Трилогія S.T.A.L.K.E.R. вийшла на консолях Xbox та PlayStation

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Мда... А можно было бы хоть губы покрасить. И на ПК тоже
alexvvv
Member
Откуда: Луцьк

Сообщение

Shkrabaliuk: 07.03.2024 09:56 Nortrom
не звертай уваги на твердолобих, гра на миші чи на паді для мене ще більший холівар аніж айфон і андроїд.
взагалі то розробнику можуть додавати до гри підтримку миші на консолі, якщо захочуть
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Shkrabaliuk
Я це прекрасно розумію, суті це не міняє.
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Павло: 07.03.2024 09:31
Grava: 07.03.2024 09:05
Якби все життя грав на геймпаді - казав би те саме про мишу. :D
І тому в усі вибирають мишку? Ще не бачив професійного гравця який грав на гейпаді при можливості взяти мишку!
Какое отношение имеют про-геи к сюжетным играм, а не онлайн пострелушкам? :laugh: :beer:

Отправлено спустя 2 минуты 53 секунды:
kalakawa: 07.03.2024 08:59 Пропоную обговорити Трилогія S.T.A.L.K.E.R. вийшла на консолях Xbox та PlayStation

Шутер на геймпаді :laugh:
Той ще кайф мабуть :gigi:
спойлер
не мабуть, а точно. В мене є геймпад
...есть геймпад и кривые руки впридачу :laugh:
Иначе бы не писал откровенный бред)
Если не умеешь пользоваться геймпадом, то это проблема твоя, а не этого устройства ввода :lol:
Это примерно тот же уровень бреда как если заявить, что клавиатура отстой, ибо у тебя не получается не глядя набирать текст :idea:
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Telcontar
aim-assist є у 99% шутерів для ПК
Ну якщо ви говорите про гру на миші то дійсно я здивуюсь, ну а якщо про геймпад то там де він є на консолі то там він є і на пк очевидно.
kornuolis
Junior

Сообщение

Було б класнецько якби разраби випустили рімейк з деякими модами за 3-4 місяці до виходу другої частини. Розігріли б аудиторію.
Проходити туж ГАММУ на три порядка цікавіше ніж оригінал.
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

блин я наоборот пересел на консоль с пс4 и с бф1 играю во всякие шутеры только на геймпаде с отключенными помощниками. Как по мне это даже интересней чем на клава мыши. А вот на клавиатуру с мышью уже сложно обратно перестраивать мозги так как кнопки не так удобно под рукой.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Граю як на клавомиші так і на геймпаді. Звісно миша має переваги в прицілюванні, але так як я граю в сінгл ігри, то в більшості випадків обираю геймпад, щоб із комфортом грати на дивані або кріслі-груші перед ТВ, ніж сидіти в позі креветки перед ПК, а сидіння по роботі і так вистачає. Неприйняття геймпаду імхо, в першу чергу пов'язано із тим, що людина, яка 20 років грала на миші, бере в руки пад і звісно ж не може грати на ньому так само ефективно, як із мишею, бо це скіл, який треба відточувати роками.
anyname
Member

Сообщение

Telcontar: 07.03.2024 10:02
Павло: 07.03.2024 09:31 І тому в усі вибирають мишку? Ще не бачив професійного гравця який грав на гейпаді при можливості взяти мишку!
У проф-спорті ні, але круті гравці на геймпадах можуть впевнено перестрілювати клаво-мишників у деяких шутерах завдяки Aim-assist'у. Наприклад як в Apex: Legends.
Вже вистачає ігор зі змішаним матчмейкінгом, де одночасно грають консольщики і пекарі. І чомусь виття від консольщиків не помітно.
Вибирайтесь якось з печер у сучасний світ :beer:
VLDL викладали ж ролік про кроссплей , та те як раса пк бояр знущається над консолє холопами.

Відправлено через 7 хвилин 16 секунд:
AceDeLaeda: 07.03.2024 10:27
Павло: 07.03.2024 10:20
Його не має і таким чином ми приходимо до висновку, що для таких ігор ( файтингів) гейпад це найкращий вибір! Я цього не заперечую!
Більше того, геймпад супер для ігор типу АсасінКрід, Гонок - якщо немає керма, всяких авіасимуляторів, аркад, платформерів.
Але шутери і стратегії і напевно я б добавив діаблоїдів - хоча підтримка джойстиків в них знатна, але все ж.
Якщо геймпад супер для гонок і авіасимів , то вони не симулятори а аркади. Для справжнього симулятора потрібно кермо й педалі з цінником на фоні якого 4090 якийсь дешман.
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

anyname: 07.03.2024 14:03 Якщо геймпад супер для гонок і авіасимів , то вони не симулятори а аркади. Для справжнього симулятора потрібно кермо й педалі з цінником на фоні якого 4090 якийсь дешман.
Видно мнения специалиста - фанатеки бандлы стартовый от 800 евро, какие то MOZA R5 для пк 500 - 600 баксов. :laugh: :lol:
Феофан Мухин
Member
Аватара пользователя

Сообщение

anyname: 07.03.2024 14:03 Якщо геймпад супер для гонок і авіасимів , то вони не симулятори а аркади. Для справжнього симулятора потрібно кермо й педалі з цінником на фоні якого 4090 якийсь дешман.
"Только ситхи все возводят в абсолют" (c)
Давайте поставим вопрос по другому: Чем удобнее управлять машинками, падом или клавомышью? Ответ, думаю, очевиден.

Сам пользуюсь и падом и клавомышью, в зависимости от того как в данный момент мне удобнее. GTA V в своё время проходил сидя на диване, клава слева, мыша справа, и геймпад рядом если на машине ехать или на вертолёте порхать.

Справедливости ради, клавомышь рядом на диване - играть несколько менее комфортно чем сидя за столом. Часа через 2 руки потихоньку начинают пухнуть.
SieG
Member

Сообщение

7mindfields: 07.03.2024 10:11
SieG: 07.03.2024 09:40 Ну это свинство с их стороны, можно было елементарный мод скачать типо Atmosfear на графику и выпустить, но нет, они ничего не изменили (вангую кроме добавления багов) и продают.
P.S походу у Тода Говарда скоро появится конкурент
Тобто ти хочеш щоб на консолі продавали гру з неофіційними модами? :lol:
Я напоминаю что платное DLC к Фаллауту 4 это просто взятые 95% одного бессплатного мода и добавлены 5% багов беседки.
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Phos4
Саме на миші також є асіст, без нього стріляти гравцям стаж значно менш комфортно.
mkx1234
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Telcontar: 07.03.2024 15:23 Phos4
Саме на миші також є асіст, без нього стріляти гравцям стаж значно менш комфортно.
Чиво? первый раз слышу про аим асист в кс2...
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: omicron persei 420

Сообщение

Цікавой скільки коментарів назбирає новина про реліз wow на консолях? Там ще хворобливі з кейпадами повибігають.. :laugh:

А по сабжу що, волога мрія ПІСівців справдилась, релізнулись таки на консолях.
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

стандартный сталкер же вроде не поддерживал геймпады - вот поддержку геймпадов завезли уже хоть что то хорошее
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 07.03.2024 11:35
mkx1234: 07.03.2024 11:14 Допустим возможность есть. Проблема в другом, как использовать адекватно мышь и клаву лежа на диване с расстояния 1.5- 2 метра до ТВ
Пф..
Портативний складаний столик в ліжко
Миша/клава - безпровідні.
Ох уж ці консольні кіберспортсмени, які в фпс лежачи грають :lol:
7_s_7
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Очередная попытка срубить бабла. Даже поленились что-то улучшить. :down:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Коли заходиш в тему аби почитати про нововведення чи якісь графічні покращення перевидання, але три сторінки читаєш холівар "джойстик проти миші" :facepalm:
Fen1xz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 07.03.2024 18:11 Коли заходиш в тему аби почитати про нововведення чи якісь графічні покращення перевидання, але три сторінки читаєш холівар "джойстик проти миші" :facepalm:
А можно было просто прочитать новость и не надо было бы заходить в тему и читать холивары.
В іграх з'явився новий інтерфейс та керування, які адаптовані для консолей. Але це не ремастер, покращень для графіки не заявлено.
Ответить