Nvidia анонсувала процесор B200: архітектура Blackwell, 208 млрд транзисторів та 192 ГБ пам'яті HBM3e

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ender
В першу чергу - для контролю за м'ясними мішками
спойлер
Изображение
Війна то вторинне.
ПавеL
Member
Откуда: Боровая(Харьков обл.)

Сообщение

kalakawa: 19.03.2024 12:00
Саме тому, що ші прискорювачі такі безполєзні, сі дзінь пінь скуповує їх в хуанга в будь-яких кількостях та втридорога
Внезапно: в тридорога и любых количествах их покупает и дядюшка сэм. Но я же правильно понимаю что под "си дзинь пинем" подразумевался Китай, страна с населением 1.5 млрд. человек, что по сути является 1\5 части населения планеты (к слову, в 3.5 раза больше чем население Евросоюза). И вот если перевести эти данные в задачку для первого класса - сколько полагается Китаю видеокарт если в Китае проживает 20% населения планеты?
docentlx
Member

Сообщение

Люди, ви досі не розумієте що відбувається? розробку ШІ прирівнюють по значенню з розробкою ядерної зброї!!!
Ми всі навіть не уявляємо повністю те як будуть розгортатись події в скорому майбутньому. Почалась гонка озброєнь ШІ. Більше потужного заліза для розвитку нейронок. Ші почне навчатись швидше і ставати розумнішим. Ші підключають під конкретні спеціалізовані задачі в УСІХ сферах де тільки можна (військові, наукові, комерційні, у всіх!!). Ось вам приклад розробки іт додатків - де ші розробник буде писати додаток, ші опонент критикувати/тестувати його і це все вже відбувається!Буде серьозний перерозподіл професій. усі корпорації для своїх задач хочуть мати свій ШІ який вкалує 24 години на добу. Стрибок в доходах і продуктивності буде космічний! Боже та це тільки вдумайтесь що буде творитись зі світом!!! це тому акції нвідії стрибанули до небес, бо вона поки єдина хто клібає годне залізо, але то звичайно не надовго. Але якщо чесно то мені страшно уявити що буде знами за 10-15 років. Ми тупо попадемо в якусь кіберпанк/фантастичну гру. і не факт що з щасливим кінцем для людей. (або не для всіх). Зявиться розумніший автопілот що замінить водіїв/пілотів, професію дизайнер теж потіснять, бо ші генерує контент вже непогано а буде ще краще, допиляють роботизоване тіло і засунуть туди прокачане ші = готовий працівник для фізичної праці, вчитилі теж стануть майже не потрібні. Ші буде все це робити. Дрони як зброя стануть інтелектуальні (з ші на борту) що відрізнятимуть свій-чужий та самі будуть знаходити ворожі цілі на полі бою. хімія і фізика почнуть застосовувати Ші в синтезі речовин, та там море завдань, будуть винайдені нові ліки. Ші тупо прискорить все на світі....тому хто раніше запригне в потяг, той і самі знаєте. Це мені нагадує історію як з біткоїном/блокчейном 10 років тому
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

docentlx: 20.03.2024 09:51Буде серьозний перерозподіл професій. усі корпорації для своїх задач хочуть мати свій ШІ який вкалує 24 години на добу. Стрибок в доходах і продуктивності буде космічний! Боже та це тільки вдумайтесь що буде творитись зі світом!!!
Хе-хе-хе. Працював я по молодості в одному КБ, і розговорився якось з начальником відділу бухгалтерії. Так от, в бородаті часи коли в КБ працювало 15к людей, то на них вистачало 3 бухгалтера без компухтерів. А коли з часом завезли компухтерів, а кількість морд на підприємстві стало 5к замість 15к, то бухгалтерів знадобилось 20, і вони не встигають :laugh: :laugh: :laugh:

Технології не тільки допомагають вирішити проблеми, вони ще й вміють генерувати нові, котрих до впровадження технологій не існувало.
docentlx
Member

Сообщение

Scoffer: 20.03.2024 10:04
docentlx: 20.03.2024 09:51Буде серьозний перерозподіл професій. усі корпорації для своїх задач хочуть мати свій ШІ який вкалує 24 години на добу. Стрибок в доходах і продуктивності буде космічний! Боже та це тільки вдумайтесь що буде творитись зі світом!!!
Хе-хе-хе. Працював я по молодості в одному КБ, і розговорився якось з начальником відділу бухгалтерії. Так от, в бородаті часи коли в КБ працювало 15к людей, то на них вистачало 3 бухгалтера без компухтерів. А коли з часом завезли компухтерів, а кількість морд на підприємстві стало 5к замість 15к, то бухгалтерів знадобилось 20, і вони не встигають :laugh: :laugh: :laugh:

Технології не тільки допомагають вирішити проблеми, вони ще й вміють генерувати нові, котрих до впровадження технологій не існувало.
діалог з фільму "я робот":
Людина говорить до робота - та ти тупа залізяка просто, ти тупо навчений для спец завдань бездушний кусок металу. Хіба ти можеш написати симфонію?, скласти чудовий вірш? або намалювати прекрасну картину?
Робот відповідає людині: а ти можеш?......
IvanCh
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: 20.03.2024 10:04
docentlx: 20.03.2024 09:51Буде серьозний перерозподіл професій. усі корпорації для своїх задач хочуть мати свій ШІ який вкалує 24 години на добу. Стрибок в доходах і продуктивності буде космічний! Боже та це тільки вдумайтесь що буде творитись зі світом!!!
Хе-хе-хе. Працював я по молодості в одному КБ, і розговорився якось з начальником відділу бухгалтерії. Так от, в бородаті часи коли в КБ працювало 15к людей, то на них вистачало 3 бухгалтера без компухтерів. А коли з часом завезли компухтерів, а кількість морд на підприємстві стало 5к замість 15к, то бухгалтерів знадобилось 20, і вони не встигають :laugh: :laugh: :laugh:

Технології не тільки допомагають вирішити проблеми, вони ще й вміють генерувати нові, котрих до впровадження технологій не існувало.
ну так нормативна база тоді так часто не мінялася, звіти, закони, обмеження.
я трішки цікавився бугалтерією, там не те що зміни, а постійний потік змін. :lol: :lol: .
і часто такі що вр трактує по одному а податкова по іншому, причому у різних регіонах по різному :lol: :lol:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

IvanCh
Тому і міняють що з'явилась можливість. А як не було, то всіх влаштовувала стабільна протягом десятиліть. Самі собі вигадали проблему і тепер героїчно її вирішують.
З ШІ буде приблизно те саме: якісь проблеми вирішаться, зато і нових нагенериться в самих неочікуваних місцях.
Yalg
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Самое время добавить на ИИ ускорители слоты для PCI-E DDR расширителей, больше памяти пожирателю памяти!
Ответить