Galax представила GeForce RTX 4070 із прихованим роз'ємом живлення та вентиляторами з двох сторін

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Пропоную обговорити Galax представила GeForce RTX 4070 із прихованим роз'ємом живлення та вентиляторами з двох сторін

І куди буде дути третій вентіль? Вниз щоб що?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Вверх, як в фаундерс едішн. Там ж видно по орієнтації лопастей..
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Він зі зворотньою тягою. Тобто туди куди всі
gehka3
Катярко
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

На вытяжку работает, будет потоком задувать в СО проца и на память
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

в чем новинка, не понятно, в скрытом разъеме или реверсивном вентиляторе?

скрытый разъем это прикольное, удивляет, почему все так не делают?

реверсивный вентилятор? ну и что?
Shader1
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

ну а почему не показать как все выглядит под этой съемной панелью под которой спрятан разъем?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shader1: 11.12.2023 16:50 ну а почему не показать как все выглядит под этой съемной панелью под которой спрятан разъем?
Изображение
Shader1
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

и что я вижу на данном фото? разъем что на стороне пси разъема?
EkselentE
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ничего интересного или революционного.
Бестолковая перестановка вентилей, которое ничего не даст :-/
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz: 11.12.2023 16:56
Shader1: 11.12.2023 16:50 ну а почему не показать как все выглядит под этой съемной панелью под которой спрятан разъем?
Изображение
а роз'єм де?
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Вже час робити бутерброды де радіатори з обох сторін. Як колись все було за пасивкою наче 8600GT якась мені потраплялась
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Devijack
Вже час робити енергоефективні залізяки. А не 400Вт калорифери. Бо виходить якийсь маразм: чим тонший техпроцес, тим товще радіатор.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 11.12.2023 18:38 Devijack
Вже час робити енергоефективні залізяки. А не 400Вт калорифери. Бо виходить якийсь маразм: чим тонший техпроцес, тим товще радіатор.
Я не проти товстих бутербродів, але всі от ці приблуди на кшталт другого псіе16х чи псіе4х пора переводити в форм-фактор м2, який буде лежати на МП. В противному випадку виходи є, але їх закривають ВК і вставити в них нічого не вийде..
ZSX
Member

Сообщение

Це типу пазл для покупця - знайди де ми сховали додаткове живлення = отримай працюючу ВК :gigi:
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

daesz: 11.12.2023 18:54Я не проти товстих бутербродів, але всі от ці приблуди на кшталт другого псіе16х чи псіе4х пора переводити в форм-фактор м2, який буде лежати на МП. В противному випадку виходи є, але їх закривають ВК і вставити в них нічого не вийде..
ВК вже давно треба через райзер тримати осторонь, бо ці підпорки та обмеження у габаритах та кабелі які дратують...
SKYJAKER
Member
Аватара пользователя
Откуда: м Камянське

Сообщение

Геральт: 11.12.2023 18:38 Devijack
Вже час робити енергоефективні залізяки. А не 400Вт калорифери. Бо виходить якийсь маразм: чим тонший техпроцес, тим товще радіатор.
ніщо нікуди просто так не дівається ,якщо десь щось тонкішає то десь щось товстішає :lol:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Melki: 11.12.2023 21:19
daesz: 11.12.2023 18:54Я не проти товстих бутербродів, але всі от ці приблуди на кшталт другого псіе16х чи псіе4х пора переводити в форм-фактор м2, який буде лежати на МП. В противному випадку виходи є, але їх закривають ВК і вставити в них нічого не вийде..
ВК вже давно треба через райзер тримати осторонь, бо ці підпорки та обмеження у габаритах та кабелі які дратують...
Не у всі корпуси він лізе (наприклад в мій теперішній не лізе). Проте, якщо в майбутньому таки захочу перейти з цією ж ВК але на мІТХ білд - то там в більшості корпусів якраз таки рейзери (Велки, наприклад).
Ray2000gt
Advanced Member
Откуда: Киев

Сообщение

daesz: 11.12.2023 18:54
Геральт: 11.12.2023 18:38 Devijack
Вже час робити енергоефективні залізяки. А не 400Вт калорифери. Бо виходить якийсь маразм: чим тонший техпроцес, тим товще радіатор.
Я не проти товстих бутербродів, але всі от ці приблуди на кшталт другого псіе16х чи псіе4х пора переводити в форм-фактор м2, який буде лежати на МП. В противному випадку виходи є, але їх закривають ВК і вставити в них нічого не вийде..
Да і з PCI-E X16 теж пора так робити, але для цього треба відходити від АТХ стандарту. Тесли вже давно використовують SXM розʼєм, і це суперзручно. На карту ставиться башта подібна до процессорної і всі компоновочні проблеми вирішені.
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

DuckRider: 11.12.2023 15:33
Він зі зворотньою тягою. Тобто туди куди всі
А, ясно. Дякую.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

daesz: 11.12.2023 22:06Не у всі корпуси він лізе (наприклад в мій теперішній не лізе). Проте, якщо в майбутньому таки захочу перейти з цією ж ВК але на мІТХ білд - то там в більшості корпусів якраз таки рейзери (Велки, наприклад).
я вже перейшов на Лиан-ли, не розумію тепер, навіщо існує щось інше - два кулери витягують одночасно повітря з двох боків. ВК у своїй половині сидить (бутерброд) і ніяк не підігріває плату, ССД, проц та ВРМ - свіже повітря бере безпосередньо з вулиці, це геніально! При цьому влязять всі Стрікси, Вентуси та інше, яке не лізе у кожен товер корпус...
Ответить