Якби ж він при цьому рекомендував щось нормальне, а не китайський шмат лайна за 400 уоleif: ↑ 08.10.2023 09:51Що там сталось в загальних рисах?
Відправлено через 14 хвилин 38 секунд:
Romani
Людина просто щиро намагається вберегти хом'яків від глупства, розчарування та непотрібної трати грошей. хоче пояснити, що платити 1700$ за смартфон це зайве.
навіть, якщо і хочеш айфон, то треба брати вживаний попереднього покоління, економити гроші. саме так буде правильно і раціонально![]()
Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор смартфона / коммуникатора
-
7mindfields
Member
-
snapdragon999
Member
- Откуда: UA
какая разница какой шмат лайна китайский или американский?))Мне вообще по боку например. Для меня нормальный производитель, который выпускает приличные гаджеты за адекватные деньги, а не страна страна происхождения, ну кроме страны агрессора понятно, но там ничего и не выпустят можно не бояться))7mindfields: ↑ 08.10.2023 10:41Якби ж він при цьому рекомендував щось нормальне, а не китайський шмат лайна за 400 уоleif: ↑ 08.10.2023 09:51
Що там сталось в загальних рисах?
Відправлено через 14 хвилин 38 секунд:
Romani
Людина просто щиро намагається вберегти хом'яків від глупства, розчарування та непотрібної трати грошей. хоче пояснити, що платити 1700$ за смартфон це зайве.
навіть, якщо і хочеш айфон, то треба брати вживаний попереднього покоління, економити гроші. саме так буде правильно і раціонально![]()
![]()
Последний раз редактировалось snapdragon999 08.10.2023 10:47, всего редактировалось 2 раза.
-
7mindfields
Member
Ти так і не відповів, навіщо тобі поко з потужним soc, якщо ти не граєш і камера тобі неважливаsnapdragon999: ↑ 08.10.2023 10:37 так а зачем звездеть что все остальное г-но кроме айфона и глючное, убогое.
-
snapdragon999
Member
- Откуда: UA
там камера нормальная, это ты решил что она порожняковая.7mindfields: ↑ 08.10.2023 10:45Ти так і не відповів, навіщо тобі поко з потужним soc, якщо ти не граєш і камера тобі неважливаsnapdragon999: ↑ 08.10.2023 10:37 так а зачем звездеть что все остальное г-но кроме айфона и глючное, убогое.![]()
-
7mindfields
Member
Для 400 долярів камера там ніякаsnapdragon999: ↑ 08.10.2023 10:46там камера нормальная, это ты решил что она порожняковая.7mindfields: ↑ 08.10.2023 10:45
Ти так і не відповів, навіщо тобі поко з потужним soc, якщо ти не граєш і камера тобі неважлива![]()
-
Evgen88
Member
А есть ли вообще правда такое ?7mindfields: ↑ 08.10.2023 10:41 Якби ж він при цьому рекомендував щось нормальне, а не китайський шмат лайна за 400 уо![]()
Примеры в студию
-
7mindfields
Member
Для тебе немає, купуй покофон і кайфуйEvgen88: ↑ 08.10.2023 10:53А есть ли вообще правда такое ?7mindfields: ↑ 08.10.2023 10:41 Якби ж він при цьому рекомендував щось нормальне, а не китайський шмат лайна за 400 уо![]()
![]()
-
Evgen88
Member
Как реально аргумент так съезжаем с темы, ну ну все ясно.
-
7mindfields
Member
Ти якийсь бюджетний snapdragon999, пруфи не пруфи, аргументи не аргументи, мені потрібен поко на потужному soc для дзвінків
-
Evgen88
Member
для тебя обзор!
Это не предлагать сыт.. В топку с Поко твоим.
-
7mindfields
Member
Це той «експерт», в якого 15 pro max «з’явився до початку офіційних продажів»
-
leif
Member
я зайшов в топік запитати, хто де дивиться огляди смартфонів, на що не отримав жодної відповіді, а також про те, чи виявились проблеми у 15 лінійки айфонів, на що отримав і відповіді, було цікаво. дивно, що ти побачив в моїх постах якесь прославляння.snapdragon999: ↑ 08.10.2023 10:37смысл твоего прихода сюда, прославить айфон?
я побачив, що підказали, дякую. я подивився, подумав, і вирішив, що на даний момент мені ця опція не цікава.snapdragon999: ↑ 08.10.2023 10:37Тебе просто подсказали что логичнее купить предыдущий, если тебя это не парит то смысл тогда спрашивать на форуме
у мене 5-річний lg g7, я ще не купив айфон. як я можу з когось стібатись?snapdragon999: ↑ 08.10.2023 10:37стебаться с других у кого попроще телефоны.
-
7mindfields
Member
Цей колишній флагман від Lg на голову вище за цей підвальний китай, який тут форсять сьогодніleif: ↑ 08.10.2023 11:44у мене 5-річний lg g7, я ще не купив айфон. як я можу з когось стібатись?snapdragon999: ↑ 08.10.2023 10:37стебаться с других у кого попроще телефоны.
-
snapdragon999
Member
- Откуда: UA
это ты подвальный, бункерный эксперд)) если такую пургу несёшь))После lg g2 я лыже помахал ручкой досвидания7mindfields: ↑ 08.10.2023 11:47Цей колишній флагман від Lg на голову вище за цей підвальний китай, який тут форсять сьогодні![]()
-
Donate
Member
Ну логично что он не так интересен пока есть в ту же суму у нас Pixel 6
Added in 3 minutes 44 seconds:
https://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_X6-00Evgen88: ↑ 08.10.2023 08:00 Ты лучше расскажи нам что смартфоны за 10-15 лет сделали и добились ?
Т.е. ты хочешь сказать что вот это и теперешние смарты одно и тоже?
Added in 1 minute 30 seconds:
Любий експерт який тестує в антуту повинен відаляти свій канал7mindfields: ↑ 08.10.2023 11:07 Це той «експерт», в якого 15 pro max «з’явився до початку офіційних продажів»![]()
![]()
![]()
Це просто неповага до глядача, це як би ща хтось розповідав в 2к23 що продуктивність відеокарти залежить від її пам`яті.
-
Evgen88
Member
Нет конечно, просто за те деньги нет ничего такого, что бы оно стоило столько.Donate: ↑ 08.10.2023 14:07 https://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_X6-00
Т.е. ты хочешь сказать что вот это и теперешние смарты одно и тоже?![]()
Каждое имеет минус это как так, и почему ?
Усовершенствуйте все, сделайте для людей идеально каждую деталь, и просите такие деньги, и вопросов не будет.
-
7mindfields
Member
І ти все одно це не купиш, бо воно не буде коштувати сто долярів
-
snapdragon999
Member
- Откуда: UA
что 360 что 240 это считай одно и тоже .1920 гц это уже другое,ну хотя бы 500-600 гцDonate: ↑ 08.10.2023 14:07
Ну логично что он не так интересен пока есть в ту же суму у нас Pixel 6Стоят одинаково но у 6-го пикселя 360 Гц ШИМ
-
Donate
Member
Тогда 120 и 240 одно и тожеsnapdragon999: ↑ 08.10.2023 14:36что 360 что 240 это считай одно и тоже .1920 гц это уже другое,ну хотя бы 500-600 гцDonate: ↑ 08.10.2023 14:07
Ну логично что он не так интересен пока есть в ту же суму у нас Pixel 6Стоят одинаково но у 6-го пикселя 360 Гц ШИМ
-
Evgen88
Member
Каждый видит то, что хочет сам видеть.
Переливать из пустого в порожнее.
Отправлено спустя 36 минут 54 секунды:
Тема превращается в холивар. Давайте по теме обсуждать лучше.