Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
Smakolyk
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sploit: 12.07.2023 15:40 Smakolyk
Купляв на Розетці.
До речі є плюс в двох гніздах. По Type-C – заряджаю, коли потрібна швидка зарядка, а по Type-А – коли є час - для продовження життя акумулятору. В зарядці так два кабеля і торчать. ;)
Непогано, згоден

Відправлено через 43 секунди:
Maxhope: 12.07.2023 15:53
Smakolyk: 12.07.2023 15:23Потом услышал, что там 30 Вт, перепроверил и вроде действительно 30.
Гугловская оригинальная зарядка 30вт , но смартфон заряжается на 20вт.
Если правильно понял, то есть, можно не переплачивать и брать Baseus Super Silicone PD Charger 20W?
Maxhope
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Smakolyk: 12.07.2023 15:55Если правильно понял, то есть, можно не переплачивать и брать Baseus Super Silicone PD Charger 20W?
Да

Отправлено спустя 2 минуты 2 секунды:
Вообще нафига покупать пиксель ? :lol: никому не советую, полное Г
Smakolyk
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Maxhope: 12.07.2023 15:58
Smakolyk: 12.07.2023 15:55Если правильно понял, то есть, можно не переплачивать и брать Baseus Super Silicone PD Charger 20W?
Да

Отправлено спустя 2 минуты 2 секунды:
Вообще нафига покупать пиксель ? :lol: никому не советую, полное Г
Ну я помню, вам не нравился нагрев-зарядка? А что ещё не зашло?
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Maxhope: 12.07.2023 15:58 Вообще нафига покупать пиксель ? :lol: никому не советую, полное Г
так чому не продасте? Теж колись пробував Samsung S22, не зайшов (( за 3 дні продав і ніяких проблем, для чого себе мучити якщо все не так ))
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Maxhope: 12.07.2023 15:53
Smakolyk: 12.07.2023 15:23Потом услышал, что там 30 Вт, перепроверил и вроде действительно 30.
Гугловская оригинальная зарядка 30вт , но смартфон заряжается на 20вт.
the Pixel 7 supports 20W wired charging, and the Pixel 7 Pro - 23W. If you're going for a third-party charger, make sure it's compatible with USB Power Delivery PPS (a USB-C standard for fast charging).

У пікселя принаймні є підтримка православного павер делівері, на відміну від ванпласа з його обісцяним warp charge, який більше ніде не використовується, і тримай ще одне додаткове зарядне :puke: , а так купив універсальний анкер з підтримкою pd та qc ват на 30 і відпочиваєш
Maxhope
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields
Ну и зачем ты пишешь тоже самое что я написал ?
:rolleyes:
Так пиксель на своей 20вт зарядке заряжается 1час 40 минут , 1+ так же заряжается на обычной зарядке :D а на родной за 20 минут
kolesnukm: 12.07.2023 16:23так чому не продасте?
У меня нет возможности высылать куда-то , а по месту такое никому не нужно :D
Smakolyk
Так а зачем его покупать когда за эти деньги можно купить что то лучше? У него ужасный модем , ужасный процессор, не самый лучший экран , та даже камера не так впечатляет как о ней многие говорят ... У него никакая автономность , никаккущая громкость и качество динамиков... Чистый андроид больше разочаровал , в нем тоже есть лаги и баги , при этом мизер возможностей настройки.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Maxhope: 12.07.2023 18:48 7mindfields
Ну и зачем ты пишешь тоже самое что я написал ?
:rolleyes:
Так пиксель на своей 20вт зарядке заряжается 1час 40 минут , 1+ так же заряжается на обычной зарядке :D а на родной за 20 минут
kolesnukm: 12.07.2023 16:23так чому не продасте?
У меня нет возможности высылать куда-то , а по месту такое никому не нужно :D
Smakolyk
Так а зачем его покупать когда за эти деньги можно купить что то лучше? У него ужасный модем , ужасный процессор, не самый лучший экран , та даже камера не так впечатляет как о ней многие говорят ... У него никакая автономность , никаккущая громкость и качество динамиков... Чистый андроид больше разочаровал , в нем тоже есть лаги и баги , при этом мизер возможностей настройки.
Твой путь- это айпонт)) . На андроиде особо путевого сейчас нет.
Smakolyk
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 12.07.2023 18:41
Maxhope: 12.07.2023 15:53
Гугловская оригинальная зарядка 30вт , но смартфон заряжается на 20вт.
the Pixel 7 supports 20W wired charging, and the Pixel 7 Pro - 23W. If you're going for a third-party charger, make sure it's compatible with USB Power Delivery PPS (a USB-C standard for fast charging).

У пікселя принаймні є підтримка православного павер делівері, на відміну від ванпласа з його обісцяним warp charge, який більше ніде не використовується, і тримай ще одне додаткове зарядне :puke: , а так купив універсальний анкер з підтримкою pd та qc ват на 30 і відпочиваєш
За підсумками замовив Baseus Super Silicone PD Charger (1USB-C) 20W. Друг ще й позитивний відгук дав за цей блок, для айфона купував
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Smakolyk: 12.07.2023 21:55
7mindfields: 12.07.2023 18:41
the Pixel 7 supports 20W wired charging, and the Pixel 7 Pro - 23W. If you're going for a third-party charger, make sure it's compatible with USB Power Delivery PPS (a USB-C standard for fast charging).

У пікселя принаймні є підтримка православного павер делівері, на відміну від ванпласа з його обісцяним warp charge, який більше ніде не використовується, і тримай ще одне додаткове зарядне :puke: , а так купив універсальний анкер з підтримкою pd та qc ват на 30 і відпочиваєш
За підсумками замовив Baseus Super Silicone PD Charger (1USB-C) 20W. Друг ще й позитивний відгук дав за цей блок, для айфона купував
За скільки?
Smakolyk
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Maxhope: 12.07.2023 18:48 7mindfields
Ну и зачем ты пишешь тоже самое что я написал ?
:rolleyes:
Так пиксель на своей 20вт зарядке заряжается 1час 40 минут , 1+ так же заряжается на обычной зарядке :D а на родной за 20 минут
kolesnukm: 12.07.2023 16:23так чому не продасте?
У меня нет возможности высылать куда-то , а по месту такое никому не нужно :D
Smakolyk
Так а зачем его покупать когда за эти деньги можно купить что то лучше? У него ужасный модем , ужасный процессор, не самый лучший экран , та даже камера не так впечатляет как о ней многие говорят ... У него никакая автономность , никаккущая громкость и качество динамиков... Чистый андроид больше разочаровал , в нем тоже есть лаги и баги , при этом мизер возможностей настройки.
А у вас проблемы со связью имеются? Просто часть людей из Украины опрашивал, у них вроде без проблем. Так же, думаю вы и без меня читали, но мало ли, там были советы по поводу настройки сети, для того же мобильного интернета, отключать поддержку 2G или что-то около того и люди писали, что работало лучше (но могу понять, хочется, чтобы из коробки работало). Да и многие с обновлениями писали, что стало лучше. Ну а так, на счёт чего-то лучше, то не знаю.. Сяоми брать не хотелось уже, тем более за такие деньги. Самсунг 21ФЕ, может неплохой вариант, но как-то сердце не йокнуло на него. Ван пласы, надо искать глобалку, т.к начал слышать информацию о том, что китайские версии блочить начали (на фейк не проверял, может и "хрю"). И получается не так и много вариантов. Ещё есть соньки, но как-то о них ничего не слышал, кроме приятеля-фаната с Польши, которые их просто любит

Відправлено через 41 секунду:
7mindfields: 12.07.2023 21:56
Smakolyk: 12.07.2023 21:55

За підсумками замовив Baseus Super Silicone PD Charger (1USB-C) 20W. Друг ще й позитивний відгук дав за цей блок, для айфона купував
За скільки?
309 гривень, начебто демократично
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Smakolyk я б краще взяв Anker power port 3 nano, на олх є нові по 350грн, але це власне вподобання бренду, нічого не маю проти baseus в розрізі чохлів, скла та кабелів, але зарядні від них та Ugreen особисто я б не брав
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 12.07.2023 23:59 Smakolyk я б краще взяв Anker power port 3 nano, на олх є нові по 350грн, але це власне вподобання бренду, нічого не маю проти baseus в розрізі чохлів, скла та кабелів, але зарядні від них та Ugreen особисто я б не брав
Вся проблема китайців це в тому що якість не гарантована взагалі, для них змінити якість товару дуже просто. Помятаю були кабелі мікро/тайп с від відомої китайської контори перші були топчики все було, потім дезь через пів року почали скиглити що телефон повільно заряджається, перетестили через один кабель більше ніж 5v 1A не віддавали взагалі :laugh: Ось береш 40 штук перевіряеш а там таке :facepalm: . Дешева ЗУ це як KCAS на кіловат в збірці з 4070 :laugh: Воно то працювати буде, але наскільки надійно і ще беспечно. Знайти комплект від тих же сяомі б/в, купити нову від тих же самсунг/айфону або купити оригінальне ЗП в кінці кінців. А ось зарядні нижче 20 баксів брати такє є шанс що в телефон щось прилетить, вже бачив дешевий ЗП та айпад за 60к грн дуже тяжко бачити шматок золота який заряджають лайном :facepalm:
Последний раз редактировалось Donate 13.07.2023 04:10, всего редактировалось 1 раз.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 13.07.2023 04:02
7mindfields: 12.07.2023 23:59 Smakolyk я б краще взяв Anker power port 3 nano, на олх є нові по 350грн, але це власне вподобання бренду, нічого не маю проти baseus в розрізі чохлів, скла та кабелів, але зарядні від них та Ugreen особисто я б не брав
Вся проблема китайців це в тому що якість не гарантована взагалі. Дешева ЗУ це як KCAS на кіловат в збірці з 4070 :laugh: Воно то працювати буде, але наскільки надійно і ще беспечно. Знайти комплект від тих же сяомі б/в, купити нову від тих же самсунг/айфону або купити оригінальне ЗП в кінці кінців. А ось зарядні нижче 20 баксів брати такє є шанс що в телефон щось прилетить, вже бачив дешевий ЗП та айпад за 60к грн дуже тяжко бачити шматок золота який заряджають лайном :facepalm:
Нещодавно був потрібен оригінальний блочок на 12вт до 7 айпаду, знайшов справжнього гуру на олх, який знає всі тонкості, як відрізнити навіть копії високої якості від оригіналу, тому ні, купити від айфону/самсунгу не легше, тому що дуже багато копій продається повсюди :(
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 13.07.2023 04:09
Donate: 13.07.2023 04:02

Вся проблема китайців це в тому що якість не гарантована взагалі. Дешева ЗУ це як KCAS на кіловат в збірці з 4070 :laugh: Воно то працювати буде, але наскільки надійно і ще беспечно. Знайти комплект від тих же сяомі б/в, купити нову від тих же самсунг/айфону або купити оригінальне ЗП в кінці кінців. А ось зарядні нижче 20 баксів брати такє є шанс що в телефон щось прилетить, вже бачив дешевий ЗП та айпад за 60к грн дуже тяжко бачити шматок золота який заряджають лайном :facepalm:
Нещодавно був потрібен оригінальний блочок на 12вт до 7 айпаду, знайшов справжнього гуру на олх, який знає всі тонкості, як відрізнити навіть копії високої якості від оригіналу, тому ні, купити від айфону/самсунгу не легше, тому що дуже багато копій продається повсюди :(
У офіційних партнерів самсунг повинен бути оригінал. Друге купити ЗУ від якогось комплекту телефону, або взяти від старого теж варіант. Можна ще користуватись від ноутів, дуже часто бачу ЗУ від делів зі всіма мережами роботи їх як лайна на olx бо ноутів стає більше :D

С гуглом все простіше находиш бабки купуеш запакований піксель стенд близько 1,8к грн. за першу версію і отримуеш на 100% оригінальний ЗП :laugh: В мене їх друга ревізія і я взагалі не розумію її, вона робе теж саме що по проводу, тільки гірше так як температури при заряджанні вище :laugh:

Що що активну підставку для телефонів зі швидкісного зарядкою я не бачив, могли би щось зробити подібне :laugh:

Айфони трішки геморойно, їм треба було ще чіп унікальний всередину зробити ЗП щоб перевіряти оригінальність.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 13.07.2023 04:29
7mindfields: 13.07.2023 04:09
Нещодавно був потрібен оригінальний блочок на 12вт до 7 айпаду, знайшов справжнього гуру на олх, який знає всі тонкості, як відрізнити навіть копії високої якості від оригіналу, тому ні, купити від айфону/самсунгу не легше, тому що дуже багато копій продається повсюди :(
У офіційних партнерів самсунг повинен бути оригінал. Друге купити ЗУ від якогось комплекту телефону, або взяти від старого теж варіант. Можна ще користуватись від ноутів, дуже часто бачу ЗУ від делів зі всіма мережами роботи їх як лайна на olx бо ноутів стає більше :D

С гуглом все простіше находиш бабки купуеш запакований піксель стенд близько 1,8к грн. за першу версію і отримуеш на 100% оригінальний ЗП :laugh: В мене їх друга ревізія і я взагалі не розумію її, вона робе теж саме що по проводу, тільки гірше так як температури при заряджанні вище :laugh:

Що що активну підставку для телефонів зі швидкісного зарядкою я не бачив, могли би щось зробити подібне :laugh:

Айфони трішки геморойно, їм треба було ще чіп унікальний всередину зробити ЗП щоб перевіряти оригінальність.
У офіціалів ціна вище, інколи вдвічі (в розрізі аксесуарів), а скаму який пхає усілякі підробки в комплекти телефонів чи продає їх під виглядом комплектних більше, ніж ти думаєш, сурові реалії :rolleyes:
Smakolyk
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 12.07.2023 23:59 Smakolyk я б краще взяв Anker power port 3 nano, на олх є нові по 350грн, але це власне вподобання бренду, нічого не маю проти baseus в розрізі чохлів, скла та кабелів, але зарядні від них та Ugreen особисто я б не брав
Основна ж проблема в якості, це те, що може не заряджати, як за заявленими характеристиками? Я вже не беру приколи, що він може просто померти чи вибухнути. Чи є ще щось?
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Smakolyk: 13.07.2023 09:11
7mindfields: 12.07.2023 23:59 Smakolyk я б краще взяв Anker power port 3 nano, на олх є нові по 350грн, але це власне вподобання бренду, нічого не маю проти baseus в розрізі чохлів, скла та кабелів, але зарядні від них та Ugreen особисто я б не брав
Основна ж проблема в якості, це те, що може не заряджати, як за заявленими характеристиками? Я вже не беру приколи, що він може просто померти чи вибухнути. Чи є ще щось?
Основна проблема в тому, що ніхто не дає гарантії, що він не з гівна і палок зібраний
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Smakolyk: 13.07.2023 09:11Основна ж проблема в якості, це те, що може не заряджати, як за заявленими характеристиками? Я вже не беру приколи, що він може просто померти чи вибухнути. Чи є ще щось?
В KCAS те ж була проблема в тому що він не видавав свої вати? :laugh:

Added in 1 minute 28 seconds:
7mindfields: 13.07.2023 07:26 У офіціалів ціна вище, інколи вдвічі (в розрізі аксесуарів), а скаму який пхає усілякі підробки в комплекти телефонів чи продає їх під виглядом комплектних більше, ніж ти думаєш, сурові реалії :rolleyes:
Це тільки в шарашках так :rotate:
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Дам бесплатный совет. Если кому надо оригинальная зарядка самсунг, можно заказать в оф.сервис центре.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 13.07.2023 13:32 Дам бесплатный совет. Если кому надо оригинальная зарядка самсунг, можно заказать в оф.сервис центре.
За твою безкоштовну пораду можна купити потужніший анкер , який буде підтримувати більшу кількість стандартів, ще й зібраний при цьому не з гівна, тож дякую :rolleyes:
Ответить