У мережі Bitcoin відбувся халвінг. Нагорода майнерам зменшилася вдвічі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Чим ваш біткойн відрізняється від будь-якого фіата на рахунку?
Банк так само зберігає аудит, робить перекази. Єдине, що за цінність тих віртуальних цифр відповідає якась держава, а за коіни - умовна зграя хомʼяків, що готові купити його із жадібності і віри, що знайдуть ще більше таких наступних хомʼяків.
maxafon
Member

Сообщение

заголовок новини звучить як сповіщення в третіх героях
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Polaris: 20.04.2024 16:34Хуанг с Лизкой уже ждут не дождутся, когда можно будет толкать видеокарты в три дорога :laugh:
Их видяхи устарели пусть новые выпустят раз в 10 быстрее, а лучше в 100 при том же TDP.
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

S: 21.04.2024 11:15
Polaris: 20.04.2024 16:34Хуанг с Лизкой уже ждут не дождутся, когда можно будет толкать видеокарты в три дорога :laugh:
Их видяхи устарели пусть новые выпустят раз в 10 быстрее, а лучше в 100 при том же TDP.
Выпустят, ток для майнеров ;) Для геймеров выпустят +20% производительности и +50% к цене
vmsolver
Member

Сообщение

Polaris: 21.04.2024 11:50Выпустят, ток для майнеров
И никто не говорит по какой цене ;)
Stalker22
Member

Сообщение

Conqistador: 20.04.2024 14:51 забавно наблюдать за производством математических операций не привносящих никакого положительного эффекта, но потребляющего огромное количество реальной энергии и ресурсов
Дуже забавно!!!
Impulse101
Member

Сообщение

KimRomik: 20.04.2024 18:16 Я вже раніше писав, але повторюсь. Сенс в крипті буде тільки тоді, коли за допомогою неї можна буде розрахуватись в таких магазинах як Сільпо, Олх, Новій Пошті, отримувати як зп, поповнювати рахунок в будь-якому банку, робити державні закупівлі тощо. А поки всього цього немає, то зараз кріпта це максимум іграшка, не більше.
Так вже можно, добрий вечір. Робиш криптовалютну карту і вперед. Хоча як на мене розраховуватись звичайними грошима і зручніше і вигідніше і найдійніше.
movi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Conqistador: 20.04.2024 18:46для расчета увеличивающей сложности
І чого вона росте?
Conqistador
Member
Аватара пользователя

Сообщение

movi: 21.04.2024 20:28
Conqistador: 20.04.2024 18:46для расчета увеличивающей сложности
І чого вона росте?
от количества транзакций, представьте что каждый человек на земле будет использовать блокчейн для расчёта своих ежедневных покупок, сколько операций нужно провести и рассчитать хеш с сохранением ветви истории транзакций а также внести эту информацию каждому участнику системы о проводимых транзакций для расчета следующей, на это не хватит ни мощности вычислительного оборудования ни времени для расчетов транзакций на следующей день
movi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Conqistador: 21.04.2024 21:25от количества транзакций
Насправді не так.
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

dead_rat: 21.04.2024 03:57 Чим ваш біткойн відрізняється від будь-якого фіата на рахунку?
Банк так само зберігає аудит, робить перекази. Єдине, що за цінність тих віртуальних цифр відповідає якась держава, а за коіни - умовна зграя хомʼяків, що готові купити його із жадібності і віри, що знайдуть ще більше таких наступних хомʼяків.
Тим, що крипта в мене на гаманці. А гроші карткові наприклад, на банківському рахунку. Будь що з банком, і все. А крипто гаманець контролюю я. Хоча боятись краху банку по типу привата чи ощад банка, теж не варто.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Timedemo: 22.04.2024 09:17
dead_rat: 21.04.2024 03:57 Чим ваш біткойн відрізняється від будь-якого фіата на рахунку?
Банк так само зберігає аудит, робить перекази. Єдине, що за цінність тих віртуальних цифр відповідає якась держава, а за коіни - умовна зграя хомʼяків, що готові купити його із жадібності і віри, що знайдуть ще більше таких наступних хомʼяків.
Тим, що крипта в мене на гаманці. А гроші карткові наприклад, на банківському рахунку. Будь що з банком, і все. А крипто гаманець контролюю я. Хоча боятись краху банку по типу привата чи ощад банка, теж не варто.
Це теж іллюзія, бо щоб ви могли скористатися кріптою з кошелька, то має працювати дуже багато зовнішньої інфраструктури(і сам гаманець має не зламатися). Це не буде надійніше за інфраструктуру банку. Крах банку застраховано, не знаю як в Україні, а в ЄС до 100к євро, тож якщо ваші збереження менші за 100к то нема чого перейматися.

Тобто для користувача крипти єдина різниця - це спекулятивний курс, що може зрости чи впасти.

ПС. Карткові гроші можуть також бути на самій картці і працювати офлайн. Але там невеликі суми і я не спец як воно там зроблено.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

KimRomik: 20.04.2024 18:16 Я вже раніше писав, але повторюсь. Сенс в крипті буде тільки тоді, коли за допомогою неї можна буде розрахуватись в таких магазинах як Сільпо, Олх, Новій Пошті, отримувати як зп, поповнювати рахунок в будь-якому банку, робити державні закупівлі тощо. А поки всього цього немає, то зараз кріпта це максимум іграшка, не більше.
Хочу подивитись, як ти у сільпо доларами чи евро розраховуєшся. Вони ж виходять не мають ніякого сенсу?
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alligator: 22.04.2024 12:35
KimRomik: 20.04.2024 18:16 Я вже раніше писав, але повторюсь. Сенс в крипті буде тільки тоді, коли за допомогою неї можна буде розрахуватись в таких магазинах як Сільпо, Олх, Новій Пошті, отримувати як зп, поповнювати рахунок в будь-якому банку, робити державні закупівлі тощо. А поки всього цього немає, то зараз кріпта це максимум іграшка, не більше.
Хочу подивитись, як ти у сільпо доларами чи евро розраховуєшся. Вони ж виходять не мають ніякого сенсу?
ну, по факту я можу піти у сільпо з валютною картою та розрахуватись нею
Polybius
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 22.04.2024 12:28щоб ви могли скористатися кріптою з кошелька, то має працювати дуже багато зовнішньої інфраструктури(і сам гаманець має не зламатися)
Все залежить від того, що вкладати у "скористатися". Якщо мова йде про переслати крипту від мене вам (без якихось там конвертацій по дорозі у фіат чи ще щось) — окрім, власне, працюючого блокчейну нічого не потрібно.
Гаманець - гроші то по факту, не "на гаманці" а в тому самому блокчейні. Гаманець - це лише софт, що лише надає юзабільний доступ до цього всього, але ніхто не заважає створити транзу власноруч, аби був приватний ключ. Складно, але можливо.
movi: 21.04.2024 20:28І чого вона росте?
Складність - це контроль емісії. Додалось більше пристроїв - теоретично має зрости обсяги генерації нових монет, але у алгоритм закладено механізм, щоб у такому випадку "складність" розрахунків підвищувалась і таким чином емісія нових моент залишалася на одному рівні на протязі усього часу.
KimRomik: 20.04.2024 18:16Сенс в крипті буде тільки тоді, коли за допомогою неї можна буде розрахуватись в таких магазинах як Сільпо, Олх, Новій Пошті
Наразі, імхо, не варто розцінювати крипту у вигляді фіатних грошей. Біток так точно. Це скоріше щось схоже на фондовий ринок або золото (ані акціями, ані дорогоцінними металами ви не розраховуєтеся у сільпо). Щодо саме розрахунків, скоріше це може бути деякий симбіоз, щось на кшталт майбутніх гаманців в телезі чи щось таке. Але у цьому випадку втрачається одна з найголовніших ознак крипти - в такому випадку воно буде більш централізованим по суті.

Отправлено спустя 1 минуту 37 секунд:
pelia: 22.04.2024 12:41ну, по факту я можу піти у сільпо з валютною картою та розрахуватись нею
Аналогічно немає великої проблеми зробити криптокарту, та точно так розраховуватися (все автоматично сконвертується). Але це, імхо, не норм кейс.
Denvys5
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

dead_rat: 22.04.2024 12:28не знаю як в Україні, а в ЄС до 100к євро,
200,000 грн до війни
"без обмежень" на зараз
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

pelia: 22.04.2024 12:41
Alligator: 22.04.2024 12:35
Хочу подивитись, як ти у сільпо доларами чи евро розраховуєшся. Вони ж виходять не мають ніякого сенсу?
ну, по факту я можу піти у сільпо з валютною картою та розрахуватись нею
Тобто виконати конвертацію з валюти в гривню та сплатити гривнею. Я не пропагандую крипту, але вона проходить аналогічну процедуру. І якщо у кафе немає в способах розрахунку платіжного шлюзу, що приймає крипту напряму то нічого не заважає зробити конвертацію в гривню та сплатити гривнею хоч в кафе, хоч у сільпо, хоч за послуги в сервісних центрах МВС і т.д.
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

dead_rat: 22.04.2024 12:28 ПС. Карткові гроші можуть також бути на самій картці і працювати офлайн. Але там невеликі суми і я не спец як воно там зроблено.
ось це ключове.

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
pelia: 22.04.2024 12:41
Alligator: 22.04.2024 12:35
Хочу подивитись, як ти у сільпо доларами чи евро розраховуєшся. Вони ж виходять не мають ніякого сенсу?
ну, по факту я можу піти у сільпо з валютною картою та розрахуватись нею
я можу в сільпо розрахуватись кріптою одразу. у бінанса є мастер кард. і я нею теж користуюсь.
movi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polybius: 22.04.2024 12:50Складність - це контроль емісії. Додалось більше пристроїв - теоретично має зрости обсяги генерації нових монет, але у алгоритм закладено механізм, щоб у такому випадку "складність" розрахунків підвищувалась і таким чином емісія нових моент залишалася на одному рівні на протязі усього часу.
Я в курсі.
ares1259
Junior

Сообщение

dead_rat: 22.04.2024 12:28 ПС. Карткові гроші можуть також бути на самій картці і працювати офлайн.
никаких денег на карте нет и быть не может )
Ответить