ASUS запустила в Україні офіційний інтернет-магазин

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Ostin
Member

Сообщение

Mad Dog: 16.05.2023 12:47 під кожною ціною:
Ціна може не відповідати технічним характеристикам, зазначеним нижче.
:gigi:
Так це буквально там так. Заходиш за посиланням - а ціна інша, і характеристики теж.
Навіть не знаю, як користуватись таким магазином. :dontknow: Типу подивитись картинки, що є у асус? Картинки, напевно, теж орієнтовні...
2chemp
Member

Сообщение

Асус завозит сейчас товары каким-то мизерным количеством(
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Это хорошо. Я так в стационарном Samsung Experience Store покупаю гаджеты. Цены как и в других сетевых магазинах, но бывают подарки и кешбек есть. + 2 года гарантии, а не год как у остальных.
Stray
Member

Сообщение

правильно техноспільнота Асус почала цькувати - не можна випускати проблемний продукт, потім мало того, що не робити відкликання девайсів, а навіть на заплатку (щоб плата не згоріла нафіг) вішати лейбу: "використання цього біосу войдить вашу гарантію, а нормального біоса в нас немає" :gigi:
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

Сайт Асуса показує просто дива дивні, ноут на i9 11900H і RTX 3060 за 25 799 грн, ставайте в чергу :eek:
спойлер
Изображение

але ми нікому не скажемо, шо після переходу на цей ноут, він перетворюється в Гарбузу (i5-11400H і RTX™ 2050) за 32 499 грн (тссс ;))
Цікаво :idea: , а якщо не переходити за посиланням, а одразу натиснути кнопку придбати, може прокатить ? :think:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lucas55: 16.05.2023 16:55Сайт Асуса показує просто дива дивні, ноут на i9 11900H і RTX 3060 за 25 799 грн, ставайте в чергу
там 3050 Ті по 76 000 гривень
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Lucas55
Там же написано:
процесор до і9 та карта до 3060
й ціна вказана за молодшу модифікацію ноута :)
seraphic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дон.обл

Сообщение

цены плюс минус нормальные, тут зато не кинут на гарантию
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

Цей магазин вже доволі давно працює, минулого року я вибирав ноут, можна було там замовити.
Але що там є крім ноутів? Подивився материнки, не знайшов кнопку "купити"
nochnik89
Member
Аватара пользователя
Откуда: Планета Земля

Сообщение

slv: 16.05.2023 13:20що ціноутворення на свої продукти Асус буде складати з урахуванням думок и рекомендаций єкспертів нашого форуму
5 баллов :gigi: :beer:
manbearboar
Member

Сообщение

Stray: 16.05.2023 16:54 навіть на заплатку вішати лейбу: "використання цього біосу войдить вашу гарантію, а нормального біоса в нас немає" :gigi:
Это мислидящее сообщение Gamers Nexus, которое он из своих интересов распространил.
На оф сайте были и есть не-бета биосы с заплаткой.
Stray
Member

Сообщение

manbearboar
окі, якісь пруфи будуть?)

чи ці стабільні версії без приписок з'явилися вже після піднятої бурі лайна?
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

kalakawa: 16.05.2023 14:16 Я занадто бідний щоб користуватись офіціалами. Все життя пасусь на барахолках, смітниках та в сірих магазинах. Думаю на один комп'ютер да зекономив
Якщо не палиш, тоді на 2 компи зекономив
manbearboar
Member

Сообщение

Stray
В обсуждении прошлой подобной новости есть скрины.
спойлер
Изображение
В реал тайме это всё наблюдали.

Если внимательно смотреть видео GN, то он и не утверждает, что стейбл биоса с фиксом нет, просто "удивляется" тому, что на бета БИОСе с фиксом есть дисклеймер.

Відправлено через 20 хвилин 6 секунд:
Явно у хлопа есть юристы.
YoDA_91
Member
Откуда: Нетешин (Хм. область)

Сообщение

Спасибо, но нет. Я больше не хочу покупать их материнки

Отправлено спустя 4 минуты 4 секунды:
seraphic: 16.05.2023 17:12 цены плюс минус нормальные, тут зато не кинут на гарантию
Меня уже кинули на гарантию вследствие механических повреждений сокета новой материнки ROG Maximus. От того, что Вы возьмете продукцию Asus в официальном интернет-магазине, Вы все равно будете иметь дело с сервисным центром Крок ТТЦ.
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение

якийсь сайт невдобний :-/
Kravan
Member

Сообщение

Hotspur: 16.05.2023 14:20 76 000 гривень за ноут з 3050 Ті . я в шоці
Я тоже заметил) У меня аж подгорело)

Отправлено спустя 1 минуту 18 секунд:
manbearboar: 16.05.2023 19:06 Stray
В обсуждении прошлой подобной новости есть скрины.
спойлер
Изображение
В реал тайме это всё наблюдали.

Если внимательно смотреть видео GN, то он и не утверждает, что стейбл биоса с фиксом нет, просто "удивляется" тому, что на бета БИОСе с фиксом есть дисклеймер.

Відправлено через 20 хвилин 6 секунд:
Явно у хлопа есть юристы.
Проблема в том, что при установке такого Биоса сллетает гарантия на продукт, недешевый продукт, надо сказать.
Stray
Member

Сообщение

manbearboar
ок, тре буде у архів залізти та подивитися, що там відбувалося - я памʼятаю забавне ліхорадочне викатування різних версій біоса (видалення старих) з повною непевненістю, що відбувається і бажанням дистанціюватися від проблеми якомога далі, спихуючи проблему на геймерів - а винуваті амд чи конкретно асус - це питання десяте.

ба більше, не може на офіційному сайті компанії викладатися біос, який настільки ризикований, що войдить гарантію - це ж наче логічно, чи нє? 🤨 (це ж наче не клуб DIY та мануальні правки біоса під себе? 😂)

*якщо що у мене b650i з 7800x3d (тож я тут сам гуглю де купити вогнегасник :gigi: ), але я не вважаю, що користувачи й техноблогери (які напарюють техноновинки знаходяться між продавцем та покупцем) мають ставити настільки кончені умови :shuffle:
oversmoke
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Странно. Новость вроде про открытие магазина компании которая торгует очень широким спектром товаров, но написали только про ноутбуки.
Stray
Member

Сообщение

oversmoke: 16.05.2023 21:35 Странно. Новость вроде про открытие магазина компании которая торгует очень широким спектром товаров, но написали только про ноутбуки.
мабуть бо нічого крім ноутбуків у цьому магазині купити наразі не можна :gigi:
Ответить