Огляд та тестування ноутбука MSI Raider GE78 HX 13V на базі процесора Intel Core i9-13980HX та відеокарти Nvidia GeForce RTX 4090

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
oleg_qwerty
Member
Откуда: Львів

Сообщение

Пропоную обговорити Огляд та тестування ноутбука MSI Raider GE78 HX 13V на базі процесора Intel Core i9-13980HX та відеокарти Nvidia GeForce RTX 4090

17 дюймів, а клавіатура як була убогою, так такою і лишилась. Та і матрицю вже можна було 4к поставити з такою-то начинкою.
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Цей ноутбук має продаватися на авторіа за такою ціною як авто! :rotate: :gigi:
terminahtor
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Як же по ублюдочному виглядає, як якесь китайське гумно за 300уе. Риготєка.
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

а жаль, что не показали качество самой матрицы :lol:
спойлер
Изображение
Kotya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса Україна

Сообщение

6000+USD
Я все розумію.
Але, ні.
Не все я розумію.
Мабуть мало заробляю просто :dontknow:

P.s.
Уявляю історію.
- ало, це оверклокерс юа, ми тут при розбиранні щось поламали, пришліть ще одну модель на огляд.😁
bakLazhan
Junior
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Можливо, мене забанять, але чому на нашому оверклокері публікують огляд продукту компанії,
яка відкрито веде бізнес і сплачує податки в РФ?
https://som.yale.edu/story/2022/over-10 ... ome-remain
MORTAL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкассы

Сообщение

А откуда GPU-Z нарисовал встройке 166 Gb/s пропускной способности ? :-/
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Я понимаю, что это ноут не для всех. Но за такие деньги, можно собрать просто космический комп и еще сдача останеться
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Spiryt: 19.07.2023 12:49 Я понимаю, что это ноут не для всех. Но за такие деньги, можно собрать просто космический комп и еще сдача останеться
а как с собой космический комп тягать например в деловых поездках, имея необходимость наличия такой мобильной мощности при себе? Этот ноутбук игрушка для богатых, и сильный инструмент для людей знающих, где его применить. Я когда много делал заказов по фрилансу давно, у меня тоже был топовый ноутбук, именно для того, чтобы иногда выполнить срочный дорогой заказ не на рабочем месте, когда-то был срочный заказ на дорогой офис, я был в этом время в Дрездене с ноутом своим, убив выходные, заработал 1200 долларов. пол ноута окупилась тогда. И такого рода ситуации были не мало.
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

yupi: 19.07.2023 10:48а жаль, что не показали качество самой матрицы
спойлер
це не якість матриці. Це - рамка дисплея, яка давить на матрицю, там же і дурню видно що в 4-ох кутках рамка давить, а в центрі ні. Звичайна історія для багатьох ігрових ноутів, зокрема і мсі.

По темі
Гарний ноутбук, але, на жаль, дуже дорогий.
Тут і додати нічого
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lucas55: 19.07.2023 14:36це не якість матриці
Это мусиай гимно, как было, так и останется :down:
На месте редакции вообще бы прекратил любое их обзоро/рекламирование
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Lucas55: 19.07.2023 14:36
yupi: 19.07.2023 10:48а жаль, что не показали качество самой матрицы
спойлер
це не якість матриці. Це - рамка дисплея, яка давить на матрицю, там же і дурню видно що в 4-ох кутках рамка давить, а в центрі ні. Звичайна історія для багатьох ігрових ноутів, зокрема і мсі.

По темі
Гарний ноутбук, але, на жаль, дуже дорогий.
Тут і додати нічого
я вважаю за такі бабки, рамка нічого давить не повинна.
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

yupi: 19.07.2023 15:31Это мусиай гимно, как было, так и останется
ну так матриця не винувата, шо зборщики мсі криворукі. Для справки - виробник матриці AUO, а не мсі

Отправлено спустя 1 минуту 25 секунд:
Timedemo: 19.07.2023 16:57я вважаю за такі бабки, рамка нічого давить не повинна.
ну так не повинна, але ж це вина не матриці, а зборщиків. Також - рамка до матриці не відноситься, а тільки до корпусу мсі :rotate:
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Lucas55: 19.07.2023 19:01
yupi: 19.07.2023 15:31Это мусиай гимно, как было, так и останется
ну так матриця не винувата, шо зборщики мсі криворукі. Для справки - виробник матриці AUO, а не мсі

Отправлено спустя 1 минуту 25 секунд:
Timedemo: 19.07.2023 16:57я вважаю за такі бабки, рамка нічого давить не повинна.
ну так не повинна, але ж це вина не матриці, а зборщиків. Також - рамка до матриці не відноситься, а тільки до корпусу мсі :rotate:
То зрозуміло.
leremenko
Member
Аватара пользователя

Сообщение

дизайн просто жах
Misanthrop
Member
Аватара пользователя
Откуда: То там то сям

Сообщение

Так, дизайн це щось...
Щось, але не ноут за 6000 баксів.
Наче дістали невикористані корпуси із 2010 року, коли щось червоненьке у корпусі, це вже було вау ігровим.
Ало тоді і ноути коштували помітно дешевше.

P.S. Нещодавно подивився огляд ноутбуку Razer від Лайнуса. Так і тонкий, гарненький, екран без засвітів та більший, і не перегрівається.
Не розумію як MSI ще барахтається, коли стільки інших аналогів є
ackstarvinta
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

мені цікаво, на скільки часу розрахований цей лайново мусасай?

100градусів на ЦП стабільно, хот спот під 100, память 100+.

Два роки хоча б проживе перед тим як вмерти?
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

От завжди було цікаво читати тих, хто каже що ноутбук це класно бо можна працювати в парку на колінках і все ок. Якщо твоя робота тексти печатати то повірю, а якщо людина щось рендерить то такий ноутбук попрацює з годинку і вимкнеться бо аккум тютю.
P.s. коли був ще молодим і з волоссям на голові то покупка ноутбука була максимально доречною бо полюбляли збиратись компанією з друзями і в щось гратися, попиваючи пивко. Студентські роки.. :rotate:
angry_machine
Member
Аватара пользователя
Откуда: Херсон

Сообщение

Хаб не накритий ) Охлад можна було і Vapor Chamber за такий прайс, охлад вже потік судячи по темним плямам ) MSI це бренд "21" ) Продавайте свій шлак на болотах там таке лайно пасує :rotate:
jumanji
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Spiryt: 19.07.2023 12:49 Я понимаю, что это ноут не для всех. Но за такие деньги, можно собрать просто космический комп и еще сдача останеться
На 2-3 моры 420 :D.
Согласен такие ноуты покупают от излишества.
Ответить