Замена кнопки мыши (switcher), ремонт даблклика

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Ответить
Автор
Сообщение
ASTON
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

Та воно наче нічого перепаювати - але треба паяльник купити і самі світчі )))
Kailh теж хочу спробувати. Як зрозуміти сумісність світчів?
Треба на Steelseries rival 600.
GM8.0 підійдуть?
krivonos-kolya
Member
Откуда: Киев

Сообщение

ASTON
Там стоят повсеместные омроны, gm 8 подойдут, но не советую их ставить.
ASTON
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

krivonos-kolya
Та вже замовив їх.
І паяльник заодно. З Алі.
Поставлю Kailh, спробую. Мають же попрацювати вони якійсь час?
А чому не рекомендуєте?
krivonos-kolya
Member
Откуда: Киев

Сообщение

ASTON
Попадаются с браком иногда, и с неоднородностью нажатия. Хотя может мне так везёт...
ASTON
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

krivonos-kolya
Дякую. Замовив одразу 10 шт, буде з чого вибрати - а зайві продам )))
Vovk_Z
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Haoss: 18.05.2023 00:04 всем привет, есть мышь a4tech x7-740k. Перестала крутить колесо, проскальзывает, да и кнопки стали отказывать. Посоветуйте датчики на кнопки, какие можно купить и перепаять и заодно енкодер если можно. Спасибо
Мені у такому випадку допомогло розбирання конструкції колеса-енкодеру, і чистка-промивка. Кнопки - замінити (можна з якоїсь старої).
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

krivonos-kolya: 01.06.2023 11:47 ASTON
Попадаются с браком иногда, и с неоднородностью нажатия. Хотя может мне так везёт...
Будуть якісь пруфи? Бо я ці мікріки вже поставив у 99,99 мишок і щось не знаходив якоїсь нєаднароднасті нажатій.
Так в них є різний звук спрацьовування, але це є у всіх мікріків і їх потрібно сортувати на свій слух та смак і можна відібрати ідеальну пару. В тих же Huano значно більша кількість такого але погані саме Kailh :lamer:
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

:) клоуни-мінусатори набігли, в мене персонально кілька моїх мишей на GM 8.0 та RED а також в деяких стоять BLUE на бокових.
Почитав цю гілку як тут хтось не радить Kailh і стало цікаво на чому сидять тру-боярє, показуйте свої перероблені миші і що там під капотом.
Раптом в мене чогось немає, замовлю потестую, можливо прийшов час відкривати всі миші і знову переробляти :up:

upd: зараз маю TTC Gold 60M & 80M, HUANO White, Blue, Rose, Omron Japan, Omron China, Kailh BLUE, RED, Black.
Замовив HUANO на 100M але якщо там як завжди з 10 штук можна тільки 2-3 відібрати з однаковим кліком то всьо панятна. Чекаю рекомендацій богів клікінгу
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

spoglyadach: 24.08.2023 21:22 Раптом в мене чогось немає, замовлю потестую
Мені подобаються Cherry DG4, одні з найтихіших серед клікаючих, тактильно схожі на Omron 50M.
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

Я навпаки не люблю сайлент, обожнюю смачний такий тактильно відчутний клік. Особливо після того як посидиш на даблклікнутих Омронах, чого в мене в житті вистачало, починаєш цінити відчуття що ти натиснув. Скролл теж люблю з добрящою віддачею, що б хрумтів кожен оберт :kbd:
Скроли ставлю закриті Kailh red-gray та TTC Gold

P.S: а хтось вже замовляв нові HUANO кольору НОКТУА :laugh: з жовтим штовхачем?
Або бачили відос де ними клікають, або самі знімали відос та клікали, бо щось не дуже хочеться замовляти, а дуже цікаво

Відправлено через 13 хвилин 40 секунд:
Завтра буду переробляти G-Pro Wireless, якийсь дурень теж туди GM 8.0 попросив, головне що б цю тему не знайшов бо знову треба буде оті всі шлефи відключати :down:
krivonos-kolya
Member
Откуда: Киев

Сообщение

spoglyadach
Приходят на ремонт мышки в которых из завода стоят Huano blue\white dot, Kailh GM 8.0.
Так вот про неоднородность нажатия, тут будет правильнее написать точка срабатывания в переключателях попадается разная после определенного использования (месяц, два) и такое не попадается в huano blue\white dot, даже спустя год-полтора после использования. Заметно по тому что появляется претревел при нажатии.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

spoglyadach: 24.08.2023 23:43 Я навпаки не люблю сайлент, обожнюю смачний такий тактильно відчутний клік.
Тоді спробуй оптичні в сс прайм, після легких омронів 20м, тактильних 10м, ніяких 50м і тактильних, але тугих хуано блю шелл вайт дот, мені ці оптичні зайшли дуже добре. Натискаються досить легко, але тактильна віддача смачна і добре відчувається через конструкцію самої кнопки. Після натискання аж провалюється, а зворотній хід з підскоком. З мінусів: такі кнопки не купити окремо, а на їх місце нічого не встановити. З плюсів: вічні, теоритично тактильно ці кнопки регулються за допомогою кастомних пружин, чи більш потужних магнітів
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

Була в мене така миша на тюнінгу, дуже цікава і незвична, але клік дуже на любителя через те що там складається відчуття що в тебе був клік з великим лагом. Типу ти натиснув а вже потім розумієш що таки да, мабуть треба до цього звикнути, але не сподобалось що кнопки мають відчутно різний звук та сам клік. А ще там дуже круті глайди з білого тефлону і вона ковзає як скажена, це прям лайк :up:
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

А в кого є хороший досвід накліку кнопками під скроллом, що є прикольне з відчутним кліком, бо банальний Kailh silent ставити вже щось набридло. Вже мабуть років 5 на них або чомусь аналогічному. Хочеться нових відчуттів :-/
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

tolebamber
krivonos-kolya
Питання до вас як до досвідчених фахівців з ремонту мишок.
Є Logitech G703, яка раптом практично перестала заряджатись. У включеному стані ставлю заряджатись на ніч - після відключення кабеля колесо світиться червоним, типу низький заряд. Аналогічно якщо поставити заряджатись у виключеному стані - то на ранок колесо світить жовтим, як при середньому заряді. Чому орієнтуюсь лише по колесу - бо софт взагалі завжди показує заряд мишки 1-3%.
Мишка на мінімальній герцовці, використовується як ноутбучно-робоча, раніше заряджав раз в два тижні, зараз максимум на 3 дні вистачає.
Це проблема з акумулятором? Чому у мене сумнів - тому що я вважав, що аккумулятор деградує поступово, а тут все трапилось одномоментно. Чи є ймовірність, що полетів якийсь контролер заряду, або проблема взагалі софтова?
Якщо акумулятор - на заміну можна брати будь-який 3,7V, який підходить по розмірам? Оригінальний на 750mAh, на алі є такого ж розміру 3,7V на 1000-1200mAh.
tolebamber
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Kosdnepr
Да, может и контроллер заряда а может и акком сдыхать, тут надо смотреть и делать замеры.
Если у вас акком 750mAh то мышка не могла работать 2 недели. Новая максимум 3-4 дня держит. Хотя если редко пользоваться и в овощном режиме то возможно.
krivonos-kolya
Member
Откуда: Киев

Сообщение

только добрался до форума, полностью согласен с коментарием выше, у товарища toleramber намного больше опыта работы с логитечем.
fpska
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мирноград

Сообщение

Підкажіть будь ласка.
Зробив заміну мікріків з алі на razer deathadder 3.5g
І після заміни не працюють обидві кнопки, які замінив. Припаяв начебто добре.
Що могло пійти не так?
tolebamber
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

fpska: 08.10.2023 13:05 Що могло пійти не так?
Это у вас надо спросить)

:popcorn: :popcorn: :popcorn:
spoglyadach
Member
Аватара пользователя
Откуда: атуда

Сообщение

fpska: 08.10.2023 13:05 Підкажіть будь ласка.
Зробив заміну мікріків з алі на razer deathadder 3.5g
І після заміни не працюють обидві кнопки, які замінив. Припаяв начебто добре.
Що могло пійти не так?
Перемикачі це суто механіка, є вірогідність що під час заміни десь щось непомітно пошкодили, ось і результат. Мишка мала б працювати навіть у тому випадку якби відпали п'ятаки до яких ви паялись, а тут очевидно щось інше.
Ответить