Просимо допомоги нашій донечці.

Разговоры обо всем
Автор
Сообщение
Ruslanu4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Каменское

Сообщение

Немножко поддержал! Скорейшего выздоровления
antigore
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Закинув ап
nikblack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

На сам перед вдячні всім хто не проходить мимо і будь-яким чином допомагає...це вже впливає на майбутнє нашої маленької дівчинки, я навіть не можу виразити наскільки ми вдячні кожній людині!
Хай ніколи нікому не доведеться відчути хоча б щось подібне!
Дякуючи Богові мало хто розуміє що це, проте спробуйте уявити, що хочеш хоч якось допомогти дитині за яку без вагання життя віддав би, а зважаючи на обставини по великому рахунку вдіяти нічого не можеш. І тут з'являється хоч якийсь шанс поліпшити її стан, і в значній мірі залежить це від людей яких ми особисто не знаємо, а вони нас... І ось в такому становищі опинилися. І що далі ...ми не знаємо, а реабілітологи які хоч щось розуміють кажуть що декілька років потрібно буде працювати з дитиною. Чому і не одноразово говорим про той збір, просимо про розповсюдження, це все хоч повільно проте має якийсь рух, а ми в свою чергу маємо надію на те що вдасться повернути доні втрачене здоров'я, що десь там є люди які в силах виправити те що інші накоїли, і не важливо скільки сил та часу потрібно на це...
nikblack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

1700+ переглянули тему, 20+ допомогли в зборі... :(
В силу обставин нажаль я не в силах відкладати на реабілітацію за кордоном, витрати в період до півроку перевищували 1000уе на місяць, а дитина в нас не одна, те що відкладав на чорний день, було витрачено, заробляти зараз ой як "весело" але й надалі стараюсь своїми силами оплачувати приватних масажистів, реабілітологів, аптечку.
Мда, до цього були забезпечені, нормальне життя, а зараз просимо в людей ... все ж таки як життя може нагнути в один момент.
ackstarvinta
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

трішки підтримав
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Після появи власного сина, від таких історій крається серце. Раніше не міг би цього зрозуміти, а зараз біль ТСа аж занадто зрозуміла.
Нам пощастило, у нас все добре, тому наш синочок трохи поділився. Тему додав у обране, коли буде з'являтись можливість, буду додавати..
Але, звісно, хотілося б мати можливість одним платежем закрити цю банку. Я щиро бажаю вам одужання у такі моменти все інше не має сенсу.
nikblack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Ortyomko, дякую!


Шкода що не встиг відповісти людині яка писала що лікарі тут не причому, що це вроджені вади. По вашому порвані мишці шиї, зломана ключиця, ушкодження плечевого сплетіння, надриви нервів гематома в голові, вивих обох ніжок, про все навіть і писати не хочу. І це вроджене!? ви мене вибачте але ви хоть думайте про що пишите.
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

nikblack: 17.02.2024 21:33 Ortyomko, дякую!


Шкода що не встиг відповісти людині яка писала що лікарі тут не причому, що це вроджені вади. По вашому порвані мишці шиї, зломана ключиця, ушкодження плечевого сплетіння, надриви нервів гематома в голові, вивих обох ніжок, про все навіть і писати не хочу. І це вроджене!? ви мене вибачте але ви хоть думайте про що пишите.
він помилився, зрозумів помилку і видалив. не зважайте, нажаль таких закидонів неможливо уникнути.
already_over
Member
Откуда: zt

Сообщение

тоже чуть поддержал, и коммент тему апнуть.

п.с. по себе знаю что такое косяки медиков. Желаю выздоровления.
спойлер
у мамы рак был по женской части. дорогущая клиника в Украине, под киевом. окей, вот вам деньги - лечите. операция прошла успешно, ура, забирайте, еще денег можете приносить, всегда рады.

а потом начались приколы, оказывается что во время операции где то шо то зацепили, но где и что понять не могли. в итоге в теле у женщины гематома размером с кирпич, в которой скапливается по 1.5 литра жидкости (кровь, лимфа) в день. и льется и льется и льется. и нифига ей не сделать. и врачи такие: это не мы, мы не при делах. а кто?) и такие...та вы не напрягайтесь, когда то нить(!) может быть(!) пройдет, но мы не знаем. И в других клиниках вам не помогут, т.к. не понятно что и откуда течет. В итоге еще 6 месяцев разбирательств, психов, истерики. В итоге мама стресс получила куда больше чем от рака. Ты такой ходишь, и понимаешь что тебе никто не может помочь и что с этим делать - не понятно. Со временем конечно разобрались, когда начали откровенно угрожать судом, но не сказать что они сильно испугались. им просто пофиг.
Head__Shot
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Харьков Киев

Сообщение

Скорішого одуження! Трохи підтримав.
Mudrost
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Винница

Сообщение

Трохи допоміг. Нехай у вас все буде добре. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
overfenix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкассы

Сообщение

Трошки скинув. Бажаю вам як скоріше одужати.
evgeniyproweb
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zaporizhzhya

Сообщение

трохи підтримав
Andriy14
Member
Аватара пользователя
Откуда: Великий Аттрактор

Сообщение

Підтримав.
Kopatych
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

+, нехай дитина швидше одужує
Kovalux
Junior

Сообщение

Підтримав, нехай маленька одужує
strannik18
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

підтримав хай росте здорова :up:
mgerchik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

+, трохи підтримали.
пізніше спробуєм трохи допомогти з розповсюдженням, якщо автор не проти.
VitSem
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Здоров'я Вам і Вашій Квіточці.
+
Ответить