантаженням на зліт іде.
Як там себе арктик почуває - я тепер взагалі не в курсі :insane:
Зробіть собі царський андервольт, в мене 2070S взагалі сидить на 30% обертів незмінно так як під навантаженням температура 52 :laugh: В мене правда не геймрок а super Jetstream хоча вони начебто однакові були :laugh:
voldemarcik
Member
Аватара пользователя
Откуда: БандерШтат

Сообщение

Захар Беркут: 14.06.2024 15:37
Melofon: 14.06.2024 15:10 wigar

Это 4070ти супер и почему нет конкуренции? У АМД сейчас довольно конкурентоспособные карты почти во всех нишах, только в топе инвидия лидирует.
Об'єктивно немає зараз конкуренції, досить вже вигадувати.
АМД продає браковане, недороблене, глючне сміття. Це не конкуренція, якщо ви проминули факт - з кривими кристалами АМД, АМД визнали архітектурні помилки які призводять до нестабільності праці РДНА, АМД не конкурує з Нвідією - адже ціноутворення також не корегується як і модельне позиціювання. Прокиньтесь вже, ви у маревах.


І найголовніше - АМД не замовляє для виробництва достатньо кристалів, щоб реально скласти Нвідії конкуренцію. Якщо хтось ще не зрозумів - АМД відмовились від конкуренції, все бобік здох - досить його на повідцю за собою волокти.
Кидай курити (те що ти там куриш), а то буде біда:)))
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz
:beer: :beer: :beer:
Дивно що на одному чіпі така купа різних відеокарт. Там же різниця продуктивності в декількох процентах? Навіщо виробнику зайвий клопіт?

Відправлено через 55 секунд:
Там СО 1в1.
— там одне і те саме фото.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VovaII: 14.06.2024 21:59
Там СО 1в1.
— там одне і те саме фото.
То я тупанув і не скопіював лінк, а запастив тйо самий, але от можете прокрутити та знайти відмінності :)
https://www.techpowerup.com/review/pali ... -oc/3.html
https://www.techpowerup.com/review/gain ... -gs/3.html
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

avuremybe

Варианта два - или того охлада палит недостаточно для тихой работы или вы просто не отрегулировали обороты видеокарты, просто когда охлад с запасом вентили не нужно вообще сильно крутить, ставить максимум 1000-1200 об/мин и будет достаточно тихо, ну или максимум 1500 об/мин (но это уже не супер тихо но и не громко) если этих оборотов не хватает для адекватных температур то сорян но охлада не совсем достаточно, особенно если это геймрок прошлого поколения (3000-е), сейчас у видеокарт геймрок реально охлад с очень большим запасом (больше чем в прошлом поколении), та что говорить про геймрок если даже сейчас джетстрим имеет неплохой запас по охладу бо радиаторы у них очень неплохие, у геймрок ещё круче бо они толще и вроде имеют испарительную камеру (по крайней мере геймрок 4070ти классик такую имел).

Отправлено спустя 5 минут 19 секунд:
daesz: 14.06.2024 22:08та знайти відмінності
Легко, кто внимательно смотрел как я тот заметил что у палит геймингпро семь теплотрубок а у гейнвард феникс их восемь, поверьте я эти обзоры уже все пересмотрел досконально и поэтому не зря говорю об отличии радиаторов , они то с виду особо не отличаются, или они что нам врут тогда о разном кол-ве теплотрубок?

Отправлено спустя 13 минут 53 секунды:
n+gibat[]r: 14.06.2024 21:49
vovo: 14.06.2024 17:06 Интересно, вентили здесь такое же гудящее барахло как и на JetStream 4070 Super?
Это где там гудит что? Юзаю Palit RTX4070 Ti Super JetStream и это очень тихая карта и дроссели не поют.
Да я про них кучу отзывов читал и обзоров и везде хвалят эти охлады палит джетстрим, поэтому как-то верить что они там сильно гудят не могу, да и чел о своей 3070ти говорит а это совсем другая карта и охлад.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Melofon: 14.06.2024 23:08
daesz: 14.06.2024 22:08та знайти відмінності
Легко, кто внимательно смотрел как я тот заметил что у палит геймингпро семь теплотрубок а у гейнвард феникс их восемь, поверьте я эти обзоры уже все пересмотрел досконально и поэтому не зря говорю об отличии радиаторов , они то с виду особо не отличаются, или они что нам врут тогда о разном кол-ве теплотрубок?
Так це тому, що фенікс - це рівень геймрока, а не геймінпро :)
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

daesz

Не ну ты просто говорил найти отличия и естественно они есть, но сейчас геймрок это вообще другой охлад, там если судить по 4070ти классик вообще испарительная камера имеется если я не ошибаюсь, но классик там и плата была крутейшая на 70А сборках в отличии от всех карт где стоят обычные 50А сборки, интересно что там с 4070ти супер по плате, хотя скорее всего эта лава кончилась и там обычные 50А, но вот по охладу интересно.
vovo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Melofon: 14.06.2024 17:15 А у вас была JetStream 4070 Super?
Если что вентили у геймрок точно другие и по размеру и по дизайну, а вот подшипник у всех у них на шариках, а все вентили на шариках с определенных оборотов гудеть могут, у асуса вон тоже все модели видеокарт имеют вентили на шарикоподшипники, думаете они не гудят с определенной скорости? Тихие вентили на шариках бывают только до 1200 об максимум, потом по-любому уже слышно а начиная с 1800-2000 уже могут и гудеть, но и не всегда нужны такие обороты если радиатор достаточный с запасом и тогда даже на шариках видяха будет достаточно тихой.
n+gibat[]r: 14.06.2024 21:49 Это где там гудит что? Юзаю Palit RTX4070 Ti Super JetStream и это очень тихая карта и дроссели не поют.
Именно JetStream 4070 Super была.
Изображение
Изображение

Я не про шум дросселей - с ней их слышно было только под бубликом и если ухо к карте приложить. А вот шум работы вентилей даже на их минимуме 30% (1000 оборотов) очень раздражал.
Нашел такое видео: https://www.youtube.com/watch?v=VlXnSn2GMSA
Тут тоже можно услышать посторонний призвук. Раздражает не звук потока воздуха, а этот постоянный "механический скрежет". Отключал поочередно вентили на ней, вдруг там только один бракованный - но нет, зудели все 3 вентиля. Короче тихий пк с этой картой больше таковым не будет. С асус дуал 3060 у меня такой проблемы нет - на ней слышно только поток воздуха, если обороты становятся высокими.
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Захар Беркут
А чому ви не читали теми - з сотнями тисяч прокльонів АМД?
Читаю на реддіті тему нвідія з такими самими сотнями тисяч прокльонів як і в амд.
Sunrise007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 14.06.2024 21:50Зробіть собі царський андервольт, в мене 2070S взагалі сидить на 30% обертів незмінно так як під навантаженням температура 52 :laugh:
0.7v@1335Mhz
так ви зрізали як мінімум 30% продуктивності
який сенс такого андервольту?
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sunrise007: 15.06.2024 11:20
Donate: 14.06.2024 21:50Зробіть собі царський андервольт, в мене 2070S взагалі сидить на 30% обертів незмінно так як під навантаженням температура 52 :laugh:
0.7v@1335Mhz
так ви зрізали як мінімум 30% продуктивності
який сенс такого андервольту?
25% це десь 10 фпс в сучасних іграх... :laugh:
Який сенс? Ну ті проекти які оптимізовані погано так і будуть давати 20 фпс не залежно від налаштувань, ті які оптимізовані добре не залежно від андервольту навіть в 2к показують фпс біля 40. А падіння з 220ват до 80-100 дуже відчутне :gigi: Можна офк побігти пошукати більш цікаву частоту але в цьому зараз немає ніякого сенсу. Я бачу лише дві картини в іграшках :gigi:
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Phos4: 15.06.2024 11:10 Захар Беркут
А чому ви не читали теми - з сотнями тисяч прокльонів АМД?
Читаю на реддіті тему нвідія з такими самими сотнями тисяч прокльонів як і в амд.
Добре відкрив редіт та порівняв, ну стосовно 4ххх Нвідії там 1000+ тем, з них з проблемами 300+, АМД 7ххх 3000+ тем з них з проблемами 900+.(підрахунки робив з 10-15% похибкою, але суть має бути зрозуміла, як і результат).
А тепер приміть до уваги, що за статистикою на 6 карт Нвідії 4ххх купляють 1 карту 7ххх АМД.
Перемножте усі данні - отримайте результат. І так я розумію що не зовсім коректно не приймати до уваги 3ххх та 6ххх карти АМД та Нвідії, але я зауважую - таких проблем на 6ххх картах АМД частих проблем не було, там в них з Нвідією +/- однаково було за скаргами, проблемами. Я тому і не розумію - чому, що так сталось? Що з 7ххх картами АМД? Може вже не знаю АМД саме для ОЕМ почали постачати не дуже якісні чіпи, бо наче користувацький роздріб так не дуже то і багато скарг.


Так до речі по темі, в мене якраз 4070 js карта холодна та тиха, на 1440 обертах її нечутно, на 1550+ вже трохи чутно, на 1900 чутно добре, на 2900 це винищувач злітає.
Але під стрес тестами хот спот 77, ГП 68 - максимум за дві години навантаження, з максимум 34% обертів це приблизно 1400 обертів, її взагалі не чутно до 20см відстані, на 20см відстані чутно виразний звук потоку повітря.
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Захар Беркут
Дивна у вас статистика, на форумі нвідії яких купують по вашим словам 6 до однієї амд чомусь в 3 рази менше повідомлень від людей. Як ви такий об'єм даних взагалі змогли обрахувати за 15 хвилин я навіть боюсь питати.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Phos4: 15.06.2024 12:52 Захар Беркут
Дивна у вас статистика, на форумі нвідії яких купують по вашим словам 6 до однієї амд чомусь в 3 рази менше повідомлень від людей. Як ви такий об'єм даних взагалі змогли обрахувати за 15 хвилин я навіть боюсь питати.
Наче більше години дивився, які 15 хвилин? А ще треба трохи вміти сортувати пошук з допомоги ПЗ, наче зараз це актуально, популярно.
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Захар Беркут
Не знаю ваших пз але результати в цифрах у вас вийшли як мінімум дивні. Жалілись в нас на форумі і на 6ххх покоління і на 5ххх і з того часу як я сидів на 7790 жалілись на амд, люди беруть карти які три хвилі майнінгу відпрацювали і хочуть з них заводські плівочки здирати.
гусь ясновидящий
Member

Сообщение

Захар Беркут: 14.06.2024 15:37
Melofon: 14.06.2024 15:10 wigar

Это 4070ти супер и почему нет конкуренции? У АМД сейчас довольно конкурентоспособные карты почти во всех нишах, только в топе инвидия лидирует.
Об'єктивно немає зараз конкуренції, досить вже вигадувати.
АМД продає браковане, недороблене, глючне сміття. Це не конкуренція, якщо ви проминули факт - з кривими кристалами АМД, АМД визнали архітектурні помилки які призводять до нестабільності праці РДНА, АМД не конкурує з Нвідією - адже ціноутворення також не корегується як і модельне позиціювання. Прокиньтесь вже, ви у маревах.


І найголовніше - АМД не замовляє для виробництва достатньо кристалів, щоб реально скласти Нвідії конкуренцію. Якщо хтось ще не зрозумів - АМД відмовились від конкуренції, все бобік здох - досить його на повідцю за собою волокти.
а в чому проявляється нестабільна робота рдна? я вже чув за драйвери не раз, а тепер он щось з кристалом не то

Відправлено через 11 хвилин 58 секунд:
Захар Беркут: 14.06.2024 16:48 Melofon
Купуйте купуйте, та майте своє "мнениє".
А ще віруйте у ельфів та єдинорогів з феями, ніхто вам не забороняє.

Melofon: 14.06.2024 16:08 Захар Беркут

Так а шо за бред про бракованный, недоделанный, глючный мусор? По моему 7000-е поколение довольно удачное, по крайней мере покупатели тут довольны.
Але мене бентежить та вибірковість, тих "задоволених" яких читають от такі як ви.
А чому ви не читали теми - з сотнями тисяч прокльонів АМД? Де описані масові випадки згорілих відеокарт, через кривий кристал, та температури хотспот 110+. Чому ви не читали сотні тисяч повідомлень, як нові відеокарти 7ххх кожні 4-5 хвилин викидує з ігор через відвал драйвера? Чудове покоління 7ххх, просто неперевершене!


Хоча так я розумію чому цю тему з провальними відеокартами АМД замовчують, бо на багатьох профільних форумах саме продавці та менеджери торговельних мереж присутні, а їм цей бракований мотлох, який вони по необачності набрали, ще продавати.
От і виходить що слушні зауваження мінусують та навіть багато де видаляють, і залишаються більшість гарних.
Це як у старому анекдоті - "ні друже, так ти свого слона не продаси".
Я же застерігаю людей, будьте обачні - з власного опиту, була можливість перебрати в збірках більше 100 відеокарт АМД 7600, 7700, 7800 від різних вендорів. З них майже половина мала проблеми з відвалом драйверів навіть без навантаження, проблеми з 100+ градусів хот спот, ще багато інших нюансів не згадую.
При цьому приблизно таку саму кількість відеокарт Нвідії перебрав, і там тільки 3 відеокарти поводили себе не стабільно, як виявилось через конектор 12пін дві, та одна через пам'ять.
тут вже один зборщик розказував за 100 градусів на хотспоті у амд, при чому поголовно, ну я не знаю, я мабуть як і решта людей великі щасливчики, бо ні дрова не відвалюються, і на хотспоті максимум 87 на карті з біосом під тихий режим і в корпусі з двома вертухами на вдув і одною на видув :beer:
Ответить