Windows 12 може вийти влітку 2024 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 03.12.2023 01:56 DuckRider
Справедливості заради, 8 більш всрата ніж 10 :laugh:
А я не згоден. В 8 вимикається телеметрія, антивірус і оновлення. І не через якусь сраку, а просто в опціях. 8 все ще не жила своїм життям на відміну від 10 і все ще не була такою засратою хбокс лайвами, новинами і іншим
Misanthrop
Member
Аватара пользователя
Откуда: То там то сям

Сообщение

quadrotony: 03.12.2023 01:55 Вже не можна якось піратку 10 оновити в офф 11?
Не треба мучатись. Пам'ятаю в новинах було, що коли офіційний ключ не підійшов, сапорт Майкрософт підключився до пк юзера. та активував через massgrave net
Що ніби й піратство, але і скачувати нічого не треба та й саппорт майків таким промишляє
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DuckRider
І в 10 вимикається, в ентерпрайзних редакціях :rotate:
А взагалі вдома я сиджу на він сервер актуальних версій ще з часів 2003р2. Це дещо гурманство, і потребує доналаштування під десктопне використання, але стабільність і безглючність просто супер.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 03.12.2023 02:04 DuckRider
І в 10 вимикається, в ентерпрайзних редакціях :rotate:
А взагалі вдома я сиджу на він сервер актуальних версій ще з часів 2003р2. Це дещо гурманство, і потребує доналаштування під десктопне використання, але стабільність і безглючність просто супер.
В 10 про там не вимикаються оновлення, а тільки призупиняються. Щоб вбити оновлення, треба служби повбивати, або групову політику редагувати. А дефендер то взагалі срака, видаляє що хоче і коли хоче. Дозволив файл? Чекай, через місяць дефендер оновиться і знов видалить його :lol:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DuckRider
Ну от в локальних групових політиках ентерпрайзної версії все прекрасно вимикається. І ніякого стороннього софту не потрібно. В серверних аналогічно.
А от всякі хоум едішн, тут так, засада. Втім, ти надто оптимістично ставишся щодо вимкнення телеметрій в 8. Не знаю що там з нею, бо вона мені ніколи не подобалась, а от в 7 з всіма останніми оновленнями телеметрія впроваджена і теж не вимикається простими методами :laugh:
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dreikk91: 02.12.2023 22:29 Ну і звичайно ШІ буде вирішувати чи дозволяти мішку з м'ясом користуватись пк коли той захоче
З цим прекрасно справляються апдейти вінди) :gigi:
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

:rotate:
Scoffer: 03.12.2023 02:25 DuckRider
Ну от в локальних групових політиках ентерпрайзної версії все прекрасно вимикається. І ніякого стороннього софту не потрібно. В серверних аналогічно.
А от всякі хоум едішн, тут так, засада. Втім, ти надто оптимістично ставишся щодо вимкнення телеметрій в 8. Не знаю що там з нею, бо вона мені ніколи не подобалась, а от в 7 з всіма останніми оновленнями телеметрія впроваджена і теж не вимикається простими методами :laugh:
Ну в мене вона вбита багато років назад, теж через сервіси вимикалась :gigi:
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Scoffer: 02.12.2023 20:40 PS: браузер brave поки ще випускається для він7, якщо комусь треба.
Pale moon тоже

Отправлено спустя 4 минуты 24 секунды:
Scoffer: 03.12.2023 01:48Ну то тобі. А у мене для роботи запущені різні однакові приложухи в кількості і це дуже дратує.
Просто сила привычки когда по 20 окон ворда запускаешь пофигу как он там вертикально или горизонтально будет.
Scoffer: 03.12.2023 01:48А ще вона реально туга. 4 ядра/16 оперативи їй мало щоб інтерфейси не тупили.
Не замечал ни на виртуалках ни на железе, а если как ты говоришь ноут рабочий и закрытый то может софтина какая то стоять от безопасников которая и вызывает эти проблемы.
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dreikk91: 02.12.2023 22:29Ще були чутки, що віндовс12
А ще віндовс 12 вимагатиме постійного підключення до твоєї банківської картки.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна Хмельницький

Сообщение

SergiusTheBest: 02.12.2023 21:05Типовий набір міфів про лінукс.
Це міф до першого юз-кейзу. Я перемацав безліч дістрів на базі debian, redhat, arch. усі графічні массові оболонки (kde, gnome, unity, xfce, cinammon).
1. Робота з декількома дисплеями у порівнянні навіть з osx - жахлива; Відключення, підключення призводить до чорних екранів. А обрати головним дисплей не номер 1 - це ще те збочення і результатів не дає.
2. Налаштування по роботі зі звуком на найпримітивнішому рівні (оршанізувати нормальний вивід щскажемо звуку 5.1 практично нереально)
3. Поговоримо про лептопи а конкретніше про роботу від батареї і вихід з глибокого сну. Найстабільніше це працювало на Ubuntu і то не завжди. При виході зі сну можна було отримати виліт іксів.
4. Гібридна графіка з двох відеокарт. Тут я думаю коментарі зайві.
5. Інкрементне оновлення до мажорної версії. Я оновив Windows 10 до 11 - навіть значки лишилися на тих самих місцях де були. Спробуйте оновити скажемо Debian 10 до актуальної Debian 12 - вона гарантовано не переживе це оновлення і щось треба буде ремонтувати.
Я не кажу що не вмію. Я вмію але це зайвий час і гемор.
6. Про відсутність більш як половини софту, який я використовую, думаю не варто говорити.
7. Драйвери до периферійних девайсів - дуже малий список

Може ще продовжувати але не бачу сенсу. Бо я це все вже проходив. І "політ" був не довгим.
Ваші батьки при базовому сценарії використанні на стаціонарному ПК можуть бути задоволенні. Я вірю.

Але при мому сценарії роботи - я на роботі мав через раз сюрпризи у вигляді раптового перезавантаження gdm рівно за 1-2хв до зідзвону з робочою командою зза океану. Це коли ти готуєшся до зідзвону, відкриваєш усе, щоб показати що ти за день зробив - в ОС раз і перезавантажила графіку. І ти меєш логін скрін і все що ти готував закрилось. А до зідзвону лишилось 30 сек.

Міфи такі міфи

Тому моя думка - сильна сторона Linux based OS - це backend серверна реалізація і embedded присторої, де потрібна максимальна економія ресурсів.
А Frontend на linux тоді з*явиться гідний, коли він стане платним і в розробку і підтримку вкладуться великі ресурси.

Панове *ксоводи, прошу мінусувати, якщо правда колить око ;)
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Impulse101: 03.12.2023 01:45
tablestikus: 03.12.2023 01:16 Impulse101
наприлад відкат до заводських
Так а який в цьому сенс взагалі? Просто не потрібна флешка з віндой? І все?
Раз на пів року-рік-три-шість можна знайти час на ручну перестановку, імхо
Сенс у зручності.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Павло
А я знакомился с ПК полноценно ещё с Windows 95 OSR2, а до этого слегка с 3.11 (но то в школе :) ), и скажу так, до Windows 7 (Висту пропустил), винда была как на ручной коробке передач, всё в ручном режиме, очень ранимая, чуть что - синий экран, переустановка. Windows 7 была более стабильна уже, а вот Десятка может годами стоять и никаких синих экранов. Это так, в плане обычного пользования компов (а не обои в горошек, реестр в дырочку и т.д., моя винда, что хочу и делаю и др. в этом плане). Win 95, 98, та и XP могли упасть на ровном месте. Та же XP у меня могла сыпать ошибками от разных планок памяти, капризная к железу, быстро засорялась. С семёркой уже всё было по-другому, более стабильная, гибкая.
SergiusTheBest
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: 03.12.2023 02:04 А взагалі вдома я сиджу на він сервер актуальних версій ще з часів 2003р2. Це дещо гурманство, і потребує доналаштування під десктопне використання, але стабільність і безглючність просто супер.
Також завжди користувався серверними версіями: Server 2003, потім Server 2008R2. З цікавого: якось підхопили вірус в мережу. Всі Windows XP заразилися, а Server 2003 - ні. Але є і мінуси - деякий софт каже: "у вас сервер, я не буду на нього ставитися". Після Server 2008R2 перейшов на Linux.
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

alexeygalas: 03.12.2023 09:06Це міф до першого юз-кейзу. Я перемацав безліч дістрів на базі debian, redhat, arch. усі графічні массові оболонки (kde, gnome, unity, xfce, cinammon).
Мы пилот проводили около года на убунте - если задача человека "писать письма" + интернет а все остальное реализовано через web (например доступ к рабочим БД) убунта вполне себе годится. Но пользователь должен быть более менее продвинутый.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна Хмельницький

Сообщение

S

Я про це і казав. І усілякі клієнтські робочі місця на поштах, кассах ЖД, які написані у веб або нативно від лінь - теж чудово працюють. Але у сценаріях використання "на всі гроші" - лінуксячий фронтенд ну нажаль не дотягує
SergiusTheBest
Member
Откуда: Київ

Сообщение

alexeygalas: 03.12.2023 09:06 Це міф до першого юз-кейзу. Я перемацав безліч дістрів на базі debian, redhat, arch. усі графічні массові оболонки (kde, gnome, unity, xfce, cinammon).
1. Робота з декількома дисплеями у порівнянні навіть з osx - жахлива; Відключення, підключення призводить до чорних екранів. А обрати головним дисплей не номер 1 - це ще те збочення і результатів не дає.
2. Налаштування по роботі зі звуком на найпримітивнішому рівні (оршанізувати нормальний вивід щскажемо звуку 5.1 практично нереально)
3. Поговоримо про лептопи а конкретніше про роботу від батареї і вихід з глибокого сну. Найстабільніше це працювало на Ubuntu і то не завжди. При виході зі сну можна було отримати виліт іксів.
4. Гібридна графіка з двох відеокарт. Тут я думаю коментарі зайві.
5. Інкрементне оновлення до мажорної версії. Я оновив Windows 10 до 11 - навіть значки лишилися на тих самих місцях де були. Спробуйте оновити скажемо Debian 10 до актуальної Debian 12 - вона гарантовано не переживе це оновлення і щось треба буде ремонтувати.
Я не кажу що не вмію. Я вмію але це зайвий час і гемор.
6. Про відсутність більш як половини софту, який я використовую, думаю не варто говорити.
7. Драйвери до периферійних девайсів - дуже малий список
Я не виключаю, що у вас може бути специфічне залізо, потреби в специфічному софті і т.д. Але таких скільки? Ну хай 10-20%. Всім іншим ставити Linux і забути про всі ці антивіруси, активації, почекайте встановлюється оновлення, де моя кнопка пуск?, куди знову перенесли налаштування? і т.д.

Суто по моєму досвіду:
  • Я працюю з 2 моніторами, і ноут під'єдную інколи до монітора - не зустрічав проблем з цим.
  • Звук у мене налаштований 2+2 дуплекс. Але так, для цього треба встановити окрему панель керування pavucontrol.
  • Вихід зі сну: 2 ноути і 1 пк - жодних проблем.
  • Гібридна графіка Intel + Nvidia - жодних проблем.
  • Мажорне оновлення: так, можуть бути складнощі у випадку додавання сторонніх репозиторіїв в систему, їх треба прибрати перед оновленням. З іншої сторони - можна встановлювати систему поверх, при цьому всі налаштування зберігаються, включно зі шпалерами робочого столу на відритими вкладками в браузері. Але все одно це потребує досвіду. Windows я завжди перевстановлював, бо після оновлення багато чого злітало і залишалося багато сміття, роздутий реєстр і т.д.
  • Мінорне оновлення: встановлюється швидко і прямолінійно, в один клік.
  • Звичайні оновлення: це просто небо і земля в порівнянні з Windows. Встановлюються швидко і в більшості випадків без перезавантаження.
  • Софт: якийсь є, якогось немає, якийсь можна замінити альтернативами, якийсь ні. Якийсь навпаки є тільки під Linux, або працює значно краще під Linux.
  • Більшість драйверів вбудовані. Але так, може бути якесь залізо, для якого треба шукати драйвер. Я встановлював для Canon МФУ, але то було давно. Зараз він йде з коробки.
Використовую Linux Mint Cinnamon і Manjaro Gnome.
unique-neon
Member

Сообщение

Павло: 02.12.2023 19:43До чого тут "засрана" вінда і проблеми із залізом? Якщо проблема така ти щось запускаєш чи там згортаєш, воно зависає! Відкриваєш диспетчер завдань і там пише "програма не відповідає" ти пробуєш її закрити но не можеш бо у тебе курсор не працює! Тобто система ще реагує но зробити ти нічого не можеш!
Десятка - дуже живуча вінда. Про bsod на багато років забув, лише на новому залізі є, в чому схоже провина нового заліза, а не вінди. Навіть запоровши системні файли від оверклокінгу нормально відкочується без сторонніх інструментів. Скільки разів я її переносив то з диска на диск, то з платформи на платформу, працює хоч би що. Я її ще з 7-ки апдейтнув, не встановлював на чисто. Точно працює швидше за хп, якщо компютер не динозавр. І при зависанні окремих процесів не висне весь робочий стіл. Так що у вас там проблема чи з залізом, чи з драйверами, чи якимось специфічним софтом.
Yaroslav308
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Павло: 02.12.2023 19:43Бо чому в ІОС немає такого поняття як якесь там очищення і засрана система уже років 10!
Ну да, святой Стив Джобс бережет. Хотя если погуглить "ios other system data too large" то видно, что уже лет 5 эпл ничего не фиксит. Система постепенно засоряет всё больше памяти и единственный способ её очистить - это сделать хардресет и накатить бекап.
спойлер
4efb8c76-7efa-4089-8de6-82b5aed82045.png
Павло: 02.12.2023 20:36Чогось айфони у всіх роблять нормально і там нічого не лагає
Как сказать, "airpods case battery drain". Есть 2 пары прошек, с одной всё нормально, а у второй кейс садился в 0 просто пролежав 3 дня. Вылечил удалением их из локатора, но почему две пары ведут себя по-разному при идентичном использование?
unique-neon
Member

Сообщение

Павло: 02.12.2023 19:43До чого тут "засрана" вінда і проблеми із залізом? Якщо проблема така ти щось запускаєш чи там згортаєш, воно зависає! Відкриваєш диспетчер завдань і там пише "програма не відповідає" ти пробуєш її закрити но не можеш бо у тебе курсор не працює! Тобто система ще реагує но зробити ти нічого не можеш!
Десятка - дуже живуча вінда. Про bsod на багато років забув, лише на новому залізі є, в чому схоже провина нового заліза, а не вінди. Навіть запоровши системні файли від оверклокінгу нормально відкочується без сторонніх інструментів. Скільки разів я її переносив то з диска на диск, то з платформи на платформу, працює хоч би що. Я її ще з 7-ки апдейтнув, не встановлював на чисто. Точно працює швидше за хп, якщо компютер не динозавр. І при зависанні окремих процесів не висне весь робочий стіл. Так що у вас там проблема чи з залізом, чи з драйверами, чи якимось специфічним софтом.
mt53de6: 02.12.2023 19:42Вы немного отстали)) иксы уже начинают дропать, через года 3 в дистрибутивах будет только вяленый и прослойка для иксов, а вяленый уже сейчас в годном состоянии для повседневного использования и его активно развивают, особенно валв много вкладывается в это
Якщо так, то добре. Бо в навчальних цілях пробував зробити собі десктоп на arch, то щоб просто підняти вейланд треба було багато більше роботи проробити, а щоб сторонній софт його юзав, а не ікси, ще додаткову, та і не всі актуальні десктопні середовища підтримували його хоча б як опцію.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

unique-neon
Вот я о том же, то люди не помнят (или не пользовались) более ранними системами - по любому поводу зависает намертво, курсор не двигается - кнопка ресет, синий экран - кнопка ресет, новое железо без переустановки системы - рабочий стол и зависло намертво - переустановка системы, две разные планки памяти от разных производителей - куча ошибок при загрузке системы. Почему-то та же Семёрка уже более лояльная была, я её годами не переустанавливал. Десятка тоже уже была стабильная (кроме 2015г. и то, я сам рьяно следил за журналом ошибок, за мелкими глюками - если бы внимание не обращал, то не переустанавливал тогда её часто). Windows 11 не переустанавливал начисто с декабря 2021г. - тоже работает. Дальше - драйвера при переустановке системы. Раньше как было - ставишь с диска винду, потом ещё для всего-всего отдельно нужно ставить драйвера, образно говоря, на каждый транзистор :gigi: , а начиная с Семёрки - у меня винда уже сама подтягивала дравера. Десятка так вообще всё сама под ключ может поставить. Т.е. установка винды - стало задачей просто Next-Next-Next, а не целым процессом.
Последний раз редактировалось Avenger80 03.12.2023 12:08, всего редактировалось 1 раз.
Ответить