Дрони, FPV з чого почати

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Сообщение
EvgeniyK86
Member
Откуда: Бердянськ(Сміла)

Сообщение

Привіт усім. Хочу почати навчатись керуванню дронами. Спершу думаю купити нормальний пульт і працювати у симуляторі. А далі придбати простенького дрона або скласти FPV і тренуватись. Порадьте пульт, симулятор, який дрон краще хто в темі.
seraphic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дон.обл

Сообщение

Обратись в ТЦК там нужны операторы дронов, заодно всему научат и выдадут необходимый тебе пульт :up: Как говорится двух зайцев сразу - научишься и польза от тебя будет
EvgeniyK86
Member
Откуда: Бердянськ(Сміла)

Сообщение

seraphic
На своєму досвіді пишеш? Краще нехай тцк мене знайде коли я вже буду готовий, ніж сподіватись що хтось там перейматиметься моїми бажаннями.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

EvgeniyK86
А разве запуск дронов сейчас не запрещён во время войны обычным гражданским людям? На это не требуется разрешение?
Metroa
Member
Аватара пользователя
Откуда: Стрий

Сообщение

EvgeniyK86: 24.12.2023 08:35 seraphic
На своєму досвіді пишеш? Краще нехай тцк мене знайде коли я вже буду готовий, ніж сподіватись що хтось там перейматиметься моїми бажаннями.
А з чого ти взяв, що ти будеш взагалі мати відношення до дронів, якщо тебе візьме тцк?
Їм потрібна піхота на штурми.
slv
Member

Сообщение

Хочу почати навчатись керуванню дронами.
Весілля фільмувати ?
GoToHell
пес Патрон
Аватара пользователя

Сообщение

EvgeniyK86: 24.12.2023 08:06Спершу думаю купити нормальний пульт і працювати у симуляторі.
Оце хороша ідея. Бери radiomaster tx12 або pocket. Самі ходові.
Потім дрон трьохдюймовку, щоб по приміщенню можно було літати. Загалом є готові курси в нас, можна пошукати.
Хоч якась бумажка завжди краще, ніж просто на словах казати що вміеш
EvgeniyK86
Member
Откуда: Бердянськ(Сміла)

Сообщение

Metroa
Оператори дронів з досвідом також потрібні. А от ті що дрон не бачили і захочуть щоб їх в армії навчили - такі точно в окопи на штурм. Ніхто нянчитись не буде.
slv
Ні, якраз думаю про майбутні перспективи з тцк.
Avenger80
Почну з симулятора. Дрон можна десь у селі запустити, думаю проблем не буде.

пс. Знайшов уже деякі ресурси з корисною інформацією.

Відправлено через 54 секунди:
GoToHell
Дякую, нарешті хтось по ділу пише.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
GoToHell: 24.12.2023 09:22трьохдюймовку
А той що посерйозніше не буде кориснішим? Чи між ними в плані навчання не велика різниця і все одно на мавіки треба буде перевчатись так і так?
GoToHell
пес Патрон
Аватара пользователя

Сообщение

EvgeniyK86
Fpv і мавіки то геть різні речі в усіх планах.
В плані керування фпв що 3 дюйми що 7, що 10 не шибко різняться, особливо в приміщенні. На вулицю можна і крупніший взяти.

Відправлено через 2 хвилини 15 секунд:
І до дрона ще не забудь окуляри.
І звірь частоти окулярів, пульта, і самого дрона. Можливо треба буде докупляти модулі на пульт.
А окуляри одразу 5.8, як і дрон. А то маленькі дроничасто з цифровим відео
EvgeniyK86
Member
Откуда: Бердянськ(Сміла)

Сообщение

GoToHell: 24.12.2023 09:39Fpv і мавіки то геть різні речі в усіх планах
Хочу і в тому і в тому розібратись поступово.
GoToHell
пес Патрон
Аватара пользователя

Сообщение

EvgeniyK86
Військовому використанню мавіка ти точно сам не навчишся. Чисто літати справиться і дитина. Основні задачі оператора розвідки - вишукувати схованки, вираховувати координати цілі.
EvgeniyK86
Member
Откуда: Бердянськ(Сміла)

Сообщение

GoToHell
Дякую. Одже спершу просто купую radiomaster tx12 MKII ELRS M2 і граюсь в симуляторі. Дрон і окуляри уже потім, якраз з досвідом зрозумію краще що мені потрібно.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Metroa: 24.12.2023 09:09Їм потрібна піхота на штурми.
это руснявая пропаганда и это на расии - операторы нужны Украине ничуть не меньше
Vlaad13
Member
Аватара пользователя

Сообщение

EvgeniyK86: 24.12.2023 09:45
GoToHell: 24.12.2023 09:39Fpv і мавіки то геть різні речі в усіх планах
Хочу і в тому і в тому розібратись поступово.
на симуляторе ты можешь получить только общие представления - которые за час можно получить
как взлетать и садить дрон при ветре можно научится только на дроне - но сейчас это незаконно
только военные и полиция могут их запускать, если тебя поймают за этим занятием первый раз штраф а уже второй вроде уголовка
EvgeniyK86
Member
Откуда: Бердянськ(Сміла)

Сообщение

Vlaad13
У мене буде можливість запускати у віддаленому місці. Але спершу хоча б базу хочу в симуляторі отримати, що не ушатати дорогу іграшку в перші хвилини польоту
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение

Платні курси +-10 коштують, безкоштовні курси можна інколи побачити в телеграм каналі https://t.me/sprotyv_official
Але якщо ви так сцетесь ТЦК то вам таке не світить, бо там треба всі свої данні передавати військовим :gigi:
https://store.steampowered.com/app/4103 ... =ukrainian
https://store.steampowered.com/app/1682 ... Simulator/
https://store.steampowered.com/app/9645 ... _The_Game/
Ось гра яку грають
EvgeniyK86
Member
Откуда: Бердянськ(Сміла)

Сообщение

Draqoon
Дякую. Я так розумію курси офлайнові, тому це потрібно кудись їздити. Почну поки що сам. Якщо онлайн, то не зрозуміло поки що що вони дають.
Мої дані є у військових, ходжу раз на пів року по відстрочку
Cirax
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Vlaad13: 24.12.2023 10:53
EvgeniyK86: 24.12.2023 09:45
Хочу і в тому і в тому розібратись поступово.
на симуляторе ты можешь получить только общие представления - которые за час можно получить
как взлетать и садить дрон при ветре можно научится только на дроне - но сейчас это незаконно
только военные и полиция могут их запускать, если тебя поймают за этим занятием первый раз штраф а уже второй вроде уголовка
В любом селе, посреди поля. Никто там тебя не увидит.
Dima4s
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

GoToHell: 24.12.2023 09:39А окуляри одразу 5.8, як і дрон. А то маленькі дроничасто з цифровим відео
Можете ссилку прямо які окуляри і дрона варто брати? якщо є вже пульт elrs
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение


Гарний канал :beer:
Ответить