Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 11.05.2024 20:12 Доречі, щодо есім, Київстар пише що піксель 7 про не підтримує, це глюк, чи вони не дають есім для сірих телефонів?
Donate: 23.12.2023 14:40
Oleg999: 23.12.2023 14:24 І чомусь сайт київстара пише що pixel6a не підтримує esim
Офіційно ні... В спискі вибираєте любий інший і скануєте. Без проблем буде працювати.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

7mindfields
Загнутый экран это плюс а не минус. А то эти плоские кирпичи уже надоели.
А если не будет вытянутый, то будет широкий, что еще хуже.
После всякие сяоми, самсунгов - это просто подарок за эти деньги.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 11.05.2024 20:32 7mindfields
Загнутый экран это плюс а не минус. А то эти плоские кирпичи уже надоели.
А если не будет вытянутый, то будет широкий, что еще хуже.
После всякие сяоми, самсунгов - это просто подарок за эти деньги.
Кожен з тейків це щось, не зміг вибрати кращий :lol:
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

JKrl Pixel 7 - e-sim KS чудово працює
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

7mindfields
Тогда покажите мне хоть пару вариантов которые лучше?
И не лопата. Для меня не лопата это 70мм в ширину и 150 в высоту.
Айфон 12-13-14-15, пользоватся не возможно без чехла, режит руку его квадратный корпус.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 11.05.2024 20:32 7mindfields
Загнутый экран это плюс а не минус. А то эти плоские кирпичи уже надоели.
А если не будет вытянутый, то будет широкий, что еще хуже.
После всякие сяоми, самсунгов - это просто подарок за эти деньги.
Останній був Mi Max 3 все інше це зростання в довжину і не більше :laugh:
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 11.05.2024 20:09Витягнута в довжину 6.55 лопата, загнутий дисплей, проблеми з єсім на 14 андроїді, 4k@30fps, немає нормальної підтримки, як в того ж пікселя - одразу у смітник
По висоті може і здавався спочатку завеликим, але досить швидко звик, а от по ширині відразу в самий раз - в руці тримається добре, як влитий. Майже всі моделі флагманських і передфлагманських мають такі розміри +/-. А що не "лопата" із сучасних новинок за вийнятком планшетів? Загнутий дисплей взагалі не є проблемою, а навпаки додає презентабельності, лоску чи пафосу. А ще супертонка рамка того дисплея взагалі топ серед багатьох смартів і завершує/підкреслює усю витонченність цього апарата. Проблем з єсім від водафона взагалі немаю. Кажете лопата, а після нарікаєте що 4к в 30 фпс. Тобто ваше вподобання дивитись якісне 4к на міні дісплеях? Що це за сюр? В чому полягає логіка такого рішення? Особисто я фільми на моніторі/телевізорі дивлюсь. А для перегляду відосіків, кліпів, стрімів в самий раз достатньо там рідко коли 2к зустрінеш. Це не ігровий смартфон, тому вимог особливих при виборі цієї моделі не ставив.
Назвіть модель власного смартфона, який вас усім влаштовує, аж цікаво стало.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

unlnu: 12.05.2024 02:39 Кажете лопата, а після нарікаєте що 4к в 30 фпс.
Камера на цьому телефоні 2023 року не вміє в 4к/60fps, коли нормальні флагмани це вміли ще років 5 назад, наприклад мій lg g7. Чому його привів як приклад, тому що цей телефон коштує зараз десь 70$ на вторинному ринку, і має кращий звук, дисплей і камеру, ніж цей оверпрайс за 12к
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

7mindfields
Айфон с экраном 60гц в 2024 это норм? Медленный тайп с 2.0 норм?
:lol:

После мото эдж 40 - айфон это просто кусок мыла, дизайн древнего айфона 5. Только стоит намного дороже и экран опять же 60гц)

И раз вы не назвали модели лучше, значит их нет.
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 11.05.2024 20:12 Доречі, щодо есім, Київстар пише що піксель 7 про не підтримує, це глюк, чи вони не дають есім для сірих телефонів?
У мене есім саме на київстарі і пікселі 7 про, все чудово працює.
The_Rusik: 11.05.2024 20:32 Загнутый экран это плюс а не минус. А то эти плоские кирпичи уже надоели.
Категорично не згоден.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

VBerezovsky
Чем? Нельзя наклеить стекло? Так я их не клею вообще. Легче разбить? Так это руки… Чехлы не все подходят? Так я их не ношу. Зато красивее, тоньше рамки, это намного лучше, чем плоский экран с огромными рамками и очень толстым корпусом.
Все говорят что загнутый экран хуже, а по факту даже не могут сказать чем.
Зато 4к30фпс нет говорят, да, это важно в смарте за 400 баксов. Зато в айфоне за 800 баксов экран 60гц, так это норм, сразу минусы ставят как говоришь что айфон мусор но в два раза дороже, нормальный дизайн не могут сделать, а сделали большой айфон 5.
walkman3000
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 12.05.2024 09:01 VBerezovsky
Зато в айфоне за 800 баксов экран 60гц, так это норм, сразу минусы ставят как говоришь что айфон мусор но в два раза дороже, нормальный дизайн не могут сделать, а сделали большой айфон 5.
Есть люди работающие в экосистеме эпла, они покупают айфон потому что удобно и никакие экраны-водопады, динамические мегагерцы для киберкотлет в не адаптированых для этого приложениях, киловаттные зарядки, чистые андроиды (я пытался на выходе с 5/6 пикселем, рыгал в глотку UX/UI дизайнерам пикселя) не заставят тебя купить ведро. Если только не как телефон.
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 12.05.2024 09:01 Чем? Нельзя наклеить стекло?
Да.
The_Rusik: 12.05.2024 09:01 Легче разбить?
Да.

The_Rusik: 12.05.2024 09:01 Чехлы не все подходят?
Да.

В итоге все твои аргументы сводятся к тому, что "мне норм". Существует огромное количество людей, кому "не норм" и решение тех же Samsung или Google вернуться к плоскому экрану говорит само за себя.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 12.05.2024 08:23 7mindfields
Айфон с экраном 60гц в 2024 это норм? Медленный тайп с 2.0 норм?
:lol:

После мото эдж 40 - айфон это просто кусок мыла, дизайн древнего айфона 5. Только стоит намного дороже и экран опять же 60гц)

И раз вы не назвали модели лучше, значит их нет.
Ми зараз говоримо про андроїд девайси, любий піксель в цю ціну буде краще цього шлаку з загнутим екраном
JKrl
Member

Сообщение

Я навіть не знаю яку дискусію можна вести з людиною яка в кожному пості заявляє, що айфон сміття.
Ні, не сміття, я вас розчарую.

Відправлено через 2 хвилини 29 секунд:
7mindfields: 12.05.2024 10:22 Ми зараз говоримо про андроїд девайси, любий піксель в цю ціну буде краще цього шлаку з загнутим екраном
В мене піксель з загнутим екраном. Я все розумію, але 350 баксі різниці в ціні з 8 про є 350 баксів.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 12.05.2024 10:26 Я навіть не знаю яку дискусію можна вести з людиною яка в кожному пості заявляє, що айфон сміття.
Ні, не сміття, я вас розчарую.
Не всім подобається iOS, людина яка каже що витягнутий 6.55 телефон ще й з водоспадом це плюс, оце вже сумно :laugh:
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

7mindfields
Дайте цитату на мои слова, что я сказал что вытянутый вверх это плюс? Я сказал что лучше в высоту чем в ширину. И вы не дали вариантов лучше, значит их нет.

Пиксель хороший смарт :lol: :lol: :lol:
Его чтобы купить без брака и чтобы завтра не сломался, нужно потратить несколько лет, перечитав весь интернет и то может приехать кирпич.

А кто говорит что загнутый экран это минус из-за стекла и чехла, мне жаль этих людей. Это тоже самое что на пульт целофан одеть или на кожаный салон чехлы тканевые.

Айфон мусор из-за цены, когда он стоил 500-600, тогда он был топ, а сейчас за 800 баксов (у нас даже 1000) за не про версию, с характеристиками какого-то середнячка, то да, еще и корпус ужасный квадратный, не приятно в руке лежит. А покупать про версию за 1500 баксов это уже перебор, чисто для лохов (фанатов), они и не такое сожрут.
zmax
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zp

Сообщение

The_Rusik
Хожу с 7 про с февраля, чехол нилкин. Брал на ебее реф, вішло тіщ 15 с налогами, точно не помню уже.
Чехол сидит отлично, ничего не глючит, е-сім от лайфа також працює.
Единственное что раздражает, ето то, что за ночь может разрядится процентов на 15.
Телефон всем устраивает, я даже не знаю сколько в нем оперативки, вроде 12 и єто точно сильно больше моих потребностей.
В целом телефон как телефон, нормального здорового человека, которій не меняет телефоні как перчатки.
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Почитався обговорення, половина суб'єктивщина.
Кому 6,55 лопата, а, наприклад, мені все що менше 6,4 маленьке. 4К@30... це якщо знімати відео. Водопади пробуівав - не сподобалися. Підтримка 7 років - навіщо, а 2 роки мало, бо міняю трубки кожні три роки.
Висновок - аби людині подобалося.
PS. Давно приглядаюсь до Пікселів, але від їх екранів болять очі, вони нічого у цьому плані не міняють, тому з ним не складається.
JKrl
Member

Сообщение

zmax: 12.05.2024 12:51 The_Rusik
Единственное что раздражает, ето то, что за ночь может разрядится процентов на 15.
він просто дуже умний і вважає що ви на ніч його залишаєте на зарядці і він не заряжає його більше 80. потім з 6 до 7й (ну я встаю о 7ї) доливає останні 20%.
Ответить