Вийшов Game Ready драйвер для GeForce 535.98 WHQL для Diablo IV

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Вийшов Game Ready драйвер для GeForce 535.98 WHQL для Diablo IV
Зачем в Диабле 4 длсс3 если там и без неё фпс бешенный даже в 4к?
Hemul
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MessiaH: 30.05.2023 19:15 Предлагаю обсудить Вийшов Game Ready драйвер для GeForce 535.98 WHQL для Diablo IV
Зачем в Диабле 4 длсс3 если там и без неё фпс бешенный даже в 4к?
Профилактика статеров.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

MessiaH
Научись пожалуйста прятать эти никому ненужные "тесты" под спойлер.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Начал мигать монитор с G-Sync на этом драйвере откатил на предыдущий :mad:
Stray
Member

Сообщение

Donate
можливо ви не зрозуміли і це ulmb2 включився? :gigi:
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hemul: 30.05.2023 19:22Профилактика статеров.
dlss3 на статерры никак не влияет
Robostyle
Member

Сообщение

А тем временем релизнулся System Shock. И тишина...
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Robostyle: 30.05.2023 21:05 А тем временем релизнулся System Shock. И тишина...
Не так багато хворих на синдром каченяти
Stray
Member

Сообщение

MessiaH: 30.05.2023 20:39
Hemul: 30.05.2023 19:22Профилактика статеров.
dlss3 на статерры никак не влияет
ти чомусь стісьняєшся у себе (в своїх чудових, але непідспойлерних відосиках :gigi: ) включати 1% та 0,1% фпс (який доречі уособлює комфортність гемплею), а потім хничеш у темах про злі статери від злих розробників :gigi:
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MessiaH: 30.05.2023 19:15 Предлагаю обсудить Вийшов Game Ready драйвер для GeForce 535.98 WHQL для Diablo IV
Зачем в Диабле 4 длсс3 если там и без неё фпс бешенный даже в 4к?
От це д4? Добре що я її не придбав, воно виглядає гірше за ПоЕ.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Захар Беркут: 30.05.2023 21:49 От це д4? Добре що я її не придбав, воно виглядає гірше за ПоЕ.
Там в бету можно пограти безкоштовно було, в мене взагалі вайби Drakensang Online :laugh:
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Гляжу оценки 44+ разных изданий - https://www.metacritic.com/game/pc/diab ... ic-reviews
По идее это намекает на что как минимум это не г*вно собаки, точнее станет известно после релиза :gigi:
Ну а у меня особо выбора нету. Так и так попробую... Подарили к видяхе ))
...
На всякий почеркнул что по идее, намекает, после релиза.
А то я знаю есть всякие с шапочкой из фольги.
У них все оценки до релиза проплаченные.
Вообще нисколько не спорю, так и есть ! :gigi:
Не хватало мне еще спорить с ними...
Metric
Junior

Сообщение

Ціна деяких скінів в Д4 коштує 28 баксів, ціна 10000 донатної валюти - 99 баксів :lol:
Це лайно створене не для фанатів а щоб доїти поки люди не зрозуміють як їх на...... Остання гра яка була створена для людей це Д2.
Изображение
vovandos1
Member

Сообщение

Metric: 30.05.2023 23:35 Остання гра яка була створена для людей це Д2.
Мне нравится дополнение reaper of souls для д3. За последние пару лет ниодного сезона не пропустил. Уверен и д4 найдет свою аудиторию. Не так уж она и плоха, обычная среднечковая гриндилка. А вот обсырать и вешать ярлыки на тех кто будет или не будет в нее играть - не стоит. Старайся свою быдло натуру держать при себе
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Stray: 30.05.2023 21:29ти чомусь стісьняєшся у себе (в своїх чудових, але непідспойлерних відосиках ) включати 1% та 0,1% фпс
у меня мси аб их не отображает, тупо зависает в любой игре на 0 и 1. GeForce Experience показывает нормально и никаких проблем нет
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Metric: 30.05.2023 23:35 Ціна деяких скінів в Д4 коштує 28 баксів, ціна 10000 донатної валюти - 99 баксів :lol:
Це лайно створене не для фанатів а щоб доїти поки люди не зрозуміють як їх на...... Остання гра яка була створена для людей це Д2.
Треба дивитись єкономіку гри що вони зроблять. Якщо там не зовсім все плохо буде десь ясно через два місяці. Так як оці ціни це геть нічого. Я маю справу з мобільними проєктами де дуже високі ціни на донат але в цілому єкономіка адекватних ігор вистроєна так що в тебе в цьому буде потрібність якщо ти хочеш прямо все, якщо грати розумно то в тебе взагалі потребності або нєма або мінімальна.

Друге питання чому в грі за 60/100 баксів взагалі є магазин, хлопці хочете магазин робіть гру F2P. Ще в дусі компанії все наступні аддони теж будут за гроші :dontknow:
В PoE є донат але він лише для підвищення комфорту. Якщо ви граєте набігами то взагалі можно ніколи нічого не купляти :laugh: Там взагалі соромно стає коли ти граєш декілька патчів а нічого в них не купував. Так як ставлення до тебе як гравця дуже відповідальне.
Последний раз редактировалось Donate 30.05.2023 23:58, всего редактировалось 2 раза.
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Ну тут еще я как понял будет вместо СизонПасса - БаттлПасс.
Который надо гриндить что бы скинчики и всякие плюшки открыть.
Вообще ничего против этого не имею. Если че.
Metric
Junior

Сообщение

vovandos1
Держи в курсе, быдло.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Earanak: 30.05.2023 23:56 Ну тут еще я как понял будет вместо СизонПасса - БаттлПасс.
Цьому не місце в грі по фулл прайсу. Батлпаси підписки скіни лутбокс механіки і т.п. це здравий спосіб монетизування F2P проектів. Коли вам вивалюють все безкоштовно, то треба якось жити. Тому компанії шукають такий середній спосіб монетезування проектів так щоб не заважати ігровому процессу і так щоб вас був стимул бажанно грати в довгу. Якісь перегиби в одну із сторін це взагалі моветон і не вітаються навідь китайцями такі проекти не працють на перспективу. Корейці те ж можуть зібратися і дуже красиво зменшити прибутки. Японці в цьому плані простіші, але взагалі будь що що має nft там не стартувало взагалі.
Европейцям і американцям би так навчитись збиратись і ставити студії перед фактом :laugh:
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Donate, мне плевать на монетизацию. БаттлПасс лично для меня просто дополнительная небольшая мотивация побольше погриндить.
Все. Остальное мне не интересно. Фритуплей не фритуплей. Да хоть в синглплеере пусть делают дейлики как в Dying Light 2, донат и Баттлпассы.
Меня ни разу ни в одной игре не заставляли платить за какие то такие косметические штуки. Не думаю что Diablo IV что то изменит в этом плане.
Наверное единственное исключение когда за доплату можно начать играть раньше релиза. Ну это чуть другое.
Ответить