Фон от микрофона

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
flays
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Такая ситуация с наушниками и микро. Периодически начинается спонтанный шум от микрофона. Причем может быть все норм, положить наушники на стол, уйти, вернуться и начинает гудеть. Если трогать корпус ПК то гул пропадает. Если с наушниками отходить от корпуса то гул нарастает. Пробовал наушники в ноут подключать, гула нет. Пробовал другие наушники , гула нет. Наушники через юсб подключаются. Если микро с наушников вытащить или выключить, гул пропадает. Иногда, если юсб туда сюда потыкать или поменять местами, то гул пропадает. Я даже пробовал микро отсоединить и всунуть просто в корпус системника, он работает но так же шумит. Что за магия такая?
Наушники Fifine H6 7.1, но не думаю что проблема именно в наушниках.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Магія проста, називається відсутність заземлення в квартирі, фон - це завади, що пролізають по живленню, залежить від того, хто що включив на вашій фазі в будинку. Власне тому з ноутом і не фонить, бо він від'вязаний від мережі 220.
Іноді може допомогти переключення вилки в розетці на 180 градусів (щоб нуль із фазою поміняти). Або потрібно купляти добрий мережевий фільтр (не подовжувач, який називають фільтром :rolleyes: ).
flays
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

GreenMile
На данный момент у меня пк подключен к источнику бесперебойного питания, причем уже давно, а проблема появилась недавно. Он в свою очередь подключен к сетевому фильтру свен (на сколько он сетевой я не знаю))
Я для теста купил еще один сменный микро в наушники, благо он не дорогой, но как на зло после покупки пока проблема не поклялась на старом и проверить пока не могу.

На счет ноута, он без акума, но был подключен к другой розетке в этой же комнате.
Або потрібно купляти добрий мережевий фільтр
Какой вы б посоветовали? Если он вообще нужен для подключения через упс.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

flays: 19.04.2024 12:59 На данный момент у меня пк подключен к источнику бесперебойного питания,
Коли в розетці є напруга, оффлайн (лінійно-інтерактивний) ДБЖ просто байпасом передає мережу на вихід, він нічого не фільтрує. Тобто, що на вході ДБЖ, те і на його виході. За винятком онлайн ДБЖ.
flays: 19.04.2024 12:59Он в свою очередь подключен к сетевому фильтру свен (на сколько он сетевой я не знаю))
Це не фільтр, а просто подовжувач-розгалуджувач.
flays: 19.04.2024 12:59 На счет ноута, он без акума, но был подключен к другой розетке в этой же комнате.
Це не має значення, оскільки в БЖ ноута немає того, що є БЖ для ПК, а саме - заземлення, яке виведене на корпус БЖ і, як наслідок, на корпус ПК з усім, що з ним контактує і має металеві чистини. Саме тому фон зникає, коли ви торкаєтесь корпусу, а у ноута цього "корпуса" нема.
flays: 19.04.2024 12:59
Або потрібно купляти добрий мережевий фільтр
Какой вы б посоветовали? Если он вообще нужен для подключения через упс.
Нічого не пораджу, бо це потрібно конкретно у вашому випадку дивитись що саме лізе у завади, і душити саме ці частоти. А фільтри "широкого спектру" можуть не допомогти.
Ще раз, ДБЖ не виконує функцій фільтру.
Ответить