Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Ответить
Автор
Сообщение
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

artko: 16.04.2024 18:57 7mindfields
дядьку, дайте цитату, де я писав про пбт кейкапи на мотоспіді?

тобто відповісти вам нічого. добре, зрозумів.
Перепрошую, не туди подивився. З приводу пбт все ще актуально, їх поверхня не перетворюється з часом на глянцеву, цього більш ніж достатньо
Можу тобі надати фото дефолтний кейкапів з vortex race 3, десь 3 роки в користуванні, а поверхня як нова досі
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

7mindfields
ну значить в мене підробка на пбт (хатор, ага). мало того що глянец з'явився, так на одному навіть вже трохи дірку почав довбати (мабуть нігті треба стригти коротше :) )
три роки теж. усі кнопки, які хоча б іноди жмуться - є сліди користування.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

artko: 16.04.2024 19:57 7mindfields
ну значить в мене підробка на пбт (хатор, ага). мало того що глянец з'явився, так на одному навіть вже трохи дірку почав довбати (мабуть нігті треба стригти коротше :) )
три роки теж. усі кнопки, які хоча б іноди жмуться - є сліди користування.
Була в мене свого часу hator rockfall evo tkl optical, непоганий борд за свій прайс (ціна тоді була десь 1600-2000грн на нього), але збірка не найкраща і просто жахливої якості кейкапи, наврядче тут використовують кращі
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

7mindfields
а за якими ознаками можна обрати нормальну якість кейкапів? (питання без підвоху :) дійсно цікаво). я свого часу - о, pbt кейкапи, пишуть що повинні бути крутими, купив хаторівській набір. не те щоб прям муляли заполіровані кейкапи, але якщо буває по іншому, то добре. даблшоти з якісним шрифтом теж якось не дуже, зазвичай доволі корявий.
А там де гарний - фарба...
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Devijack

У меня два комплекта (разного цвета - красно-серые и чёрно-оранжевые) пбт с кириллицей от Дарк Проджект, подсветка равномерная, за пол года никакого замыливания не заметил, толщина норм и профиль не ОЕМ а черри (чуть более низкие).
kurdas
Junior

Сообщение

Хто може дати коментарі, що до клавіатур Varmilo, як вони ціна/якість?
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

artko: 17.04.2024 12:17 7mindfields
а за якими ознаками можна обрати нормальну якість кейкапів? (питання без підвоху :) дійсно цікаво). я свого часу - о, pbt кейкапи, пишуть що повинні бути крутими, купив хаторівській набір. не те щоб прям муляли заполіровані кейкапи, але якщо буває по іншому, то добре. даблшоти з якісним шрифтом теж якось не дуже, зазвичай доволі корявий.
А там де гарний - фарба...
За ціною та відгуками хіба що, нормальні кейкапи стартують десь від 25-30уо за сет (приблизна мінімальна ціна на амазоні), і хатора серед них точно не буде
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Так що, є вже хто придбав Hator Rockfall 2 Optica знайшов на хотлайні за 2170грн як не намагався, конкуренцію в таку ціну не вигадав. Тобто вони пропонують оптичні змащені свічі, хотсвап, шумку, ip68 та україньскі пбт. Є взагалі щось краще в таку ціну на томуж алі? Пощупав в ремкомплекті нові покращенні каіли від хатор ті що 2 ревізії, вже не хитає так дико як перщі, пвевнений хід без воблінгу та зайвого люфту, зовсім інша справа.
Ще цікавить питання по смазці, як довго вона живе та чи потребує повторного обслуговування?
Дивлюся вже в котре на неї та руки чешуться.
А ще питання тим хто користується білими кейкапами, з підсвіткую біда? На яскравому світлі наприклад, не в темряві, щось видно чи лише нва оввквремих кольорах?
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Devijack: 18.04.2024 23:46Так що, є вже хто придбав Hator Rockfall 2 Optica
вже більше місяця користуюсь, купував у комфі за 2.2к і вона таки краща за першу версію у всьому.
Krovatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Захотелось TKL взять, теперь вот голову ломаю Optica брать, или HATOR Rockfall 2 Mecha TKL Authentic Edition, понравилось, что она идет на сайлент свитчах, по видео прям тихо, по отзывам вроде тоже. Не знаю, нужна ли мне та оптика и хот свап :gigi: . Ну и оптика пока цена акционная даже дешевле получается.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Krovatka

Ну в оптике есть свои плюсы, первый это нет проблем с окислением и дабл-кликом в будущем на механике, у меня уже два года как работает оптика без проблем, минус это мало вариантов переключателей на смену (хотя сайленты я всё же нашел хоть и не менял ещё), но если менять никогда не будете то так себе минус, в оптике чуть меньший отклик из-за того что там нет дребезга и не нужно выставлять им задержку. Но в будущем я буду переходить или на механику бо их просто огромный выбор или на магнитные что тоже имеет свой кайф.
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Krovatka
хотсвап дасть змогу швидко відремонтувати свіч або замінити на інший варіант. як на мене - не завадить :) Три роки був мене оптичний хатор, так хотсвапом і не скористався, бо не було варіантів на що міняти. Зараз поміняв на звичайну механику - та вже перекинув рідні свічі на outemu silent lemon. Вельмі тихі, ще і з тактільним відгуком, прикольні. Згоден з
Melofon, для механікі - варіантів комбінацій дуже багато.
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Krovatka: 21.04.2024 05:26 HATOR Rockfall 2 Mecha TKL Authentic Edition, понравилось, что она идет на сайлент свитчах
Silent-світчі це сила :super:
З тих пір, як вперше їх поставив, більше не-silent не розглядаю взагалі, настільки зайшли.
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Kosdnepr
А чого Mecha а не не оптичні?
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

А підкажіть кейкапи на алі. Такі щоб "вау"
зараз приглянулися ось ці
https://www.aliexpress.com/item/1005006 ... ry_from%3A
як на зло самий цікавий колір розібрали

Отправлено спустя 28 минут 4 секунды:
наче якась змова, шукав саме ці ковпачки та у всіх продавців саме цього кольору що на вітрині з кирилицею немає в наявності
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

artko: 21.04.2024 09:30Три роки був мене оптичний хатор, так хотсвапом і не скористався, бо не було варіантів на що міняти.
Менять как раз есть на что, но да выбора не так много, но именно те каилы в первой оптической Хатор можно было поменять на оптические гетероны или оптические сайлент гетероны и оба варианта будут лучше каилов первой ревизии из-за их воблинга, вторая ревизия каил уже как гетероны с нормальными не шатающимися стемами.
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Melofon: 22.04.2024 08:06 Менять как раз есть на что, но да выбора не так много, но именно те каилы в первой оптической Хатор можно было поменять на оптические гетероны или оптические сайлент гетероны и оба варианта будут лучше каилов первой ревизии из-за их воблинга, вторая ревизия каил уже как гетероны с нормальными не шатающимися стемами.
хм, мабуть тоді пошукав трохи та забув. зараз подивився, наче дійсно є. цікаво, замість перших каілів друга ревізія повинна наче встановитись? але що дивно, набір свічив (гатерони оптікал сайлент) майже втричи дорожче, ніж аналогічні механічні. чому це? оптика ж не має контактів, меньше деталей...
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

artko

За цену точно не знаю почему они дороже, но они точно долговечней бо нет деталей что окисляются, мне кажется цена выше просто потому что их делают меньше партий и соответственно выше цена, а механических делают в разы больше партий и поэтому ниже конечная цена, так в принципе на всё в производстве, кол-во влияет на окончательную цену и чем больше тем она ниже.
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

artko: 22.04.2024 09:54 цікаво, замість перших каілів друга ревізія повинна наче встановитись?
Брав рекомплект 2-ї ревізії. Вони повністю сумісні і таки значно кращі, особливо якщо змастити. Але повна заміна стане в нову клавіатуру. А так за три роки вийшов з ладу лише один свіч на W став наче чіплятись під певним кутом натискання, зтерся. А далі вирішив змастити інщі та попутно зламав ще парочку свічів бо витягаються вони тут з якимись пекельними зусиллями, навіть один діод пошкодився через надмірний тиск та більше не вміє синій колір. Корочеше кажучи без хотсвапу я вже клавіатуру не хочу, хоч і вже маю досвід з заміни паяльником, але те все непотрібний гемор.
krivonos-kolya
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Devijack
Опи легко снимаются с обратной стороны плейта. Но для этого надо разобрать
Ответить