можеш подивитись в профілі мій корпус а потім його цінуolegwatch: ↑ 27.07.2023 15:41Но согласитесь - это узкий круг пользователей. Мне кажется, что даже очень узкий.
Відправлено через 1 хвилину 20 секунд:
тому треба брати Ліан Лі або Фантекс а не цей ширпотребKashtan: ↑ 27.07.2023 23:47Типова ситуація із сучасними недокорпусами за будь-які бюджети - вказано типорозмір радіатора в штатні місця, але майже ніколи не вказують його товщину, а зазвичай, в 99% - це 30+25мм із вентиляторами.