GameRock 4080 - питання по вентиляторам

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Ответить
Автор
Сообщение
Stray
Member

Сообщение

*навіть не знаю що обрати :spy:
спойлер
Изображение
чи
спойлер
Изображение
Відправлено через 1 годину 20 хвилин 33 секунди:
odessitmws: 23.02.2023 22:15 да нормально закончится оно в правильном варианте очень даже строго\стильно смотрится
кльова реалізація :up:

цікаво, як саме кріпили крутілятори :spy:
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Rhizone: 19.02.2023 17:28 MessiaH
Ні, це однозначно гул від моторчиків вентиляторів. Добре чутно навіть на мінімальних обертах. До шуму від потоку повітря ніякого відношення не має. Джерело мені зрозуміле і не в цьому питання, а в тому на що можна замінити із наявного в продажу у нас :)

Ось, для прикладу, на що схоже:
спойлер
це нормальний звук. по іншому не буде.
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Timedemo
На цьому відео не зовсім очевидно, що до чого. Ось кращий приклад:
спойлер
Ютуб просто завалений прикладами подібного шуму від моторчиків вентиляторів на картах Паліт і Зотак (4080 і 4090).
Такі справи :)
Alex+
Member

Сообщение

Rhizone
це норма. Бо щоб здути з радіатора 300-400 ват тепла потрібно дуже не слабо дути, а для цього потрібні і оберти високі і моторчики потужні, щоб забезпечити необхідний тиск повітря
oversmoke
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alex+: 25.02.2023 00:17 Rhizone
це норма.
Сомневаюсь. На Зотак отчетливо слышен неприятный звук.
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Всім дякую за поради і підтримку дискусії :beer:
Тепер у мене Palit GameRock RTX 4080 Noctua Edition :)
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

Rhizone: 26.02.2023 19:31RTX 4080 Noctua Edition
:up:
давай фотку, и как там темпа\шум?
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Ось парочка фото :)
спойлер
https://ibb.co/9VvVhYB
спойлер
https://ibb.co/GFd1Kbn
odessitmws
Порівняти шум зі стоковими вентиляторами не вийде, тому що за гулом моторчиків стокових вертушок не було зрозуміло який від них шум в плані потоку повітря.

В авто режимі (30% за логікою карти) Ноктуа працюють на ~1150 обертів, тобто за їхніми ТТХ це більше 50%. Якщо не помиляюсь, то така кількість обертів - це приблизно 30% на стокових вертушках. Я правильно розумію, що карта намагається тримати таке ж значення обертів як на стокових вертушках?

В цілому, потік повітря чути, але для мене це тихо :)

Температури плюс/мінус такі ж як і на стокових вентиляторах.
Cirax
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Rhizone
А чего такие маленькие? Это 80ки?
st0k
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук

Сообщение

виглядає крінжово))
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Cirax
92мм :)
Це просто радіатор такий великий, що вам 92мм здаються як 80мм :)
Cirax
Member
Откуда: Киев

Сообщение

Rhizone: 26.02.2023 21:01 Cirax
92мм :)
Це просто радіатор такий великий, що вам 92мм здаються як 80мм :)
Да уж, не кислый кирпич.
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Попередньо, але температура трошки впала. При однаковому сценарії навантаження пам'ять раніше до 60 градусів доходила, тепер максимум 58 :)
Последний раз редактировалось Rhizone 26.02.2023 22:27, всего редактировалось 2 раза.
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Rhizone: 26.02.2023 22:20 Попередньо, але температура трошки впала. При однаковому сценарії навантаження пам'ять раніше до 60 градусів доходила, тепер максимум 58 :)
Наступний етап водоблок)
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Навантажив на 100% карту (ігровий сценарій):
Чіп - 61 градус
Пам'ять - 62 градуса
Оберти Ноктуа ~ 1270

Акустичний комфорт при цьому присутній :)
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

Rhizone
ну осталось андервольтнуть
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

odessitmws
Андервольт раніше зробив :)
При вищезазначеному навантажені:
Споживання ~265W
Частота - 2760
Вольтаж - 0.985 (може коливатись в діапазоні 0,95 - 0,985)
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Rhizone: 26.02.2023 20:52 Ось парочка фото :)
спойлер
https://ibb.co/9VvVhYB
спойлер
https://ibb.co/GFd1Kbn
odessitmws
Порівняти шум зі стоковими вентиляторами не вийде, тому що за гулом моторчиків стокових вертушок не було зрозуміло який від них шум в плані потоку повітря.

В авто режимі (30% за логікою карти) Ноктуа працюють на ~1150 обертів, тобто за їхніми ТТХ це більше 50%. Якщо не помиляюсь, то така кількість обертів - це приблизно 30% на стокових вертушках. Я правильно розумію, що карта намагається тримати таке ж значення обертів як на стокових вертушках?

В цілому, потік повітря чути, але для мене це тихо :)

Температури плюс/мінус такі ж як і на стокових вентиляторах.
красава :up:
Elhait
Junior

Сообщение

Rhizone: 26.02.2023 20:52 Ось парочка фото :)
спойлер
https://ibb.co/9VvVhYB
спойлер
https://ibb.co/GFd1Kbn
odessitmws
Порівняти шум зі стоковими вентиляторами не вийде, тому що за гулом моторчиків стокових вертушок не було зрозуміло який від них шум в плані потоку повітря.

В авто режимі (30% за логікою карти) Ноктуа працюють на ~1150 обертів, тобто за їхніми ТТХ це більше 50%. Якщо не помиляюсь, то така кількість обертів - це приблизно 30% на стокових вертушках. Я правильно розумію, що карта намагається тримати таке ж значення обертів як на стокових вертушках?

В цілому, потік повітря чути, але для мене це тихо :)

Температури плюс/мінус такі ж як і на стокових вентиляторах.
Привіт, не підскажеш більш детально як вентилятори прикріплені до корпусу радіатора ?

Маю таку ж відеокарту, з такими ж проблемами. Купував з гарантією, і здавав вже 2 рази в сервіс. В першому зверненні проблему з шумом підтвердили, і змінили вентилятори, але це дало рівно нічого (шум як був так і залишився). Після повторного відправлення проблема магічним чином не підтвердилась...
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

Elhait
Вітаю. Протягуєте стяжку знизу до верху між пластинами радіатора поки фіксатор не впреться в сам радіатор і далі в отвір кріплення вентилятора. Фіксатором другої стяжки закріплюєте вентилятор і обрізаєте цю стяжку впритул до фіксатора. І так три рази на кожен вентилятор. В процесі дійшов висновку, що четвертий отвір фіксувати необхідності немає, оскільки й так прижим достатній, до того ж, два незафіксовані отвори стали в нагоді в подальшому при фіксації кабелів перехідників и вентиляторів.
Самі вентилятори можна розміщувати по центру кожної секції, лише перший з них (зліва направо) треба буде змістити вліво на 1-2мм через особливості конструкції радіатора. Але це стосується саме NF-A9, з іншими вентиляторами можливо буде якось по іншому :)

Після того як ви це прочитаєте і ще раз подивитесь на першу фотку під збільшенням, то відразу зрозумієте, що до чого ;) :beer:
Ответить