Флагманські GPU Nvidia Blackwell перейдуть на багаточипове компонування

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Пропоную обговорити Флагманські GPU Nvidia Blackwell перейдуть на багаточипове компонування
Прощайте старі ігри :) . Я так на днях запустив FEAR на GF1070. Ледве 50 фпс видавало. А все чому? Бо гра заточена була під іншу архітектуру і у нових відях тупо може не вистачати якихось блоків у достатніх кількостях.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

erazel
Я F.E.A.R. проходит на 1080ти и на 2080ти всё было :up:
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erazel: 18.09.2023 13:58 Пропоную обговорити Флагманські GPU Nvidia Blackwell перейдуть на багаточипове компонування
Прощайте старі ігри :) . Я так на днях запустив FEAR на GF1070. Ледве 50 фпс видавало. А все чому? Бо гра заточена була під іншу архітектуру і у нових відях тупо може не вистачати якихось блоків у достатніх кількостях.
Кожного дня комменти на цьому форумі пробивають дно :laugh:
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Vpupkin: 18.09.2023 14:02 erazel
Я F.E.A.R. проходит на 1080ти и на 2080ти всё было :up:
Ну біс зна. може збірка така була у мене. Або ви на лічильник фпс не дивились. А може 2к/4К розширення у мене зіграло свою роль, гра не так щоб оптимізована під такі розширення. Але ставив і фуллХД, фпс не прибавилось щось. З чого зробив висновок що грі чогось в залізі не вистачає. Або ж банально більше не вміє в силу архітектури.

Ну і повертаючись до теми - от цікаво як реально старі ігри будуть реагувати на нову архітектуру, чи не буде такого що запускаючи умовного відьмака3 матимемо менше фпс чим на 980 жифорсі :-)
maksim2020
Member
Аватара пользователя
Откуда: Sunshine State

Сообщение

erazel: 18.09.2023 13:58 Пропоную обговорити Флагманські GPU Nvidia Blackwell перейдуть на багаточипове компонування
Прощайте старі ігри :) . Я так на днях запустив FEAR на GF1070. Ледве 50 фпс видавало. А все чому? Бо гра заточена була під іншу архітектуру і у нових відях тупо може не вистачати якихось блоків у достатніх кількостях.
Це той F.E.A.R. 2005 р.в., який літав на 6600 (не GT)?
Jay228
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erazel
навiть на вбудованiй графiцi нормально граеться
konb999
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Вже нове покоління вийде карт а місцеві експерти- власники 1080 -570, такі як санька... так і будуть писати про невдалі розєми та радіти яка в них ох...на карта як старий радянський холодильник! Ті також вічні були! :lol: :lol: :lol:
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

maksim2020: 18.09.2023 14:07 Це той F.E.A.R. 2005 р.в., який літав на 6600 (не GT)?
не знаю, він і на 6800 не те щоб літав. Тут все питання що вважати літав.
І так, в 8 поколінні змінили архітектуру. перейшли на уніфіковані шейдери і ще щось. Он так само Крізіс 2007 року. Грав на тогочасному залізі - 30-40 фпс. Запустив на профільній системі - знову ті самі 40+ фпс :gigi: . Що не кажіть, а від зміни архітектур ми трохи втрачаємо в старих іграх. Банально якісь блоки зменшують за ненадобністю в зарашніх іграх, а старі ігрові двіжки саме на них мали упор.
Тому раз в пару поколінь я компютер не продаю, а бережливо ставлю в шафу. Щоб колись дістати з шафи і грати на автентичному залізі в старі ігри :D
Последний раз редактировалось erazel 18.09.2023 14:35, всего редактировалось 1 раз.
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Ну всё, опять теперь ждать сидеть :gigi:
1234waltz
Member

Сообщение

Дуже дивна ситуація, я правда в 1080р запускав, що Кукурузіс, що F.E.A.R. йшли практично однаково, що на інтеграшці Vega, що на 1650, що на 3060. Єдине що, в F.E.A.R. були глюки зі об'ємним звуком у деяких приміщеннях з ехо ефектами, але це я списую на те, що EAX похоронили і емуляція криво працює.
DiSEqC
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Що дійсно могли похоронити в нових картах так це DX9.
А ігри працюють через якусь емуляцію, не так добре як нативно колись.
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

1234waltz: 18.09.2023 14:34 Дуже дивна ситуація, я правда в 1080р запускав, що Кукурузіс, що F.E.A.R. йшли практично однаково, що на інтеграшці Vega, що на 1650, що на 3060. Єдине що, в F.E.A.R. були глюки зі об'ємним звуком у деяких приміщеннях з ехо ефектами, але це я списую на те, що EAX похоронили і емуляція криво працює.
Ну от для того й зібрав старий ПК на коре2Квад, жифорс 7900, купив креатівку тут на форумі. Тепер залишилось поставити віндуХР і подивитися наскільки виросла швидкодія на сучасних системах у старих іграх :D

Так, повертаючись все ж до теми сабжу. От кому як, а мені здається що багаточіповість це плюс. Як мінімум кілька невеличих чіпів зробити простіше чим один великий. Може відсоток браку впаде і обєми виробництва можна буде наростити.
lamer02
Member

Сообщение

erazel: 18.09.2023 13:58 Пропоную обговорити Флагманські GPU Nvidia Blackwell перейдуть на багаточипове компонування
Прощайте старі ігри :) . Я так на днях запустив FEAR на GF1070. Ледве 50 фпс видавало. А все чому? Бо гра заточена була під іншу архітектуру і у нових відях тупо може не вистачати якихось блоків у достатніх кількостях.
Вы там не 8к включили случайно :D :lol: ?
vmsolver
Member

Сообщение

Повідомляється, що кількість кластерів GPC не сильно відрізняється порівняно з Hopper, проте їхня внутрішня структура зазнає суттєвих змін. Тобто можна очікувати на іншу кількість блоків SM/CUDA/NVLink/Tensor/RT.
Нет, надо ожидать кардинальной переделки SM и возможно прочих блоков, а не просто верхней структуры. Уже несколько месяцев как был слух, что SM в Blackwell полностью переделан, я ещё в июле об этом упоминал и это не в день выхода слуха, а так просто пришлось к теме.

Так что новость в источнике особо деталей не добавила ;)
1234waltz
Member

Сообщение

DiSEqC: 18.09.2023 14:39 Що дійсно могли похоронити в нових картах так це DX9.
А ігри працюють через якусь емуляцію, не так добре як нативно колись.
В мене дивним чином через тривалий час гри починав підторможувати Sacred Gold в Він10, не знаю чи з цим пов'язано, але в порівнянні з системою на якій запускалась, розроблялась вона на калькуляторах і для калькуляторів.
dfcz
Member

Сообщение

erazel: 18.09.2023 13:58 Пропоную обговорити Флагманські GPU Nvidia Blackwell перейдуть на багаточипове компонування
Прощайте старі ігри :) . Я так на днях запустив FEAR на GF1070. Ледве 50 фпс видавало.
В nVidia Profile Inspector были выставлены флаги совместимости для использования одновременно сглаживания и мягких теней, и форсирования SSAO? У меня так 2080Ti когда-то не могла стабильные 60 кадров "вытянуть" при 4х сглаживании + 4х избыточная выборка прозрачности. Стоило убрать что-то одно, фреймрейт взлетал в стратосферу. Разрешение 4К было (и есть). Теперь, правда, уже не проверить, потому что карту сменил на 6900ХТ.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Це типу кіловат споживання в топів?
Yalg
Member
Аватара пользователя

Сообщение

АМД уже обосранкс с чиплетными ГПУ, теперь очередь кожанцев.
ZSX
Member

Сообщение

erazel: 18.09.2023 13:58 Прощайте старі ігри :) . Я так на днях запустив FEAR на GF1070. Ледве 50 фпс видавало. А все чому? Бо гра заточена була під іншу архітектуру і у нових відях тупо може не вистачати якихось блоків у достатніх кількостях.
В нього рушій не розрахований на FHD, воно ж прямо так і пише, якщо увімкнути все на максимум. Десь років із 3 тому теж с таким зіткнувся.
---
Якщо багаточипове компанування зробить ВК дешевшими для покупця... про що це я? :gigi:
l-m
Member

Сообщение

erazel: 18.09.2023 13:58 Пропоную обговорити Флагманські GPU Nvidia Blackwell перейдуть на багаточипове компонування
Прощайте старі ігри :) . Я так на днях запустив FEAR на GF1070. Ледве 50 фпс видавало. А все чому? Бо гра заточена була під іншу архітектуру і у нових відях тупо може не вистачати якихось блоків у достатніх кількостях.
Запускав пару років тому на 5500ХТ - у 4к було в середньому 100фпс, у найважчих моментах 60+. Налаштування - все що є на максимум.
В 1080р - 240 фпс стабільно.

Враховуючи що в старих іграх 1070 навіть швидше ніж 5500ХТ, то це якась софтова проблема, архітектура в цьому випадку не винна.

maksim2020: 18.09.2023 14:07 Це той F.E.A.R. 2005 р.в., який літав на 6600 (не GT)?
У 640*480 з середніми налаштуваннями?! :)

У мене була тоді 6800 GT розігнана до 6800Ultra+ та, як я пам'ятаю, тільки з оновленням до Radeon X1950 XT (з розгоном до XTX+) зміг пограти з гарними налаштуваннями та фреймрейтом.
Ответить