Steacom показала корпус із пасивним охолодженням на 600 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Vermeer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Предлагаю обсудить Steacom показала корпус із пасивним охолодженням на 600 Вт

это всё конечно интересно, но доступ к портам на материнке максимально неудобный :-/
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Певний попит воно б мало (зокрема мені такі системи були б цікавими), але ось це:
Очікувана ціна стартує від тисячі доларів.
відразу вбиває його шанси на якесь більш-менш серйозне серійне виробництво.
МонстерЛабо зі своїми корпусами з пасивним охолодженням теж немалі цінники малюють, і знову ж такий продукт є вузькоспеціалізованим не через малий інтерес з боку споживачів, а насамперед баланс цінника і бенефіта від цих витрат.
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Водоблок будет раскаляться от сотни градусов даже от 100Вт, а радиатор будет при этом еле тёплым. Проверял уже :laugh:
Не работает там природное испарение на отвод такого количества тепла.
Polaroid1962
Member

Сообщение

yupi: 01.06.2023 12:18 Водоблок будет раскаляться от сотни градусов даже от 100Вт, а радиатор будет при этом еле тёплым. Проверял уже :laugh:
Не работает там природное испарение на отвод такого количества тепла.
Це проблема поганого радіатора. В мене багато років працював i5 3470 (77w) у пасивному режимі на Scythe Ninja 5. Ну у стресс тестах він грівся 90С - 95С але не тротлив й не бсодівся.

Теплові трубки працюють за таким принципом. Правда їх на простий кулер 6 - 8 штук, щоб відвести теплову енергію від кришки процесора на радіатор.

Цікаво, як воно в них працує.

MonsterLabo Beast коштує 800 євро, з одного боку дорого, а з іншого одна пасивна Ноктуа (яка як я розумію трішки менша за радіатори корпусу) коштує вже 100 євро й охолоджує один ціп (а у корпусі радіаторів на два чипа й вони більші), й сам корпус коштує від 100 євро.

А їхній First взагалі 350 євро був. Таж пасивна Ноктуа десь 100 ватів може відвести, First - написано 200 ватів. Дві Ноктуи (на CPU та GPU) + корпус за 100 євро - 300 євро. Й ще все це зголгоспити. Ціна 350 євро взагалі не виглядає високою.

Отправлено спустя 30 минут 12 секунд:
https://www.igorslab.de/en/monsterlabo- ... -part-1/3/

До речі цікавий матеріал, основна проблема у пассивному корпусі - охолодження пам'яті та живлення ГПУ. Якщо для ЦПУ пам'ять розташована окремо й може мати радіатори, а для живлення на потужних платах радіатори можуть бути достатньо масивні - на відеокартці все це зробити важче. Також передаємо привіт деяким виробникам, на картках яких деякі модулі пам'яті не контактують взагалі з радіатором)
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

yupi: 01.06.2023 12:18Водоблок будет раскаляться от сотни градусов даже от 100Вт, а радиатор будет при этом еле тёплым. Проверял уже :laugh:
Не работает там природное испарение на отвод такого количества тепла.
Вообще-то, это называется естественной циркуляцией. И она отлично работает, как в бытовых отопительных котлах, так и в промышленных паровых. :idea:

Главный вопрос в организации циркуляции воды.
akstare
Member

Сообщение

Polaroid1962: 01.06.2023 13:02
yupi: 01.06.2023 12:18 Водоблок будет раскаляться от сотни градусов даже от 100Вт, а радиатор будет при этом еле тёплым. Проверял уже :laugh:
Не работает там природное испарение на отвод такого количества тепла.
Це проблема поганого радіатора. В мене багато років працював i5 3470 (77w) у пасивному режимі на Scythe Ninja 5. Ну у стресс тестах він грівся 90С - 95С але не тротлив й не бсодівся.

Теплові трубки працюють за таким принципом. Правда їх на простий кулер 6 - 8 штук, щоб відвести теплову енергію від кришки процесора на радіатор.

Цікаво, як воно в них працує.

MonsterLabo Beast коштує 800 євро, з одного боку дорого, а з іншого одна пасивна Ноктуа (яка як я розумію трішки менша за радіатори корпусу) коштує вже 100 євро й охолоджує один ціп (а у корпусі радіаторів на два чипа й вони більші), й сам корпус коштує від 100 євро.

А їхній First взагалі 350 євро був. Таж пасивна Ноктуа десь 100 ватів може відвести, First - написано 200 ватів. Дві Ноктуи (на CPU та GPU) + корпус за 100 євро - 300 євро. Й ще все це зголгоспити. Ціна 350 євро взагалі не виглядає високою.

Отправлено спустя 30 минут 12 секунд:
https://www.igorslab.de/en/monsterlabo- ... -part-1/3/

До речі цікавий матеріал, основна проблема у пассивному корпусі - охолодження пам'яті та живлення ГПУ. Якщо для ЦПУ пам'ять розташована окремо й може мати радіатори, а для живлення на потужних платах радіатори можуть бути достатньо масивні - на відеокартці все це зробити важче. Також передаємо привіт деяким виробникам, на картках яких деякі модулі пам'яті не контактують взагалі з радіатором)
вот тоже про vrm интересно. память то ладно, если продумали внутреннюю конвенцию - ей и хватит. там же никто не собирается DDR5-7000 использовать. а вот vrm и проца и видухи - горячие ребята под нагрузкой. конвенцией там не обойдешься.
OC Falcon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

akstare: 01.06.2023 13:12vrm и проца и видухи - горячие ребята под нагрузкой. конвенцией там не обойдешься.
Маркетинг маркетингом, а здравый смысл никто не отменял.
Если бездумно взять и впендюрить самое горячее железо в пассив, результат будет предсказуемым.
Rhizone
Member
Откуда: Житомир

Сообщение

akstare
Member

Сообщение

OC Falcon: 01.06.2023 13:18
akstare: 01.06.2023 13:12vrm и проца и видухи - горячие ребята под нагрузкой. конвенцией там не обойдешься.
Маркетинг маркетингом, а здравый смысл никто не отменял.
Если бездумно взять и впендюрить самое горячее железо в пассив, результат будет предсказуемым.
ну, тут разве что теплосъёмники делать такими, что бы на всё хватало. не очень себе это представляю, особенно в случае с процом.
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polaroid1962: 01.06.2023 13:02i5 3470 (77w) у пасивному режимі на Scythe Ninja 5
Причём здесь башня, если речь идёт про водоблок? :facepalm:
akstare
Member

Сообщение

о да, чувствую мы сейчас что-то новое о работе тепловых трубок узнаем.
Ostin
Member

Сообщение

Хіба ця фіговина не обнулить гарантію на відеокарту?
Чи туди потрібна відповідна відеокарта?
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А я думаю що якщо трішки андервольтнути комплектуху, то охолодить без проблем.
Polaroid1962
Member

Сообщение

yupi: 01.06.2023 13:27
Polaroid1962: 01.06.2023 13:02i5 3470 (77w) у пасивному режимі на Scythe Ninja 5
Причём здесь башня, если речь идёт про водоблок? :facepalm:
У вежі ті ж теплові трубки, ні?)

Отправлено спустя 33 секунды:
Ostin: 01.06.2023 13:57 Хіба ця фіговина не обнулить гарантію на відеокарту?
Чи туди потрібна відповідна відеокарта?
Краса тиша потребує жертв.

Отправлено спустя 1 минуту 42 секунды:
Scoffer: 01.06.2023 14:11 А я думаю що якщо трішки андервольтнути комплектуху, то охолодить без проблем.
Андервольтити авжеж треба, але, якщо ви щось продаєте - воно має працювати у режимі "із коробки".
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

смысл этого корпуса если какую то 4090 туда уже не засунуть так как ее TDP выше ?
slv
Member

Сообщение

Было уже, вроде у Фрактала . Не взлетел, сугубо нишевая штука
Polaroid1962
Member

Сообщение

Подивився відео від чувака з реклами шампуня-ополаскувача. Цікаво. Авжеж 102С забагато, але 13900К ще та піч.

В них по-перше є достатньо місця щоб приколгоспити будь яке охолодження на живлення та пам'ять ГПУ.

По друге трубки виглядають біль солідно ніж на фото, по фото здається, що там як одна теплова трубка, але ні, там непогана випарювальна камера, й я так розумію товстіша трубка відводить вже газ. Там же не вода має бути, я щось, що закіпає на більш низьких температурах.

По третє, я б роби або кріплення ГПУ без райзеру, якщо вам взагалі то можно підвести блоки куда завгодно. Або, при такому розташуванні, коли у вас положення плат регулюється - можно зробити трубки жорсткими, й відповідно у вас місцеположення ціпів також фіксоване. Це ж дуже надійно, все можно запаяти й вас ніколи нічого не потече.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

bes: 01.06.2023 14:19 смысл этого корпуса если какую то 4090 туда уже не засунуть так как ее TDP выше ?
Не грайся в кукурузу зменшуй частоти якщо хочеш щоб було холодно та тихо :shuffle:
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Polaroid1962: 01.06.2023 14:32 Там же не вода має бути, я щось, що закіпає на більш низьких температурах.
Cпирти, ацетон, бутан. Можливо модні хлорфторкетонові сполуки, але сумніваюсь.
Nemo4k
Member

Сообщение

Виходить якщо я в гаражі таке саме зліплю то я зможу також виставити цінник не в 1000 баксів а за 800 покупці скоріше в мене куплять ніж в конкурента мого.
Ответить