Огляд та тестування ноутбука MSI Katana 17 B12V на базі процесора Intel Core i7-12650H та новітньої відеокарти Nvidia GeForce RTX 4060

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Такие обзоры заходишь посмотреть только на цену
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

Katana - Дно серія, RTX 4060, 82 500 грн :laugh: :lol:

"Температура кристала періодично доходила до 100 градусів" - Класика ;)

Тримайте RTX 3070 Ti від 53 тис. Не дякуйте ;) :beer:
https://hotline.ua/ua/computer/noutbuki ... i/1073986/
Последний раз редактировалось Lucas55 11.07.2023 12:29, всего редактировалось 1 раз.
curious user
Junior

Сообщение

За такі гроші можна купити на 13 поколінні з rtx 4070, кращим екраном, більшою батареєю і 32Гб пам'яті. Навіщо оце потрібно. Ще й оце гівно на QLC замість SSD :puke: . Та й тестувати SSD треба реальним записом, бо виробники контролерів підлаштовуються для отримання максимальних результатів синтетичних тестів. А ще можна згадати про інтенсивну роботу компанії MSI на московії :censoured:
yungmanpro
Junior

Сообщение

Lucas55: 11.07.2023 12:20 Katana - Дно серія, RTX 4060, 82 500 грн :laugh: :lol:

Тримайте RTX 3070 Ti від 53 тис. Не дякуйте ;) :beer:
https://hotline.ua/ua/computer/noutbuki ... i/1073986/
там і 4060 від 41300 грн є ;)
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

yungmanpro: 11.07.2023 12:27там і 4060 від 41300 грн є
то за 82 500 можна взяти 2 ноута на RTX 4060 :laugh: :lol: :up:
login55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Lucas55: 11.07.2023 12:20
Тримайте RTX 3070 Ti від 53 тис. Не дякуйте ;) :beer:
https://hotline.ua/ua/computer/noutbuki ... i/1073986/
за посиланням 17,3″ з подібним залізом починаються з 70 тис.

щодо ноуту, то це шлак за такі гроші
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Долбится в соточку, с охладом какие-то проблемы, цена неадекват.
kot@work
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Хм-м.. то що ж виходить? Eyring (роблять десктопні материнки на мобільних мутантах) не винувата? Інтел зробив горбатого?

PS вже були ноути з водяним охолодженням ?
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

kot@work: 11.07.2023 13:01PS вже були ноути з водяним охолодженням ?
спойлер
спойлер
angry_machine
Member
Аватара пользователя
Откуда: Херсон

Сообщение

MSI как всегда ) такой шлак только на болотах продавать так как только MSI официально там остался.
1. Охлад шлак
2. Экран мусор
3. ТДП слабый
4. Вместо Тандерболт 4 просто болт, даже в дорогущих векторах зажимают поставить
5. Внутри по факту 15ка, вагон пустых мест вместо которых могло быть нормальное охлаждение например или АКБ
6. Конская цена за такой прайс можно RTX4070 140ват найти ноут от асус например или дешевле 3070ти 140-150ват
7. Мизерная АКБ в 17ке в которой места немеряно

ПС: Даже не знаю насколько надо быть дилетантом что бы такое купить, красная цена 40к этому ведру :rotate:

ПСС: MSI Иди на болата продавать свой отстой , не фиг засорять наш рынок :rotate: :rotate: :rotate:
ssslinks
Junior

Сообщение

ГЕЙмерські ноути це впринципі помиї ще ті. останній раз на моїй пам'яті їх було вигідно купувати десь так в серпні 2021, коли леново легіони по 30к віддавали на 3060, яка тоді в магазинах одна стільки коштувала. а зараз їх є сенс брати тільки якщо ти одеський воєнком чи якщо тобі прям ну дуже треба для роботи ноут, а мак не підходить
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Ці характеристики не відповідають ціні це без мата , а так це пі..з та такі то гоші ціна цого ноуто до 50 000 це реально!
xandess
Member

Сообщение

2к євро за ноут з лоу енд відеокартою. Чи це я так довго не слідкував за цінами, чи це вже все, капець...що коїться :eek:
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

xandess
Это просто мусиай вкрай умом тронулись :facepalm:
Сразу понятно почему на болотах остались
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ору з ціни. я не знаю хто це буде купляти і нащо
angry_machine
Member
Аватара пользователя
Откуда: Херсон

Сообщение

Hotspur: 14.07.2023 13:42 ору з ціни. я не знаю хто це буде купляти і нащо
Підтримати вендора :lol: :lol: :lol: :lol: , благодійність :gigi:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

angry_machine: 17.07.2023 13:08Підтримати вендора , благодійність
хіба що :lol:
ZDino
Junior

Сообщение

Вони же не вийшли з Рашки ! А тепер хочуть бути на двух стільцях ! БЕ!! :mad:

Отправлено спустя 8 минут 23 секунды:
Насправді не розумію, що з цінником ? Чому так дорого? наприклад у ДМ за RTX4060; процессор i7-13700H; 1T; 16 RAM ціна буде 68 999грн і то я розумію, що це не самий дешевший варіант. Будьласка поясніть чому так? яка різниця то?
leremenko
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ZDino: 18.07.2023 11:23 Вони же не вийшли з Рашки ! А тепер хочуть бути на двух стільцях ! БЕ!! :mad:

Отправлено спустя 8 минут 23 секунды:
Насправді не розумію, що з цінником ? Чому так дорого? наприклад у ДМ за RTX4060; процессор i7-13700H; 1T; 16 RAM ціна буде 68 999грн і то я розумію, що це не самий дешевший варіант. Будьласка поясніть чому так? яка різниця то?
ціна й правді скажена. а що за дм?
їто сказав що вони продають в рф? дайте лінки
Ответить