Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 12.05.2024 02:54
unlnu: 12.05.2024 02:39 Кажете лопата, а після нарікаєте що 4к в 30 фпс.
Камера на цьому телефоні 2023 року не вміє в 4к/60fps, коли нормальні флагмани це вміли ще років 5 назад, наприклад мій lg g7. Чому його привів як приклад, тому що цей телефон коштує зараз десь 70$ на вторинному ринку, і має кращий звук, дисплей і камеру, ніж цей оверпрайс за 12к
Да там багато чого може не бути... Наприклад ніхто не робить афішу з того які сенсори стоять у аппараті. Вони офк гроші стоять...
Тема нудна тому ніхто зазвичай не освітлює, це ось не по блогерськи якось розповідати про такі нудні теми.
спойлер
Изображение
Картинка стара як світ, але в бюджетному і середньому сегменті знайти телефон з добре відкаліброванним датчику освітлення це завдання те ще... Про перехід телефону з горизонтального положення в вертикальне це теж проблема бюджетників... Ось на пікселі навідь прокидання телефону при взяття в руку завжди працює бездоганно, що не скажеш про телефони які були до цього...

Що там ще... Середній/бюджетний SoC це 100% такий собі ISP

А ця штука багато чим займається.
спойлер
Изображение
Наприклад у мото на MTK8020 немає декодеру AV1. Скажуть офк що це не потрібно але AV1 вже використовується на ютубі для 8к відео, так як маэ
Вже не говорячи про тих хто любить тримати якусь кількість відео щоб подивитися. AV1/H265 це просто обовязково так як відео важить в рази менше...

Офк ISP як видно з графіку працює з сенсором і займається цілою купою справ...
спойлер
Изображение
Офк якість фото/відео буде дуже залежати від якості...

Ще офк є алгоритми які традиційно сидять зазвичай в верхньому сегменті...

Ось приклад відео :laugh:
спойлер
І зрівнювати його з цим... Ну такє...
спойлер

За підтримку мовчу... Бренди з їх ситуацією по апдейтам це взагалі крінж. Випускати обнови для всіх девайсів в плюс/мінус тиждень це може тільки єпл с гуглом таке враження... У інших там нічого не гарантовано. Навідь купівля дивайсу подорожче не дає ніяких гарантій :laugh:
спойлер
Изображение
Так як це SoC він дуже залежить від пропускної здатності пам'яті, про це офк теж традиційно мовчать...
спойлер
Изображение
Взагалі багато що там можна ще згадати.
Наприклад на те що у мото немає AOD.

Але комусь потрібен "дисплей-водопад" і хоть трісни. Все інше це такє собі :rotate:
Artem_K: 12.05.2024 14:01 Почитався обговорення, половина суб'єктивщина.
Кому 6,55 лопата, а, наприклад, мені все що менше 6,4 маленьке. 4К@30... це якщо знімати відео. Водопади пробуівав - не сподобалися. Підтримка 7 років - навіщо, а 2 роки мало, бо міняю трубки кожні три роки.
Висновок - аби людині подобалося.
PS. Давно приглядаюсь до Пікселів, але від їх екранів болять очі, вони нічого у цьому плані не міняють, тому з ним не складається.
1. Це все залежить від габаритів самого девайсу
5.99 та 6,67 інший :laugh: Різниця в 4mm :rolleyes:
спойлер
Изображение
2. Трубку можна взагалі не змінювати. Навіщо якщо смарт не чим не гірше аппаратів які випущені зараз? :rolleyes:
zmax
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zp

Сообщение

JKrl: 12.05.2024 14:15він просто дуже умний і вважає що ви на ніч його залишаєте на зарядці і він не заряжає його більше 80. потім з 6 до 7й (ну я встаю о 7ї) доливає останні 20%.
я знаю , що таке адаптивна зарядка.
Я про те що, телефон за 8 нічних годин з 80% розряжається до 65% просто лежачи на столі, це забагато.
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

zmax: 12.05.2024 15:16
JKrl: 12.05.2024 14:15він просто дуже умний і вважає що ви на ніч його залишаєте на зарядці і він не заряжає його більше 80. потім з 6 до 7й (ну я встаю о 7ї) доливає останні 20%.
я знаю , що таке адаптивна зарядка.
Я про те що, телефон за 8 нічних годин з 80% розряжається до 65% просто лежачи на столі, це забагато.
Це не баг а фіча ))) в піксель якось пофігу чи ти ним користуєшся чи ні але в ввечорі на зарядку треба ставити ((
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Donate: 12.05.2024 14:30Трубку можна взагалі не змінювати. Навіщо якщо смарт не чим не гірше аппаратів які випущені зараз?
Якщо брати не +/- топи, то за три роки як раз набігають питання до трубки.
PS. В мене з смартфонами вийшло так: 09.2010-12.2013-01.2017-12.2020-05.2024. Жоден бренд не повторювався. Можна вважати, що я не фанат :)
JKrl
Member

Сообщение

Я досі не розумію чому в китайських телефонах за 1000$+ на топовом залізі проксіміті працює через раз. В них 50% не відключається екран коли говориш.
kolesnukm: 12.05.2024 15:19 Це не баг а фіча ))) в піксель якось пофігу чи ти ним користуєшся чи ні але в ввечорі на зарядку треба ставити ((
в мене досвід за тиждень користування цілком позитивний. хоч я і іграю в ігри, на вечір трохи менше половини заряду.
Последний раз редактировалось JKrl 12.05.2024 16:01, всего редактировалось 1 раз.
Alex_Lord
Member

Сообщение

Так смешно читать про 8K видео и HDR на смартах, тут 2K толком еще не вошло в каждый дом так как более чем 50% используют 1080p дома на теликах и мониторах и никто не страдает кроме жертв маркетинга.
На смартах главное чтоб глаза не устали от мерцания и нормальная яркость была, автономность и нормальная работа с звонками и сетью в мессенджеры была да камера чтоб снимала хорошо и видео 4К 60 ФПС со стабом потолок а игрушки тянет уже любой проц начиная от Helio 99/Снап 778 и более.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alex_Lord: 12.05.2024 15:58 Так смешно читать про 8K видео и HDR на смартах, тут 2K толком еще не вошло в каждый дом так как более чем 50% используют 1080p дома на теликах и мониторах и никто не страдает кроме жертв маркетинга.
На смартах главное чтоб глаза не устали от мерцания и нормальная яркость была, автономность и нормальная работа с звонками и сетью в мессенджеры была да камера чтоб снимала хорошо и видео 4К 60 ФПС со стабом потолок а игрушки тянет уже любой проц начиная от Helio 99/Снап 778 и более.
Знову нейронка чи що? Ютуб ВЖЕ ввів AV1 у себе, поки ще тільки для 8к відео але для зменшення трафіку питання заміни vp9 на av1 це лише часу. h264 на ютубі вже практично не знайдеш. А тут чіпсет який декодування не підтримує :laugh:

До війни сяомі 43" 4K IPS на Android TV коштував 8к, зараз десь 12к+. І це практично мінімальний рівень входу якщо хочеш ТВ на андроїді.

Да і знімаеш ти не відео, а спогади. Які напевно будеш дивитися роки поспіль... Так як знімають бюджетні смартфони... Ну поганенько скажемо так :laugh:

Офк кожен хвалить своє... Взагалі в мене таке враження що тут у людей логіка йде по типу чим більше всратий смартфон тим більше його купити хочется. Коли сяомі робила аппарати топ за свої кошти років так через 5-6 всі допетрали що гарна марка і компанія потім просто почала зливатися. Зараз гугл займается дуже жостким демпінгом (це не умовна 5 за кінський прайс) вивалюючи цікаві смарти за цікавий прайс і тут знову такаж ситуація як була з сяомі, аппарати гарні але піду куплю моторолу. Треба почекати напевно ще роки 3 щоб самі тугі допетрали... :laugh:
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

Alex_Lord
zmax: 12.05.2024 12:51Единственное что раздражает, ето то, что за ночь может разрядится процентов на 15
Такого даже на подвальному китае нету... У меня на мото 40 0-1%
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

zmax adb shell dumpsys batterystats > results.txt
upload to https://bathist.ef.lc/
Цікаво що там їсть. Але у себе ще не дивився.
JKrl
Member

Сообщение

odessitmws: 12.05.2024 18:02 Alex_Lord
zmax: 12.05.2024 12:51Единственное что раздражает, ето то, что за ночь может разрядится процентов на 15
Такого даже на подвальному китае нету... У меня на мото 40 0-1%
вибираючи між телефоном з камерою і телефоном без камери, для мене вибір завжди безперечний до камери.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate
Мото эдж 40 брал за 14к в комфи.
Покажите мне за эти деньги пиксель в норм магазине типа алло или комфи.
По подвалам не шастаю, брать за бугром тоже не для меня.
Дайте ссылку, закажу, можно даже до 20к даже.
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

The_Rusik: 12.05.2024 19:14брал за 14к в комфи.
Там главный прикол что в рассрочку без переплаты почти на 2 года можно... Каждый месяц тупо пару копеек кидаешь :D
И av1 там имеется
https://www.mediatek.com/products/smart ... nsity-8020
Відправлено через 4 хвилини 49 секунд:
JKrl: 12.05.2024 19:10вибираючи між телефоном з камерою і телефоном без камери, для мене вибір завжди безперечний до камери.
Накатил гугл камеру на мото и там все пушка гонка... главное по железу оптика стоит шикарная 1.4 (у Гугла хуже 1.9)с отличной детализацией, на стоке конечно все печально
JKrl
Member

Сообщение

Ні, просто ні. Хоча можливо фоткати лічильник норм.
Коли хтось щось каже про залізо, це все.
Изображение
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 12.05.2024 02:54Камера на цьому телефоні 2023 року не вміє в 4к/60fps, коли нормальні флагмани це вміли ще років 5 назад, наприклад мій lg g7. Чому його привів як приклад, тому що цей телефон коштує зараз десь 70$ на вторинному ринку, і має кращий звук, дисплей і камеру, ніж цей оверпрайс за 12к
Так він і не флагман, якщо що... я обирав смарт не по камері, в мене немає таких упереджень як у вас.
Цікаво було б побачити вашу рекомендацію в тому бюджеті і з цими параметрами, що я описував вище.
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

На стоке у пикселя очень агрессивно сжатие jpg.
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

JKrl
Такие забавные фоточки для полных идиотов могут сгодится ибо на мото ИСО 2100 против 705 :lol:
И да как я уже сказал стоковая камера фото мылит все детали чуть больше чем полностью
JKrl
Member

Сообщение

odessitmws: 12.05.2024 21:15 JKrl
Такие забавные фоточки для полных идиотов могут сгодится ибо на мото ИСО 2100 против 705 :lol:
И да как я уже сказал стоковая камера фото мылит все детали чуть больше чем полностью
дивиться, мені потрібен телефон для того, щоб його достати з кішені, нажати кнопку і отримати з великою вірогідністю нормальну фотку за 3 секунди макс.
для всього іншого є камера.
у пікселя ця вірогідність 90%, у самсунга та епплу 70%, у кітая 30%, бюджетного - 20%
в ручному режимі я можу і на тапок нормальний кадр отримати.
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

JKrl: 12.05.2024 21:21нормальну фотку за 3 секунди макс.
Не поверишь но установленная гугл камера имеет такой же автоматический режим без всяких ручных режимов
Пиксель труба конечно хорошая, но свои нюансы имеются
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 12.05.2024 19:14 Donate
Мото эдж 40 брал за 14к в комфи.
Покажите мне за эти деньги пиксель в норм магазине типа алло или комфи.
По подвалам не шастаю, брать за бугром тоже не для меня.
Дайте ссылку, закажу, можно даже до 20к даже.
Де зручно
https://hotline.ua/ua/mobile-mobilnye-t ... t=priceAsc

З того що відомо мені як варіанти :rotate:
https://skay.ua/uk/google-pixel/63865-g ... ow-us.html
https://stylus.ua/uk/google-pixel-7a-81 ... 11256.html

Added in 1 minute 57 seconds:
odessitmws: 12.05.2024 22:23
JKrl: 12.05.2024 21:21нормальну фотку за 3 секунди макс.
Не поверишь но установленная гугл камера имеет такой же автоматический режим без всяких ручных режимов
Пиксель труба конечно хорошая, но свои нюансы имеются
Все що робить цей софт це підіймає якість, а не робить з телефону якість як на гуглі.
Вже не говорячи про те що працює воно так собі навідь до сих пір :laugh:
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

Donate: 12.05.2024 22:34що робить цей софт це підіймає якість, а не робить з телефону якість як на гуглі.
Софт отвечает за обработку, все остальное зависит от железа и в мото размер матрицы больше + объектив имеет больше светосилы, фазовый фокус, оптостаб у обоих в наличии
Ответить