Не працює відеокарта в першому pci-e x16 слоті.

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Автор
Сообщение
AmigoPhoenix
Member
Аватара пользователя

Сообщение

gehka3
Ще раз дякую.

Той конденсатор вмер від мех. пошкодження чи від статики?

Респект та повага майстру. :pray:
gehka3
Катярко
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

AmigoPhoenix
Разломлен был и небыло контакта от процессора к слоту ПСИХ по одной из дифф. пар

Всегда пожалуйста :beer:
AmigoPhoenix
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Кому цікаво, ось фото пошкодженого елементу:
спойлер
https://drive.google.com/file/d/1VPmfCa ... sp=sharing
Ответить