Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Ответить
Автор
Сообщение
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

maxn

Вы вообще уверенны что это именно клава "пищит" и "гудит капец" как вы пишите ?, я вообще первый раз слышу чтоб клава пищала и тем более гудела :gigi:
krivonos-kolya
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Melofon
Бывает такое, иногда так шумит преобразователь или катушки . Встречается в основном в клавиатурах с подсветкой.
maxn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Melofon
Да, на розетке почитайте отзывы про кейчероны. Я так понимаю когда она заряжена на 100%, какаято хреновина начинает пищать, типа контроллера заряда, или катушка или обмотка...я не знаю, как по другому описать, гудит как трансформатор. Пока заряжается тишина. В беспроводном режиме тоже.

Отправлено спустя 4 минуты 19 секунд:
https://comfy.ua/ua/klaviatura-besprovo ... chron.html
Их как бы уже нет, а мне клава очень понравилась. Поэтому не уверен что хочу её просто вернуть, поменял бы если бы были по наличию. А таких за 2400 уже нет вроде как.

Отправлено спустя 21 минуту 10 секунд:
krivonos-kolya
Да, поёт в такт подсветке. Если Волновую подсветку запустить то подпевает в такт с волной света. Когда подсветка убрана пищит на минимальном уровне, но пищит.
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

maxn
Ця проблема у keychron не рідкість (пошук: keychron coil whine).
Я б вам радив повернути клавіатуру, периферія має приносити задоволення від використання, а не дратувати)
maxn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Kosdnepr
Согласен. Жалко что так вышло, мне кроме неё и Glorious GMMK 2 full size. Больше ничего не нравится.
Глориус вести из США + кнопки к нему дороже выходит.

К стати хаторовские кейкапы которые везде продаются подойдут к Glorious GMMK 2 full size ? там может размеры пробела и шифтов разные могут быть, я не знаю.
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

maxn
Хаторівські не підійдуть, вони під стандартну ansi на 104-108 кнопок.
Вам потрібен набір на 130+ капів, або в якому конкретно буде вказано, що підходить для формату 1800 (96%).
AlteaXL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Cherkassy region

Сообщение

придивися собі як для першої механіки Keychron K5SE RGB Brown, написано що матеріал клавіш: ABS і можливо зробити гравіровку укр. мови. От і питання, чи будуть пропускати ці клавіші підсвітку через гравіровку? чи буде підсвічуватися тільки анг. розкладка. В ютубі говорять що ABS пропускає підсвітку, а на кількох форумах зустрічав що Keychron не пропускає підсвітку через вигравіювані літери....
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AlteaXL: 03.01.2024 17:41 придивися собі як для першої механіки Keychron K5SE RGB Brown, написано що матеріал клавіш: ABS і можливо зробити гравіровку укр. мови. От і питання, чи будуть пропускати ці клавіші підсвітку через гравіровку? чи буде підсвічуватися тільки анг. розкладка. В ютубі говорять що ABS пропускає підсвітку, а на кількох форумах зустрічав що Keychron не пропускає підсвітку через вигравіювані літери....
Через зроблену не на заводі гравіровку не має пропускати світло, та й модити abs кейкапи це гроші на вітер
AlteaXL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Cherkassy region

Сообщение

7mindfields: 03.01.2024 19:14 Через зроблену не на заводі гравіровку не має пропускати світло, та й модити abs кейкапи це гроші на вітер
погано що не просвічує.... думаю як для першої спроби механіки +400 грн на гравіювання abs кейкапів підійде, якщо все сподобається то тоді вже можна займатися нею більш суттєвіше
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AlteaXL: 03.01.2024 19:29
7mindfields: 03.01.2024 19:14 Через зроблену не на заводі гравіровку не має пропускати світло, та й модити abs кейкапи це гроші на вітер
погано що не просвічує.... думаю як для першої спроби механіки +400 грн на гравіювання abs кейкапів підійде, якщо все сподобається то тоді вже можна займатися нею більш суттєвіше
Краще звикнути до капів без кирилиці і додати ці кошти до нормальних з pbt
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

AlteaXL: 03.01.2024 17:41От і питання, чи будуть пропускати ці клавіші підсвітку через гравіровку?
Подивіться огляди на дану клавіатуру, якщо кейкапи виявляться фарбованим ABS - то кирилиця буде підсвічуватись, якщо ж double-shot - то ні.
7mindfields: 03.01.2024 19:14та й модити abs кейкапи це гроші на вітер
Чому? На ноутах майже всюди фарбований ABS, і лазерне гравіювання нормально робиться, і символи підсвічуються.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kosdnepr: 03.01.2024 22:38
AlteaXL: 03.01.2024 17:41От і питання, чи будуть пропускати ці клавіші підсвітку через гравіровку?
Подивіться огляди на дану клавіатуру, якщо кейкапи виявляться фарбованим ABS - то кирилиця буде підсвічуватись, якщо ж double-shot - то ні.
7mindfields: 03.01.2024 19:14та й модити abs кейкапи це гроші на вітер
Чому? На ноутах майже всюди фарбований ABS, і лазерне гравіювання нормально робиться, і символи підсвічуються.
Зараз би порівняти клавіатуру на сучасному ноуті і механіку
RockSan
Member

Сообщение

7mindfields: 03.01.2024 19:14
AlteaXL: 03.01.2024 17:41 придивися собі як для першої механіки Keychron K5SE RGB Brown, написано що матеріал клавіш: ABS і можливо зробити гравіровку укр. мови. От і питання, чи будуть пропускати ці клавіші підсвітку через гравіровку? чи буде підсвічуватися тільки анг. розкладка. В ютубі говорять що ABS пропускає підсвітку, а на кількох форумах зустрічав що Keychron не пропускає підсвітку через вигравіювані літери....
Через зроблену не на заводі гравіровку не має пропускати світло, та й модити abs кейкапи це гроші на вітер
Навіщо висувати свої теорії, якщо у вас немає і не користувались. Маю Keychron K1SE з білою підсвіткою, є гравірування українською, але так як воно знизу, а діод підсвітки вгорі клавіші, українські літери підсвічені значно слабше за англійські, які зверху, одразу над світлодіодом.
Тут також скаржились на пискіт при зарядці, у мене його немає.

Відправлено через 12 хвилин 17 секунд:
Kosdnepr: 03.01.2024 22:38
AlteaXL: 03.01.2024 17:41От і питання, чи будуть пропускати ці клавіші підсвітку через гравіровку?
Подивіться огляди на дану клавіатуру, якщо кейкапи виявляться фарбованим ABS - то кирилиця буде підсвічуватись, якщо ж double-shot - то ні.
7mindfields: 03.01.2024 19:14та й модити abs кейкапи це гроші на вітер
Чому? На ноутах майже всюди фарбований ABS, і лазерне гравіювання нормально робиться, і символи підсвічуються.
Це 100% якщо говорити про чорні (темні) з звичайного пластику, у них кейкап білий фарбований чорним, тому підсвітка буде якщо гравірувати., як і з K1 SE.
Але 5 SE має варіації з білими клавішами. Там по оглядає підсвітка не підсвічує літери взагалі.
AlteaXL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Cherkassy region

Сообщение

прийшла замовлена Keychron K5SE RGB, як і казав RockSan, після гравіровки укр літери підсвічуються, але слабше за анг., проте читаємо. Після повної зарядки ніяких посторонніх шумів немає при використанні через кабель як у maxn з Keychron K4.
спойлер
Screenshot 2024-01-05 161104.jpg
Screenshot 2024-01-05 160811.jpg
maxn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

maxn: 01.01.2024 02:06 Подскажите принес домой с комфи Keychron K4. Клавиатура топ, но у неё пищат дросселя, гудит капец. Нести её обратно или есть решения?
клавиатуры появились в наличии, сходил поменял - всё отлично. клава топ :)
corban_jum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Підкажіть по механиці.
Я заради інтереса взяв Бладі на оптико-механічних свічах. Боже, яке воне кончене. Я мож не розібрався, але-воно стучить як печатна машинка. З дома , а потім офісу, чуть не вигнали. Всі клавіші,як сенсорні-шось торкнувся-воно вже шось набрало, чомусь працює випадково вставити/копіювати.
В ігри грати теж неможливо-воно дивно відпрацьовує нажаття. В Форзі гра періодично не розуміє нажатий газ чи ні.
З механікою всією таке?! Чи я просто зробив хибний вибір?
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

corban_jum: 12.01.2024 09:37 Підкажіть по механиці.
Я заради інтереса взяв Бладі на оптико-механічних свічах. Боже, яке воне кончене. Я мож не розібрався, але-воно стучить як печатна машинка. З дома , а потім офісу, чуть не вигнали. Всі клавіші,як сенсорні-шось торкнувся-воно вже шось набрало, чомусь працює випадково вставити/копіювати.
В ігри грати теж неможливо-воно дивно відпрацьовує нажаття. В Форзі гра періодично не розуміє нажатий газ чи ні.
З механікою всією таке?! Чи я просто зробив хибний вибір?
Або руки криві або з браком борд дістався, був і хатор на оптомеханічних, і звичайні механіки, немає такого навіть близько, і звук на оптомеханіці, як на синіх оутему, вірю-вірю :lol:
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

corban_jum
А у вас до этого механика была? У механики нажатие (срабатывание) не в конце, а в начале - в среднем 2 мм от верхней точки.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Avenger80: 12.01.2024 11:31 corban_jum
А у вас до этого механика была? У механики нажатие (срабатывание) не в конце, а в начале - в среднем 2 мм от верхней точки.
Одразу видно, що в тебе не було тактильних світчів по типу cherry brown/clear, бо там це не працює
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

corban_jum

Естественно как печатная машинка бо там опто-механтческих свитчи с кликом и тактильным откликом как на синих черри (только по ощущениям и звуку похуже), а то что вы случайно клавиши нажимаете то ваши проблемы, все механики срабатывают на половине хода, а так то есть механики без клика и тактильности как и опто-механика, кликающие как раз и берут ради звука и тактильности как в печатных машинках и на них набирать текст приятно, ну по крайней мере многим, а играть уже конечно лучше на переключателях без клика бо в играх как по мне оно немного мешает. В общем мозможно у вас брак, но надо было сразу понимать для чего вы берете опто-механику на кликающих тактильных переключателях раз оно вас раздражает.
Ответить