Ігрові підсумки 2023

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Предлагаю обсудить Ігрові підсумки 2023
Чудовий для геймерів був рік.
Давно такого не було.
Останні роки вже навіть задумувався про те, щоб продати ігровий ПК, бо апгрейди за великі гроші себе не виправдовують, а цікавих ігор мало.
В цьому ж році навіть 4090 було де розвернутись. Особливо в Phantom Liberty та Alan Wake 2 графон дуже вразив.
Є і чудові сюжетні ігри, і гарний кооператив.
Де б ще знайти час на всі релізи, ігор 2023 року на кілька років наперед вистачить :-/
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

fantomrulezz: 28.12.2023 14:17 Де б ще знайти час на всі релізи, ігор 2023 року на кілька років наперед вистачить :-/
То якщо грати у все підряд. От мордую КПК по другому колу, бо вже все пройшов, що цікавило.
Kirakishou
Member

Сообщение

Постійно граю тільки в Genshin Impact та Honkai: Star Rail. В цьому році ще придбав Persona 5 Royal та Resident Evil 4. Останню пройшов повністю, а Persona 5 Royal пограв декілька годин і закинув. Більше ні в що не граю, бо ігри вже давно набридли і не викликають ніяких емоцій, окрім нудьги. Якісь хороші емоції викликають тільки гача-смітники, та і то тільки тому, що там є анімешні дівчата.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Геральт: 28.12.2023 14:23То якщо грати у все підряд. От мордую КПК по другому колу, бо вже все пройшов, що цікавило.
Одна бг3 це 100+ годин, часто - значно більше.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Рік дійсно потужний вийшов. Звідки тільки час на все це взяти? :rotate:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

waryag: 28.12.2023 14:40
Геральт: 28.12.2023 14:23То якщо грати у все підряд. От мордую КПК по другому колу, бо вже все пройшов, що цікавило.
Одна бг3 це 100+ годин, часто - значно більше.
200 год в мене. І 100+ в старфілді. Але на тому і все. Решта по 20-30год, часто - значно менше.
Vlaad13
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Алан вейк - кращий екшен :lol: :lol: :lol:
КС 2, Балдур, и Дед Спейс - без вариантов лучшие :super:
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fantomrulezz: 28.12.2023 14:17 Чудовий для геймерів був рік.
Дві-три чудові гри за рік :laugh: Гарний офк :laugh:

Найбільший провал 2023
Diablo 4 та Starfield що перша що друга нікому не потрібна. Хоча грошей в маркетинг там вкинули як в кіберпанк :laugh:
asv
Member

Сообщение

Alan Wake 2 лучший екшн? :laugh: В номинации лучшее снотворное разве что.
Kilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Тем временем я.Спецом купил геймпад для эмуля PS2.Кайфую.
спойлер
Без имени.jpg
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Donate: 28.12.2023 15:22Дві-три чудові гри за рік
Набагато більше
Особисто для мене мастхевні 5/5:
RE 4 Remake
BG3
Alan Wake 2
Phantom Liberty
Spider-Man 2
Гарні ігри на 4/5:
Hogwarts Legacy
Starfield (ще не пробував, почекаєм коли вилижуть)
ІМХО, найкращий ігровий рік за десятиріччя.
Суттєво крутіше був хіба що 2004.
_FYA_EXel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Aliens: Dark Descent - стратегия :laugh: (бладурсы тогда, тоже стратегия, и почему не вспомнили о JA3 :-/ )
shnok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Безумовно, це найкращий горор поточного року.
исправьте
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

fantomrulezz
Ще 2007-й був топовим.
nochnik89
Member
Аватара пользователя
Откуда: Планета Земля

Сообщение

Прошел принципы талоса 2 и и The Invincible как был в отпуске. Отличные игры. И еще спиратил тлоу :rotate: .И так покупал на пс3 и пс4 :laugh:
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

fantomrulezz: 28.12.2023 15:55 Суттєво крутіше був хіба що 2004.
23й хороший, но из лучших 08й был еще:

Army of Two
Dead Space
Left 4 Dead
Metal Gear Solid 4
Gears of War 2
GTA IV
Mirror's Edge
Fable 2
Blackintrad
Member

Сообщение

BG3 - TOP!
Дайте ще!
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Donate: 28.12.2023 15:22
fantomrulezz: 28.12.2023 14:17 Чудовий для геймерів був рік.
Дві-три чудові гри за рік :laugh: Гарний офк :laugh:

Найбільший провал 2023
Diablo 4 та Starfield що перша що друга нікому не потрібна. Хоча грошей в маркетинг там вкинули як в кіберпанк :laugh:
На фоне 2020 , 2021 и 2022 , то тогда да гарний рік.

P.S. А в обще у людей память короткая ! 2015 год и 2016 намного посильнее 2023 по играм , а 2004 и 2007 г.( это небожители ) , та даже 2011 в разы сильнее 2023 .
Varvar
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я на 4090 і 7950х3д граю в віртуалці WinXP, яка в контейнері в Red Alert 2 Yuri's Revenge. І це найкраще що я грав в цьому році.

Відправлено через 9 хвилин 8 секунд:
kairo: 28.12.2023 14:43Рік дійсно потужний вийшов. Звідки тільки час на все це взяти?
Окрім Алан Вейка достойних ігор більше в цьому році не було. БГ3 - переоцінений шлак, до якого(вірніш до оглядачаів) зі 100% вірогідністю можна застосувати теорему Чірлідінга. Якщо глянути на картину вцілому - шикарна гра, всі сруtься, а якщо почати роглядати деталі, то шлак на 2-3/10, але хейтити було не модно, тренд вже полетів по ютубам-тіктокам, тому всі під одну дудку всирались від того, яка богоподібна БГ3, а по факту - монотонна дро4ильня з псевдоваріативністю, всратою графікою, примітивним сюжетом і перегруженою рольовою системою і ще більш всратим інтерфейсом. Я бачив навіть ті кому гра не подобається, казали що подобається, аби його не почали булити. Ну і зараз я буду спостерігати таку саму реакцію тут, коли мені почнуть доводити геніальність цього шлаку)
Последний раз редактировалось Varvar 28.12.2023 20:58, всего редактировалось 1 раз.
Nortrom
Member
Аватара пользователя

Сообщение

а 2004 и 2007 г.( это небожители )
2001 ещё забыли ;)
Ответить