Выбор геймпада / манипулятора / джойстика и прочие вопросы

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Ответить
Автор
Сообщение
noth1ng_matters
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Entar: 08.11.2023 13:01Минус только в подсветке неотключаемой.
В мене хоч і не боксовий геймпад, а razer wolverine - теж індикатор підключення очі випалював - просто заліпив ізолентою і все :laugh:
BoKl
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Trane245: 08.11.2023 12:26 Всім привіт, хочу взяти собі недорогий геймпад на Aliexpress.
Зараз розглядаю 8BitDo Ultimate C Wireless (https://www.8bitdo.com/ultimate-c-2.4g- ... ontroller/)
Чи хтось користувався геймпадами цього бренду і які ще моделі можна розглянути?
Про "С" версію не скажу, коли брав свій алтімейт такої моделі не було. З травня володію 8BitDo Ultimate Bluetooth з докстанцією, на датчиках холу (той що без блютуз на звичайних стіках), класний геймпад, якість непогана. Якщо порівнювати з дуалсенсом, то матеріали здаються більш дешевими, стіки не так м’яко ходять, але з цих двох зараз 8BitDo найулюбленіший, бо не так страшно за дріфт стіків (дуалсенс вже по гарантії ремонтували через 6 місяців з покупки), є додаткові кнопки позаду геймпада і крутий акумулятор. Плюсом є перемикач з bluetooth на 2,4G, у останньому режимі комп бачить як хбокс контролер. Мінусом може бути розкладка nintendo, треба трішки звикати у іграх для ПК, але я дуже часто геймпад використовую для ігор зі світча, для мене це навіть перевага.
Trane245
Junior

Сообщение

BoKl: 15.11.2023 11:23 Про "С" версію не скажу, коли брав свій алтімейт такої моделі не було. З травня володію 8BitDo Ultimate Bluetooth з докстанцією, на датчиках холу (той що без блютуз на звичайних стіках), класний геймпад, якість непогана. Якщо порівнювати з дуалсенсом, то матеріали здаються більш дешевими, стіки не так м’яко ходять, але з цих двох зараз 8BitDo найулюбленіший, бо не так страшно за дріфт стіків (дуалсенс вже по гарантії ремонтували через 6 місяців з покупки), є додаткові кнопки позаду геймпада і крутий акумулятор. Плюсом є перемикач з bluetooth на 2,4G, у останньому режимі комп бачить як хбокс контролер. Мінусом може бути розкладка nintendo, треба трішки звикати у іграх для ПК, але я дуже часто геймпад використовую для ігор зі світча, для мене це навіть перевага.
Дякую, що поділилися досвідом. З геймпадів на датчиках холу радять ще Gamesir G7 SE та T4 Kaleid, але кажуть, що в них є проблеми з контролем якості. Через це і думав брати 8BitDo, хоч і на звичайних стіках. Щодо дрифту, то дуже часто бачу, що люди за це пишуть. Невже ця проблема настільки поширена? Десь читав, що вона часто з'являється у людей, які грають в змагальні FPS (чого я не збираюся робити). Чи варто у такому разі мені за це перейматися?
BoKl
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Trane245: 15.11.2023 18:11 Дякую, що поділилися досвідом. З геймпадів на датчиках холу радять ще Gamesir G7 SE та T4 Kaleid, але кажуть, що в них є проблеми з контролем якості. Через це і думав брати 8BitDo, хоч і на звичайних стіках. Щодо дрифту, то дуже часто бачу, що люди за це пишуть. Невже ця проблема настільки поширена? Десь читав, що вона часто з'являється у людей, які грають в змагальні FPS (чого я не збираюся робити). Чи варто у такому разі мені за це перейматися?
У 8bitdo дійсно якість добра, принаймні у моєму екземплярі, адаптивні курки нормально відпрацьовують, нічого не залипає, потужне вібро, ще й налаштувати у софті можна розташування кнопок, силу вібро та мертві зони.
Про дріфт можу сказати тільки за соні, у мене дуалшоки на ПС3 через 2 роки задрифтіли, на ПС4 через 1,5, а от дуалсенс через півроку. В шутери та гонки не граю на геймпаді, бо більше подобається клава+миш, тому продав консолі, на дуалсенсі (ПК) пройшов по 1 разу: одних з нас, анчартед 4, павука, длс до нього (майлз моралез) та зельду ботву.
artBOMB
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черновцы

Сообщение

Користуюся спаркою: ресивер XBOX 360 + два геймпади від XBOX 360 безпровідні роки 3 вже
Без нарікань
Єдине що потрібно зробити одразу - це купити акумуляторні батарейки
Вібро в них сильніше ніж в Соні але за рахунок цього швидше сідають акуми
Dante_Salyeri
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Вітаю панове.
Порадьте будь ласка геймпад для гри на ПК. Обов'язково бездротовий, також він може використовуватися на відстані до 5 метрів від ресівера. Бюджет до 1500 грн, дякую.
Hiden
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

BoKl: 15.11.2023 11:23
Trane245: 08.11.2023 12:26 Всім привіт, хочу взяти собі недорогий геймпад на Aliexpress.
Зараз розглядаю 8BitDo Ultimate C Wireless (https://www.8bitdo.com/ultimate-c-2.4g- ... ontroller/)
Чи хтось користувався геймпадами цього бренду і які ще моделі можна розглянути?
З травня володію 8BitDo Ultimate Bluetooth з докстанцією, на датчиках холу (той що без блютуз на звичайних стіках), класний геймпад, якість непогана.
подскажите, гироскоп в геймпаде есть ?
BoKl
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hiden: 17.11.2023 01:19
BoKl: 15.11.2023 11:23
З травня володію 8BitDo Ultimate Bluetooth з докстанцією, на датчиках холу (той що без блютуз на звичайних стіках), класний геймпад, якість непогана.
подскажите, гироскоп в геймпаде есть ?
Так, гіроскоп є, працює добре, використовував тільки у нінтендо іграх (емулятори). Але не тестував чи працює гіроскоп у іграх від соні, щось мені підказує, що буде як і з іншими ПК іграми, геймпад вони бачать тільки у режимі 2.4G (як хбокс контролер), де гіроскопу немає.
Trane245
Junior

Сообщение

BoKl: 15.11.2023 20:14 У 8bitdo дійсно якість добра, принаймні у моєму екземплярі, адаптивні курки нормально відпрацьовують, нічого не залипає, потужне вібро, ще й налаштувати у софті можна розташування кнопок, силу вібро та мертві зони.
Про дріфт можу сказати тільки за соні, у мене дуалшоки на ПС3 через 2 роки задрифтіли, на ПС4 через 1,5, а от дуалсенс через півроку. В шутери та гонки не граю на геймпаді, бо більше подобається клава+миш, тому продав консолі, на дуалсенсі (ПК) пройшов по 1 разу: одних з нас, анчартед 4, павука, длс до нього (майлз моралез) та зельду ботву.
Бачу, що наразі оптимальні варіанти це 8BitDo Ultimate Bluetooth, Gamesir G7 SE та оригінальний Xbox контролер. В останньому немає задніх кнопок, а тому не вийде повісити на них L3 та R3 (кліки стіків), що можна зробити на перших двох. В теорії це мало б подовжити термін служби самих стіків.
BoKl
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Trane245: 19.11.2023 18:38 Бачу, що наразі оптимальні варіанти це 8BitDo Ultimate Bluetooth, Gamesir G7 SE та оригінальний Xbox контролер. В останньому немає задніх кнопок, а тому не вийде повісити на них L3 та R3 (кліки стіків), що можна зробити на перших двох. В теорії це мало б подовжити термін служби самих стіків.
Я колись розглядав хбокс контролер, але необхідність докуповувати акумулятори + зарядну станцію та відсутність гіроскопу були вирішальними.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

BoKl: 20.11.2023 10:06
Trane245: 19.11.2023 18:38 Бачу, що наразі оптимальні варіанти це 8BitDo Ultimate Bluetooth, Gamesir G7 SE та оригінальний Xbox контролер. В останньому немає задніх кнопок, а тому не вийде повісити на них L3 та R3 (кліки стіків), що можна зробити на перших двох. В теорії це мало б подовжити термін служби самих стіків.
Я колись розглядав хбокс контролер, але необхідність докуповувати акумулятори + зарядну станцію та відсутність гіроскопу були вирішальними.
Гіроскоп це кому потрібно а ось з'ємні АКБ це тільки плюс так як якщо батарейки закінчились просто без питань міняеш. Одного зарядку при ~2.5к на батарейку на 20+ годин...
BoKl
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 20.11.2023 11:57 Гіроскоп це кому потрібно а ось з'ємні АКБ це тільки плюс так як якщо батарейки закінчились просто без питань міняеш. Одного зарядку при ~2.5к на батарейку на 20+ годин...
Я описав свій досвід, мені гіроскоп був і є потрібен, бо граю у ігри зі світча. Про акумулятор: у дуалсенса це біда, а от у 8bitdo з цим нема проблем, у докстанцію ставлю раз на 3-4 дні.
IGOREVICHH
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Чернігів

Сообщение

Хочу написати свід досвід використання Dualsense. Віддав по гарантії добре що поломка сталась в термін 6 місяців.
Проблема 1: погано стала працювати тактильна віддача правого курка з нею я грав тільки в Marvels SpiderMan - Remastered і The Witcher 3. Так при цьому всьому я ще мав грати з дротом для мене це хоч і не проблема АЛЕ. в цьому є навіть + бо він не розряджається) іронічно.
Проблема 2: писк лівого вібромотора. Суть в тому що по блютуз вібрація звичайна а от при використанні Dualsense з дротом вібрація перетворюється в дещо неймовірне це варто спробувати кожному. Мало того що вона має більше патернів так ще й не лоскоче руки а реально відбиває роботу амортизаторів машии показуючи нерівність дороги чи передає момент заносу або ж дуже легенько вібрує коли машина крутить обороти в максимум (Я грав в Forza Horizon 4) Так от про саму проблему в деяких моментах лівий мотор просто починає пищати замість вібрації і цей писк проходить коли я змінюю його положення. Я зрозумів це так що в конкретному положенні геймпада в руках точніше при його нахилі він починає пищати.
Це проблеми саме мого геймпаду хтось вже може і 2 роки користується але мені вистачило 2 місяці що б його вбити. зоча я його не кидав не раняв і завжди чемно до нього ставився) Інфа для роздумів чи варто воно того
diesel1985
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

artBOMB: 15.11.2023 20:20 Користуюся спаркою: ресивер XBOX 360 + два геймпади від XBOX 360 безпровідні роки 3 вже
Без нарікань
Єдине що потрібно зробити одразу - це купити акумуляторні батарейки
Вібро в них сильніше ніж в Соні але за рахунок цього швидше сідають акуми
А де ви брали геймпади Xbox 360 ? Їх як років з п'ять чи шість нові не продають, тільки бу чи підробки. В самого вже давно 360 бездротовий до пк, вирішив ще один взяти а зуськи, тільки підробки чи бу. Не знаю що і робити. Нові X S дорого коштують.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

diesel1985: 14.02.2024 22:39
artBOMB: 15.11.2023 20:20 Користуюся спаркою: ресивер XBOX 360 + два геймпади від XBOX 360 безпровідні роки 3 вже
Без нарікань
Єдине що потрібно зробити одразу - це купити акумуляторні батарейки
Вібро в них сильніше ніж в Соні але за рахунок цього швидше сідають акуми
А де ви брали геймпади Xbox 360 ? Їх як років з п'ять чи шість нові не продають, тільки бу чи підробки. В самого вже давно 360 бездротовий до пк, вирішив ще один взяти а зуськи, тільки підробки чи бу. Не знаю що і робити. Нові X S дорого коштують.
В них якicть просiла одразу після виходу наступної консолі говорили що передали якомусь іншому заводу. Я в тот час хотів брати але взяв лайновий F310 від логітеку. Потів вже взяв з підтримкою блютузу від One S який працює без нарікань до цього дня.
artBOMB
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черновцы

Сообщение

diesel1985: 14.02.2024 22:39
artBOMB: 15.11.2023 20:20 Користуюся спаркою: ресивер XBOX 360 + два геймпади від XBOX 360 безпровідні роки 3 вже
Без нарікань
Єдине що потрібно зробити одразу - це купити акумуляторні батарейки
Вібро в них сильніше ніж в Соні але за рахунок цього швидше сідають акуми
А де ви брали геймпади Xbox 360 ? Їх як років з п'ять чи шість нові не продають, тільки бу чи підробки. В самого вже давно 360 бездротовий до пк, вирішив ще один взяти а зуськи, тільки підробки чи бу. Не знаю що і робити. Нові X S дорого коштують.
Прямо зараз є на олх новий геймпад з Японії
Довго не шукав…
Не одноразово думав над геймпадами від новіших приставок в плані зручності, але як каже наша влада: не на часі)))
diesel1985
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

artBOMB: 21.02.2024 22:35
diesel1985: 14.02.2024 22:39

А де ви брали геймпади Xbox 360 ? Їх як років з п'ять чи шість нові не продають, тільки бу чи підробки. В самого вже давно 360 бездротовий до пк, вирішив ще один взяти а зуськи, тільки підробки чи бу. Не знаю що і робити. Нові X S дорого коштують.
Прямо зараз є на олх новий геймпад з Японії
Довго не шукав…
Не одноразово думав над геймпадами від новіших приставок в плані зручності, але як каже наша влада: не на часі)))
Купив на олх клона Xbox x s за 1200, на аліку продаються на100 грн дешевше, але хотілося тут і зараз. І що я вам скажу, дуже якісний клон, матеріал якісний, чутливість кнопок,вібро, все на висоті. Єдина різниця кнопка увімкнення з хаткою замість X. І на приставках вони блокуються, а для пк саме те, усюди роспізнаеться як джойстик Xbox. Дитина в захваті, малий відмутив цей новий а мені старий оригінал 360 вручив :laugh:
ervin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

diesel1985
Та піпєц. Я оригінали по 1300 продаю...
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

diesel1985: 21.02.2024 23:17 Купив на олх клона Xbox x s за 1200
Дуже дорого за неоригінал :eek:
Dremjke
Member
Аватара пользователя

Сообщение

IGOREVICHH: 13.01.2024 15:35Це проблеми саме мого геймпаду хтось вже може і 2 роки користується але мені вистачило 2 місяці що б його вбити. зоча я його не кидав не раняв і завжди чемно до нього ставився) Інфа для роздумів чи варто воно того
Лоторея. У кого-то с релиза живуть и хоть бы что, а у кого-то спустя 2-3 месяца бережного использования накрываются. У меня 2 штуки и пока что всё отлично, но один уже разбирал и чистил от пива :gigi:
ИМХО у xbox геймпады надёжнее будут.
Ответить