Samsung випускає 4-терабайтну версію накопичувача 990 PRO

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Как раз по теме скажу: вчера попался ролик на английском про нюансы охлаждения ssd Samsung. Так там человек нанес не одну сплошную термопрокладку, а разделил на 2 зоны. Непосредственно на память он положил по-моему 0.5мм, а на контроллер и DDR буфер 1мм. Так он выровнял разницу в высоте и температура кардинально упала
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Afit

Или можно использовать качественные прокладки которые и из 1мм спокойно выжмутся до 0,5мм и не нужно отдельно покупать разные, кстати на моей материнке от асус стоят с завода термопрокладки от Laird на радиаторах для м2 и вот они как раз отлично выжимаются т.к. очень пластичные, их даже если порвать то можно собрать в кучу снова и раскатать нужную тебе толщину.
А самсунг на конкретно своих ссд с радиаторами ставит отдельно прокладки на память и контроллер.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

АлексUA: 08.09.2023 13:05
Alex+: 08.09.2023 12:44Так ви не міняйте, а додайте.
Это уже перебор будет по Gb для моих целей.
В вас немає Steam / Xbox Game Pass / Torrents 4K ?
Будь-яка з цих штук з'їдає весь наявний об'єм.
АлексUA: 08.09.2023 13:05 У меня один SSD = один раздел в системном блоке. Очень удобно.
Це єдиний зручний варіант при наявності кількох дисків в системі. Все інше - з 90-х років
Alex+
Member

Сообщение

Melofon: 10.09.2023 12:41А самсунг на конкретно своих ссд с радиаторами ставит отдельно прокладки на память и контроллер
У 980про з цим дійсно усе добре, а ось з 990про не дуже. Вони там такі жлобські прокладочки поставили, що аж дивно від такої економії. До того ж воно більше на якийсь двосторонній скотч схожі
спойлер
ИзображениеИзображение
:-/
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Alex+

Да жлобские, но вроде и этого достаточно, хотя конечно на такое без слез не взглянуть, ну потом можно неспеша и заменить на хорошие и нормального размера.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

taras_cs: 10.09.2023 14:59 Це єдиний зручний варіант при наявності кількох дисків в системі. Все інше - з 90-х років
:gigi:
спойлер
Изображение
Коли робив розмітку під другу половину М2 - була вставлена флешка з міткою тому Н, і от лінь зайти й поміняти мітки томів щоб не було пропуску :shuffle:

Що мене дійсно бісить - так це не можливість призначити томам мітку А/В, бо вони зарезервовані для флоппі, але хто ще користується флоппі в 2023 не зрозуміло, я навіть не впевнений чи можна знайти флоппі з сата роз'ємом; вони, здається, віджили своє ще коли АТА був "в моді" :-/
arkadiilem0n
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

Ну шо, треба брать
Якраз ігрова бібліотека наближається до 2 Тб, а с урахуванням майбутніх релізів, можливо, й до 3 дійде.
Залишилось тіки кинути палити та збирати зекомлені кошти на накопичувач :gigi:
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

arkadiilem0n: 11.09.2023 01:17Залишилось тіки кинути палити та збирати зекомлені кошти на накопичувач
Гарна ідея! Підтримую

Відправлено через 45 хвилин 13 секунд:
daesz: 10.09.2023 22:53
taras_cs: 10.09.2023 14:59 Це єдиний зручний варіант при наявності кількох дисків в системі. Все інше - з 90-х років
:gigi:
спойлер
Изображение
Коли робив розмітку під другу половину М2 - була вставлена флешка з міткою тому Н, і от лінь зайти й поміняти мітки томів щоб не було пропуску :shuffle:

Що мене дійсно бісить - так це не можливість призначити томам мітку А/В, бо вони зарезервовані для флоппі, але хто ще користується флоппі в 2023 не зрозуміло, я навіть не впевнений чи можна знайти флоппі з сата роз'ємом; вони, здається, віджили своє ще коли АТА був "в моді" :-/
Теж так собі зроблю, коли М.2 буде.
А/В - це вони для зворотньої сумісності залишили, як і максимальну довжину повного шляху до файла.
Гадаю, що візуальна впізнаваність літерки диску важливіша за те, чи йдуть вони без пропусків.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

taras_cs: 11.09.2023 12:30 Теж так собі зроблю, коли М.2 буде.
А/В - це вони для зворотньої сумісності залишили, як і максимальну довжину повного шляху до файла.
Гадаю, що візуальна впізнаваність літерки диску важливіша за те, чи йдуть вони без пропусків.
Вчора, після того як зробив цей скрін - вирішив об'єднати 2 томи ХДД (ті що miscellaneous) в 1, а потім ще й трошки краще "посортувати" в плані міток томів, тепер вічно плутаюсь що і де :gigi:
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz: 10.09.2023 22:53
taras_cs: 10.09.2023 14:59 Це єдиний зручний варіант при наявності кількох дисків в системі. Все інше - з 90-х років
:gigi:
спойлер
Изображение
Коли робив розмітку під другу половину М2 - була вставлена флешка з міткою тому Н, і от лінь зайти й поміняти мітки томів щоб не було пропуску :shuffle:

Що мене дійсно бісить - так це не можливість призначити томам мітку А/В, бо вони зарезервовані для флоппі, але хто ще користується флоппі в 2023 не зрозуміло, я навіть не впевнений чи можна знайти флоппі з сата роз'ємом; вони, здається, віджили своє ще коли АТА був "в моді" :-/
в робочому пк солянка з ссд, я їх обозначив літерами що до їх назви, досить зручно :gigi:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DuckRider: 11.09.2023 15:30 в робочому пк солянка з ссд, я їх обозначив літерами що до їх назви, досить зручно :gigi:
В мене хдд 1тб тошиба п300, сата ссд 500гб 860 про самсунг, м2 1тб 980 про і от на днях взяв ще й м2 1тб кейсі3000 кінгстон по знижці на розетці :gigi:
Якось от так після того як вчора трохи "порядок" зробив.
Изображение
Ще от довго вагався чи всяти той кінгстон чи ні, а тут сусідня новина про те що падіння цін на нанд припинеться в наступному році :shuffle:
Ответить