Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Engineer_1988: 11.08.2023 11:28
Sploit: 11.08.2023 10:54 Ці апарати кацапи якимись мансами з Японії пачками гребуть.
В ОДКБ входять Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Росія, Таджикистан та Узбекистан .
Якщо наразі навіть подив. хто виробник автозапчастин, то в основному казахи)))), а там і близько потуж. немає
а казахи с эмиратов тянут технику и китая
Engineer_1988
Member

Сообщение

snapdragon999: 11.08.2023 11:32
Engineer_1988: 11.08.2023 11:28
В ОДКБ входять Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Росія, Таджикистан та Узбекистан .
Якщо наразі навіть подив. хто виробник автозапчастин, то в основному казахи)))), а там і близько потуж. немає
а казахи с эмиратов тянут технику и китая
рф все майже в Китаї і робить.. Вони лише упаков. в свою коробку)). Колись розказував історію знайомий продавець з "Ями"( попул. авторинок в Одесі). Каже поїхали за генератором камазом 20т контейнер в рашку( це було до 2014 року). І випадково зайшли не в той цех, і побачили картину: рашка бере складені пакування генераторів, розкриває та пакує з нонейм коробок товар :lol: :lol: . Приїхали пустими зворотньо. Наразі з вітчизняного ще Білорусь виробляє, саме у себе..
Shaddd
Member
Аватара пользователя
Откуда: Полтава

Сообщение

Sploit: 11.08.2023 09:53 7mindfields, snapdragon999, хлопці, та шо ж ви так лаєтесь то? Було б із за чого. Я вас усіх зараз швидесенько помирю.
За 7к а то і менше можна взяти б/в Sony Xperia 5 II. Отримаєм: :kbd: компактний розмір; 865й снеп; 8 Гб швидкої оперативки; шикарний 120Гц OLED дисплей; відсутність «дірки» в дисплеї; якісний стереозвук; 3,5-мініджек; IP68; круті камери. :popcorn:
Спасибо за наводку,гляну и его,бу нашел за 7500-8000
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sploit: 11.08.2023 09:53 7mindfields, snapdragon999, хлопці, та шо ж ви так лаєтесь то? Було б із за чого. Я вас усіх зараз швидесенько помирю.
За 7к а то і менше можна взяти б/в Sony Xperia 5 II. Отримаєм: :kbd: компактний розмір; 865й снеп; 8 Гб швидкої оперативки; шикарний 120Гц OLED дисплей; відсутність «дірки» в дисплеї; якісний стереозвук; 3,5-мініджек; IP68; круті камери. :popcorn:
По спекам ніби-то й все добре, післе невеличкого пошуку з'ясувалося що партії 20го року можуть рандомно покриватися вертикальними полосами, "справжня" японська якість, залиш собі :lol:
Unfortunately a lot of 5II are getting this problem.
The origin was tracked down to quality control for 2020 produced OLED displays from samsung with 5ii uses and also samsung S20.
https://forum.xda-developers.com/t/gree ... n.4436263/
Sploit
Member
Аватара пользователя
Откуда: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Сообщение

7mindfields: 11.08.2023 12:25 партії 20го року можуть рандомно покриватися вертикальними полосами, залиш собі :lol:
Дякую, залишу. У мене є. Куплений за 22к ще в 21 році. Партія саме 20-го року. Полос не спостерігається :lol: :lol: :lol:
7mindfields: 11.08.2023 12:25 "справжня" японська якість
:super:
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 11.08.2023 06:37 Я не играю в игры, мне за 40 лет))
:eek:
snapdragon999: 11.08.2023 06:24 Ахаха, целых 6гб))зачем 6, ему и 4 хватит этож айфон, он оптимизирован))
Я не фанат салями и не фанат какой либо другой марки,а тот кто любит делать адекватные покупки. Не всем нравится оболочка уровня samsung sgh за 100 5000 грн))
1. В чем айфон не адекватная покупка если человек хочет что бы телефон делал просто свои задачи и всё?
2. Эпл пошли другим путём если что :facepalm:
спойлер
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate: 11.08.2023 13:39
snapdragon999: 11.08.2023 06:37 Я не играю в игры, мне за 40 лет))
:eek:
snapdragon999: 11.08.2023 06:24 Ахаха, целых 6гб))зачем 6, ему и 4 хватит этож айфон, он оптимизирован))
Я не фанат салями и не фанат какой либо другой марки,а тот кто любит делать адекватные покупки. Не всем нравится оболочка уровня samsung sgh за 100 5000 грн))
1. В чем айфон не адекватная покупка если человек хочет что бы телефон делал просто свои задачи и всё?
2. Эпл пошли другим путём если что :facepalm:
спойлер
сколько айфон стоит?
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 11.08.2023 13:45
Donate: 11.08.2023 13:39
:eek:



1. В чем айфон не адекватная покупка если человек хочет что бы телефон делал просто свои задачи и всё?
2. Эпл пошли другим путём если что :facepalm:
спойлер
сколько айфон стоит?
Я ответы хочу на вопросы :shuffle:
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

О айфони це цікава тема в ціноутворенні) от зараз перед виходом 15, 13 і 14 подорожчали на 30-40 баксів ніж було 2-3 місяці тому, бо дифіцит. Так само як шукав 2-3 місяці тому дружині 13 то б.у в ідеальному стані і батареєю в 97-100 % на 50$ дешевше ніж новий ) а 14 взагалі різниця була 10-20$
Alex122112
Junior

Сообщение

В списке смартфонов с самой мощной зарядкой одни китайцы. Нет ни Самсунг, ни Эппл, ни Гугл. Сразу логичный вопрос, почему? И не опасно ли гнаться за 100-200 Вт?
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Ну вони кажуть що це все заради економії ресурсу батареї і мають швидкі зарядки в межах 20-45w, але більш за все через пару років коле не буде нічого цікавого із фішок додадуть швидку зарядку ))
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alex122112: 11.08.2023 16:57 В списке смартфонов с самой мощной зарядкой https://smartphone-top.com/ru/luchshie- ... yadki.html одни китайцы. Нет ни Самсунг, ни Эппл, ни Гугл. Сразу логичный вопрос, почему? И не опасно ли гнаться за 100-200 Вт?
А вам и никто из производителей не говорит сколько АКБ будет деградировать, ну тип 5000 с завода а через год? Ну, а если смотреть как деды заряжали то практически любые аккумуляторы стараются заряжать разумно медленно. Сколько это разумно медленно для нынешних АКБ в телефонах не знаю. Мне честно нет проблем кинуть телефон и на 10 ватную зарядку, пришёл с работы, кинул и пускай себе заряжается.

А вот если не вилами по воде, то наверное единственный адекватная возможно на ютубе в целом инфа от человека который в том всём варится и хоть что-то понимает:


Ну и ещё немного просто фактов
А вообще ща зашёл посмотрел сколько мой заряжается телефон который по мнению диванных експертов заряжается 2 часа.
спойлер
Изображение
100% за 112 минут
80% за 59 минут
60% за 39 минут

В общем не 2 часа, а уже час :laugh:

Хотя да
80% за 22 минуты при 80W это наверное тоже круто, тем кто вообще телефон из рук не выпускает.
спойлер
Изображение
Smakolyk
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пришло вчера какое-то обновление на пиксель 7, обновил все дела. Потом ночью лежу - смотрю сериал, а у меня внезапно весь экран позеленел. Перезагрузил, прошло, но интересная ситуация :gigi: У кого-то было?
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Телефон дбає щоб ви дали під час перевантаження час на відпочинок очам)
Smakolyk
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kolesnukm: 11.08.2023 19:48 Телефон дбає щоб ви дали під час перевантаження час на відпочинок очам)
Хе-хе, це круто, але перша думка була не така позитивна
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Знаю ці відчуття, так тиждень тому на бетці 14 був зловив просто чорний екран і потім помилку в завантажувачі при загрузці )) але ще один редут і все запрацювало
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate: 11.08.2023 17:27
Alex122112: 11.08.2023 16:57 В списке смартфонов с самой мощной зарядкой https://smartphone-top.com/ru/luchshie- ... yadki.html одни китайцы. Нет ни Самсунг, ни Эппл, ни Гугл. Сразу логичный вопрос, почему? И не опасно ли гнаться за 100-200 Вт?
А вам и никто из производителей не говорит сколько АКБ будет деградировать, ну тип 5000 с завода а через год? Ну, а если смотреть как деды заряжали то практически любые аккумуляторы стараются заряжать разумно медленно. Сколько это разумно медленно для нынешних АКБ в телефонах не знаю. Мне честно нет проблем кинуть телефон и на 10 ватную зарядку, пришёл с работы, кинул и пускай себе заряжается.

А вот если не вилами по воде, то наверное единственный адекватная возможно на ютубе в целом инфа от человека который в том всём варится и хоть что-то понимает:


Ну и ещё немного просто фактов
А вообще ща зашёл посмотрел сколько мой заряжается телефон который по мнению диванных експертов заряжается 2 часа.
спойлер
Изображение
100% за 112 минут
80% за 59 минут
60% за 39 минут

В общем не 2 часа, а уже час :laugh:

Хотя да
80% за 22 минуты при 80W это наверное тоже круто, тем кто вообще телефон из рук не выпускает.
спойлер
Изображение
Как меня задрал этот дебильный оптимизм яблочников, зарядки нету в комплекте или медленная не беда, батарея 3200 тю фигня , экран 60гц не беда, лайтинг это даже плюс)) Почему вы не смиритесь что вас е-т на бабки?За ту стоимость все должно более передовое чем у андроида.
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Так в більшості А брендів теж повільна зарядка відносно китайців, а так то на кожен товар ж свій покупець і не має жодного ідеально виробника, в когось софт фігня, в когось желізо в інших і все разом, і всіх різні критерії вибору телефону
Maxhope
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kolesnukm: 11.08.2023 19:58так тиждень тому на бетці 14
Вот это я вообще не понимаю, это ж бета , для тестов , с кучей ошибок априори... Так на 4пда в теме обсуждения постоянно пишут о проблемах, а потом такие - бета 14... Мда... Как же так , вот глюкодром этот андроид :lol:
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Так в мене два телефони, на одному стабільна 13 а на іншому, бетка 14, за всі часи на бетках перший раз такий голюк зловив, зазвичай підвисання, щось не відкривається, і швидший розряд на деяких
Ответить