Перестала працювати corsair k70 mk2 lp

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Ответить
Автор
Сообщение
Gorvasrad
Member

Сообщение

Доброго всім дня. В один прекрасный момент моя клавіатура перестала працювати. Написав для gehka, але в нього зараз немає можливості мені допомогти. Здав в майстерню на ремонт. Через тиждень мені кажуть, що на моїй клавіатурі злетів біос. Звертались в підтримку corsair, там сказали, що клавіатура стара і з біосом вони не допоможуть. Може хтось щось знає по цій темі? Буду вдячний.
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Если сервис не обманул то искать донора откуда взять прошивку или другой сервис.
Gorvasrad
Member

Сообщение

Купив донора. Заніс в сервіс. Через три дні мені повідомили, що в них нічого не виходить. Ось така історія.
tolebamber
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

:insane: :insane: :insane:

А при подключении к компу как себя вела?
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

якщо рідна електроніка того, а сама клавіатура подобається - можна переробити на інший контролер та прошивку. так, хм, колгосп, але працювати буде.
це ж наче механіка, судячи з опису?
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Gorvasrad: 30.05.2024 11:41Купив донора. Заніс в сервіс. Через три дні мені повідомили, що в них нічого не виходить. Ось така історія.
Может донор тоже дохлый был или они ошибаются. Думаю проще за умеренные деньги рабочую клаву на Ebay купить https://www.ebay.com/itm/335413332924 с доставкой Нова Пошта доедет за 2 недели. А старые две оставить на запчасти либо пытаться в чувство привести. Имея на руках рабочее устройство это будет сделать проще.
Gorvasrad
Member

Сообщение

tolebamber: 30.05.2024 15:30 :insane: :insane: :insane:

А при подключении к компу как себя вела?
Та клавіатура, яка перестала працювати? Комп'ютер загрузився, клавіатура світилася, але на натискання клавіш не реагувала. Перезавантажив і вона і світитися перестала.

Отправлено спустя 6 минут 50 секунд:
S: 30.05.2024 19:27 Может донор тоже дохлый был или они ошибаются. Думаю проще за умеренные деньги рабочую клаву на Ebay купить https://www.ebay.com/itm/335413332924 с доставкой Нова Пошта доедет за 2 недели. А старые две оставить на запчасти либо пытаться в чувство привести. Имея на руках рабочее устройство это будет сделать проще.
Донора первірив - працює. З ним і буду далі працювати. Думав відновлю поломану і одну продам... Мені подобаються low profile клавіатури. Таких в механіці дуже мало. А на ebay, як правило, "Does not ship to Ukraine".
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Gorvasrad: 30.05.2024 20:26"Does not ship to Ukraine".
npshopping.com
Ответить