Google змінює свій пошуковик і впроваджує ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ekz0rcyst
Нічого. Ніхто не доріс навіть до деграднутого гугла. І це дуже сумно насправді.
XAMCTBO
Member
Аватара пользователя

Сообщение

sav_: 15.05.2024 16:26 тільки Chrome, чи Edge, Vivaldi також? які теж на Blink
Іншими не пробував, мені потрібен адекватний перекладач китайської, хром дуже непогано це робить і швидко, але підвисає, як наче втрачає конект із віддаленими ресурсами. Нажаль лисиця такого не має, а додатки, навіть гуглтренслейтор, працюють дуже специфічно.

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Scoffer: 15.05.2024 16:43 А щодо пошуку то вбиваємо перше що потрапило під руку, а саме "samsung u32j590u параметри", і бачимо всю сторінку в латиниці. Я може і не проти англійської, але це не те що я замовляв в пошуку. Я прямо впевнений що якщо я піду далі щось шукати, то воно мені як не англійську, так кацапську видаватиме це прям с ходу. А далі на відмінювання забиватиме, синоніми дивні і оте все. Проходили вже. Я про цю качку дуже давно в курсі.
Спробуйте щось пошукати з польского старлінку, ото буде купа здивувань. :D
Alexsandr
Member

Сообщение

Scoffer: 15.05.2024 13:42 Після попередньої заміни пошукового двигла біс що знайдеш, суцільний шлак на перших сторінках, а тепер ще "покращення" завезли :up:
Гірше. Тепер на іншому пристрої може зовсім не надавати ті силки що потрібні. Бо воно вирішило, що тут не трохи не така тема.
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Scoffer: 15.05.2024 18:00 Нічого. Ніхто не доріс навіть до деграднутого гугла. І це дуже сумно насправді.
яндекс вполне себе искал но поблочили
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Потужно, але користуватися звісно не буду :laugh:
Nekotechpriest
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

XAMCTBO: 15.05.2024 18:27 Іншими не пробував, мені потрібен адекватний перекладач китайської, хром дуже непогано це робить і швидко, але підвисає, як наче втрачає конект із віддаленими ресурсами. Нажаль лисиця такого не має, а додатки, навіть гуглтренслейтор, працюють дуже специфічно.
Пробували Waterfox? Тут є якийсь перекладач, якого я не просив, можете спробувати
Kimonoy
Member
Откуда: Кременчук

Сообщение

stakanctl: 15.05.2024 13:44
Scoffer: 15.05.2024 13:42 Після попередньої заміни пошукового двигла біс що знайдеш, суцільний шлак на перших сторінках, а тепер ще "покращення" завезли :up:
Ще один привід переходити на DuckDuckGo тім, хто цього ще не зробив.
Вони вже яндекс не юзають, надіюсь?
WhiskeyInTheJar
Member

Сообщение

Ekz0rcyst: 15.05.2024 17:56 Scoffer
Щось в якості альтернативи можете запропонувати?
Запилить свой поисковик с преферансом и куртизанками. Это ж классика.
stakanctl
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луганськ

Сообщение

Kimonoy: 15.05.2024 23:24
stakanctl: 15.05.2024 13:44

Ще один привід переходити на DuckDuckGo тім, хто цього ще не зробив.
Вони вже яндекс не юзають, надіюсь?
А ви про кого саме і до чого тут яндекс?
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

stakanctl
До того що качка юзала пошукове двигло яндекса в тому числі. А ще яху і бінга, і пошук по вікі і щось там ще.
Як такого путнього власного пошуку у них взагалі немає, там дуже примітивний індексатор і все. Качка це по суті агрегатор з декількох джерел.
stakanctl
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луганськ

Сообщение

А зараз юзає? З такою логікою вам гуглом не варто користуватись, бо співзасновник росіянин.
Последний раз редактировалось stakanctl 16.05.2024 12:07, всего редактировалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

stakanctl
Звідки я знаю юзає чи ні? Вони оно кілька років спростовували що продають дані в МС, поки їх не придавили і не заставили визнати що таки продають.
В цьому світі немає нічого безкоштовного. Якщо тобі щось дають на шару, той же пошук, то товар це ти. А всі оті анонімності і розповіді шо "та ми не такі" не більше ніж маячня.
stakanctl
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луганськ

Сообщение

Scoffer: 16.05.2024 12:02 Звідки я знаю юзає чи ні?
На цьому можемо зупинитись.
Kimonoy
Member
Откуда: Кременчук

Сообщение

stakanctl: 16.05.2024 12:00 такою логікою вам гуглом не варто користуватись, бо співзасновник росіянин.
от після цього дійсно можемо зупинитися.
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

Це може повністю змінити наше сприйняття пошуку та весь Інтернет у майбутньому.
Спасибо, мне уже и в настоящем некисло так изменили восприятие поиска, убрав кэш. :weep:
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

А это вообще как? Новый поиск в действие? Я просто хотел посмотреть подключение электроприборов которые не работают от 120 В :eek: :eek: :eek:
спойлер
Изображение
Ответить