Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
Dremjke
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Vpupkin: 14.06.2024 14:55А нахиба вам монитор который показывает мыльную хню вместо картинки?
Если не сложно, покажите, где у меня мыльная кня вместо картинки.
Vpupkin: 14.06.2024 14:55К чему эти споры, пусть каждый сам для себя решит на какие компромиссы пойти, а бескомпромиссного решения нету.
Так тут поехавшие фанатики буквально пытаются доказать, что кроме OLEDов других мониторов не существует.
Vpupkin: 14.06.2024 14:55Лично мне проще каждые 2 гада покупать новый монитор за 1к$ чем смотреть на ЖК архаизмы
Это жертва маркетинга называется.
MobileLord
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Dremjke: 14.06.2024 14:46 Ну і нахіба мені монітор, який я маю з якимись умовностями використовувати і думати, вигорить чи ні? Тим паче, що коштує не дешево.
Ну так стоит 1 раз увидеть его в деле, потом пересаживаться назад уже больно будет. :rolleyes: Ради этого стоит пойти на некоторые компромиссы, но тут каждый сам для себя решает конечно. В целом в обзоре все по делу. https://www.youtube.com/watch?v=XuUveZevM8o&t
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Dremjke: 14.06.2024 14:46
fantomrulezz: 14.06.2024 11:44Секта свідків вигоряння та святого IPS-у як завжди в своєму репертуарі
fantomrulezz: 14.06.2024 11:44Проблема вигоряння дійсно існує, проте вона дуже сильно по різному виражена для різних типів OLED матриць.
fantomrulezz: 14.06.2024 11:44OLED монітори справді не дуже підходять для чисто робочого використання по 8 годин на день зі статичним інтерфейсом.
Капець.
Ну і нахіба мені монітор, який я маю з якимись умовностями використовувати і думати, вигорить чи ні? Тим паче, що коштує не дешево.
не треба з умовностями використовувати і думати, просто купляєш і користуєшся.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Dremjke: 14.06.2024 15:02Если не сложно, покажите, где у меня мыльная кня вместо картинки.
Он по ходу имел ввиду картину в движении которая на оледах из-за их скорости на много чётче.
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Dremjke: 14.06.2024 14:46Капець.
Ну і нахіба мені монітор, який я маю з якимись умовностями використовувати і думати, вигорить чи ні? Тим паче, що коштує не дешево.
Дісно, нахіба існують спеціалізовані пристрої, які ідеально підходять для декількох конкретних задач, якщо вони не підходять для всіх можливих задач на планеті?
Навіщо виконувати задачі спеціалізованим інструментом, який зробить цю задачу ідеально, краще використовувати універсальні, які всі задачі роблять однаково погано :laugh:

Наче це базові речі.
Якщо вам треба пахати поле - ви купуєте трактор, якщо треба просто іздити на роботу - автомобіль.
Преміальний представницький седан не стає поганим автомобілем від того, що на ньому не вийде пахати поле.

Є різні користувачі з різними юзерйкейсами.

Для ігрового застосування і споживання контенту OLED знаходиться на абсолютно недосяжному для всіх інших матриць рівні.
Якщо ви обираєте монітор для того, щоб грати в ігри, дивитись кіно та ютуб - нічого кращого за олед не існує в принципі, такий екран дасть найкращий можливий досвід використання.
Ідеальний чорний колір, ідеальні контраст і градієнти, 100% покриття DCI-P3, достатня яскравість, реально помітний HDR, мінімальний інпут-лаг і т.д. і т.п.

Для чисто робочого застосування зі статичним інтерфейсом оледи не підходять.
Якщо монітор для роботи - не беріть олед.
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

fantomrulezz: 14.06.2024 15:13 Для чисто робочого застосування зі статичним інтерфейсом оледи не підходять.
Якщо монітор для роботи - не беріть олед.
В останньому поколінні панелей від LG з цим дійсно набагато краще і вже можна розглядати як варіант для і пограти і кіно і попрацювати.
l-m
Member

Сообщение

Melofon: 14.06.2024 12:01 а так по цене четырех-пяти ips не охота.
Цікаво де це можна купити 32" 4к240 10bit ips за 12 тисяч?
А, точно, ніде й ні за які гроші взагалі :rotate:
Melofon: 14.06.2024 14:40 да и размер тут как бы совсем другой, пиксели на телефонах куда меньше а плотность пикселей выше, плюс на телефонах герцовка уже не такая высокая обычно как на современных мониторах по 240Гц
Це все байдуже.
Єдина справжня різниця у типі OLED матриць — у смартфонах зазвичай AMOLED, у моніторах та телевізорах WOLED та QD-OLED.

По темі. У мене телевізор на WOLED, та за 50 місяців (4+ роки) немає ніякого вигорання.
Однак, по перше, він працює десь рази в 4 менше ніж монітор (~2.5 години на день в середньому, 3500-4000 годин загалом), по друге, там динамічний контент.
Але, якщо для здебільше статичного контенту та по 10 годин на день, думаю монітор витратить вже за 4-6 місяців той же ресурс як телевізор за 50. А потім питання наскільки швидко все ж з'явиться вигоряння. Хоча втішає гарантія на 3 роки у нормальних виробників.
То ж, як би мені монітор був потрібен для ігор та відео в першу чергу, то взагалі б не переживав за вигорання. Тим паче якість на голову вища, наприклад у мене досі срака палає від того наскільки погано IPS відображає темні сцени.
А так потерплю-почекаю відгуки-статистику, тим паче вже вляпався 32" 4к ips зовсім не за 12 тисяч, куди його тепер... знав би рік тому що вийдуть OLED певно б дочекався та ризикнув.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Dremjke: 14.06.2024 15:02Так тут поехавшие фанатики буквально пытаются доказать, что кроме OLEDов других мониторов не существует.
Просто после оледа ипса выглядит бледно-серым унынием, а ВА ультрамыльным унынием и обратно на ЖК уже не хочется.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

l-m: 14.06.2024 15:21ніде й ні за які гроші взагалі
Никогда не говори никогда :lol: а когда выбирают игровой монитор то уж точно не ставят важным критерием 10бит :laugh: а у оледов это просто как данность а ты это прям как киллер-фичу выставляешь в игровом мониторе :gigi:
Борщ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Melofon
Нормальний IPS вартує +/- як OLED.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Борщ

Нормальный? Нет это неадекватный ips cтоит как олед, и да такие существуют , с типа многотонной подсветкой и всё такое, но оно того не стоит, лучше уже сразу потратится на олед.
MobileLord
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

В общем кому надо, могу уступить данный аппарат за 51к. https://telemart.ua/products/msi-315-mp ... led-black/
Успел парочку заказать до подорожания, один себе оставлю. Еще даже не забирал с магазина.
Борщ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

О-о-о-о, самі рідні бариги підтянулусь, куди ж без вас))))
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Vpupkin Вот сижу на VA - если ловить зайцев - они есть. Если играть - их нет. Сейчас Вы скажете - разные бывают VA - так вот оно - с этого и нужно было начинать. А с OLED, конечно, лучше сразу менять верхний свет в хате на LED, иначе дорого будет со светом смотреть в OLED на лампах накаливания, ведь без слез света на OLED ночью не взглянешь =) PS: да, у меня не OLED
Последний раз редактировалось sselesnes 15.06.2024 18:27, всего редактировалось 1 раз.
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

А порекомендуйте монітор під ігри в 1080. Бюджет у знайомих невеликий. До 6000Грн.

Я на такий дивився -23.8" LG UltraGear 24GN60R-B

Нормальний? Чи є краще в цьому бюджеті?
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

AlexKuzovkov
Ось такі варіанти, можете розглянути:
https://ek.ua/ua/AOC-24G2SPAE.htm (без регулювання по висоті)
https://ek.ua/ua/AOC-24G2SPU.htm (попередня модель, тільки з регулюванням по висоті та динаміками)
https://ek.ua/ua/ASUS-TUF-GAMING-VG249Q1A.htm
https://ek.ua/ua/LENOVO-LEGION-R25I-30.htm
Ще, є такий монітор:
https://ek.ua/ua/MSI-G255F.htm , трохи виходить за бюджет, але по відгукам норм.
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

На початку цього місяця бачив анонс Samsung Odyssey OLED G6.
Вже є в продажу у нас. Я так розумію, це перший 360гц монік олед саме на матриці самсунг?
Оскільки інші по типу MSI MPG 271QRX QD-OLED, GIGABYTE AORUS FO27Q3, Alienware Aw2725df на однаковій матриці LG.

Але якщо в США MSI MPG 271QRX QD-OLED коштує 749 дол то у нас вже в районі 1100. А самс 899 і в нас 35тис (854 дол). Що явно адекватніше.
Але оглядів поки що немає.
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

aaleksandrenko: 15.06.2024 19:21 На початку цього місяця бачив анонс Samsung Odyssey OLED G6.
Вже є в продажу у нас. Я так розумію, це перший 360гц монік олед саме на матриці самсунг?
Оскільки інші по типу MSI MPG 271QRX QD-OLED, GIGABYTE AORUS FO27Q3, Alienware Aw2725df на однаковій матриці LG.

Але якщо в США MSI MPG 271QRX QD-OLED коштує 749 дол то у нас вже в районі 1100. А самс 899 і в нас 35тис (854 дол). Що явно адекватніше.
Але оглядів поки що немає.
Не знаю за Gigabyte та Alienware, але олед монітори MSI цього року всі на панелях Самсунга.
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

VBerezovsky: 15.06.2024 19:29
aaleksandrenko: 15.06.2024 19:21 На початку цього місяця бачив анонс Samsung Odyssey OLED G6.
Вже є в продажу у нас. Я так розумію, це перший 360гц монік олед саме на матриці самсунг?
Оскільки інші по типу MSI MPG 271QRX QD-OLED, GIGABYTE AORUS FO27Q3, Alienware Aw2725df на однаковій матриці LG.

Але якщо в США MSI MPG 271QRX QD-OLED коштує 749 дол то у нас вже в районі 1100. А самс 899 і в нас 35тис (854 дол). Що явно адекватніше.
Але оглядів поки що немає.
Не знаю за Gigabyte та Alienware, але олед монітори MSI цього року всі на панелях Самсунга.
Вірно, дякую за поправку.
Глянув по сайту displayspecifications. Всі перелічені мною моніки на матриці самсунг.
Виходить і Odyssey OLED G6 має таку ж матрицю. Ну хоч дешевший чим МСІ у нас на 10к :)
Виходить поки що самий дешевий 360грц олед монік ще й наче непоганий. Хоча 35к за монік якось дофіга :D
unique-neon
Member

Сообщение

sselesnes: 15.06.2024 18:23ведь без слез света на OLED ночью не взглянешь =)
Від понеділка з OLED'ом. Вночі світкло не вмикаю, як і з IPS до того.
Якщо SDR контент - то скинув яскравість (як і на IPS) і очам добре.
Якщо казати за HDR контент, то по різному - Dead space чи Lies of P по очам не б'ють, а от Ori палить нещадно (не знаю нащо вони так зробили).

Відправлено через 2 хвилини 29 секунд:
aaleksandrenko: 15.06.2024 19:21Але якщо в США MSI MPG 271QRX QD-OLED коштує 749 дол то у нас вже в районі 1100. А самс 899 і в нас 35тис (854 дол). Що явно адекватніше.
MSI наче дає гарантію на вигорання, а Samsung ні.
Ответить