Що за "звуко-фільтр" активується?

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
Ramon
Member
Аватара пользователя
Откуда: 3dolbuniv

Сообщение

Привіт народ!
Значить така справа - в мене я зі своєю групою репетируєм.
Сьогодні вирішили спробувати записати шматочок своєї творчості :)
Юзали для цього нетбук Asus eeePC 710 4Gb + дешеві навушники з мікрофоном Sven GD-750MV, Windows XP
Але проблема в тому, що певне через "перевантаження мікрофона" ОС врубає якийсь хітрий фільтр, який автоматом "убирає шуми"
Ось це приклад запису, починаючи з 5 секунди чути як "пливе звук" - типу аналогічний ефект має низький бітрейт файлів.

В Win7 щодо різних фільтрів є такі опції в настройках звуку, а тут не бачу
Strikerr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев - Позняки

Сообщение

какой прогой звук пишите?
Ramon
Member
Аватара пользователя
Откуда: 3dolbuniv

Сообщение

Strikerr
незалежно від програми - писав і через Звукозапис, і через GoldWave - результат один :(

Добавлено спустя 43 минуты 56 секунд:
Народ, або хочаб підскажіть де якісь настройки по запису можна помінять?
В Звуковому мікшері тупо Мікрофон і Стерео Мікс, на мікрофон навіть Mic Boost не можна поставить...
almazmusic
Король клавиатуры
Аватара пользователя
Откуда: Planet Earth

Сообщение

Может ты объяснишь, что ты хочешь узнать? Потому что я ничего не понял из твоей писанины.
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Для начала смените микрофон. :insane:
EvGaS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.

Сообщение

Изображение
+1 к смене микрофона для начала.
Ramon
Member
Аватара пользователя
Откуда: 3dolbuniv

Сообщение

almazmusic
Я хочу взнати "Який звуковий фільтр активується!"
Шо не ясного?

DEVES
Дякую, да, але проблема ж явно не в мікрофоні!
Це запис робиться суто для себе, і на перших 5 сек по ссилці чути, що звук нормальний (в межах апаратури! :gigi: ), а після 5 сек "жується"

В цьому й суть питання!
almazmusic
Король клавиатуры
Аватара пользователя
Откуда: Planet Earth

Сообщение

Ramon: Я хочу взнати "Який звуковий фільтр активується!"
да никакой. в винде нет ничего такого встроенного.
Ramon:і на перших 5 сек по ссилці чути, що звук нормальний
Я не знаю, что ты в той параше (другого слова не нашёл) услышал, но звук там сугубо равен.
Ramon:Шо не ясного?
не ясно то, что ты винишь микрофон, у которого диапазон ~200гц-8кгц... ты возьми хотя бы на время другой микрофон и попробуй с ним. Кстати, сотни раз на репетициях писали демки на мобилы Нокия - качество было лучше, чем у тебя в записи.
Ramon
Member
Аватара пользователя
Откуда: 3dolbuniv

Сообщение

almazmusic
я писав і на SE K850, i на SE C905 - тут якість краща.
розумієш, апарат стоїть у мене на новобудові. Ось я ще тему кидав на драммері на рахунок "заглушки" еха.
но звук там сугубо равен.
порівняй третю секунду з пятою - там добре чути. Схоже на "дуже низький бітрейт", таке собі "жування"
almazmusic
Король клавиатуры
Аватара пользователя
Откуда: Planet Earth

Сообщение

Ramon
Я не знаю, что и как ты писал, но такие эффекты нужно ещё поискать. И вообще, ты, конечно, меня извини, но это смешно при таком качестве общей "записи" жаловаться на "жевание". Я даже не знаю, что сказать тебе. Непонятно чего ты ожидал от микрофона, стоимостью в 5 гривен.
Ramon
Member
Аватара пользователя
Откуда: 3dolbuniv

Сообщение

almazmusic
Ну то от що мене цікавить - чи це Вінда "вирішує" шо вхідний сигнал надто голосний, і урізає частоти.
Чи це діафрагма (чи шо там?) мікрофона перегружається..
Я не шарю, тому питаю))

Ось ще один запис - аналогічно, перші дві секунди чути гітару, а потім майже не чути

ЗИ. Цей запис уже робився на встроєний мікрофон нетбука!

при таком качестве общей "записи"
та це записи для "внутрішнього користування" в гурті, а не для публіки.
Так що попрошу по справі
almazmusic
Король клавиатуры
Аватара пользователя
Откуда: Planet Earth

Сообщение

Ramon: Ну то от що мене цікавить - чи це Вінда "вирішує" шо вхідний сигнал надто голосний, і урізає частоти.
Никак нет, ей глубоко ложить на твой сигнал, пусть он хоть входной тракт спалит.
Ramon:Чи це діафрагма (чи шо там?) мікрофона перегружається..
Я удивлюсь, если у того микрофона есть диафрагма)))
Ramon:Я не шарю, тому питаю))
Мы тоже не шарим, но дружно говорим в один голос - микрофон - не микрофон.
Ramon:Цей запис уже робився на встроєний мікрофон нетбука!
Ты реально думаешь, что между ними большая разница?
Ramon:та це записи для "внутрішнього користування" в гурті
Не суть. При таком раскладе придираться к тому моменту это немного несерьёзно. Купи микрофон более-менее, потом уже можно будет судить. Я писал ребят не раз, себя писал и всегда всё было ок. Только у меня и оборудование очень другое.

Я боюсь ещё как бы это не мегадрайвера лютого риалтека (или еже с ним).
Ramon
Member
Аватара пользователя
Откуда: 3dolbuniv

Сообщение

Ramon:
Чи це діафрагма (чи шо там?) мікрофона перегружається..
Я удивлюсь, если у того микрофона есть диафрагма)))
В дужках "чи шо там?" я написав не спроста, а для того щоб пояснити що я не розбираюсь що там знаходиться.
Добре, дякую за поради, хоча нічого я так і не вияснив.
То що треба кращий мікрофон - то це кагбе Кеп підказує,
алеж блін на телефоні так не "жується звук", невже там мікрофон кращий???
Ответить