Intel готується до скорочення витрат та чергової хвилі звільнень

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
oversmoke
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ничего необычного, сейчас везде массовые сокращение. Great reset, однако.
jt38
Member

Сообщение

Геральт: 09.05.2023 08:41Щоб як АМД, то їм треба НВ купити
зачем? они же свои дискретки запилили
Dilfin: 09.05.2023 09:34Не працівників треба скорочувати, а ціни регулювати відповідно до ринку.
рынок цены сам регулирует
Mad Dog: 09.05.2023 09:44І крім того що треба зробити продукт кращим... його ще треба продати.
Думаю ніхто не буде спорити, що якась умовна Кемрі краща Ланоса. Але у нас масово купляли саме Ланос
цены на десктопные процы одинаковые, видики у интела дешевле, серверные процы у амд дешевле
итого - паритет
Mad Dog: 09.05.2023 11:39у мене тазік стоїть з древнім i7-8700. Нафіга його апгрейдити?
в ластуху попробуй поиграть - 60 фпс будет не всегда - в проц уткнется
а еще существует и др софт. если б более производительные процы были не нужны, то их бы никто и не покупал
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Ой. А что случилось :lol: ? Алдеры и Рапторы всех мастей уничтожают же все поколения Зенов. И люди хорошо раскупают синие камни. Что-то тут не то.

Может не стоило доить 14 нм 8 лет подряд? Хоронить модемы, 3дх поинт и прочие годные направления? Нанимать финансиста на роль СЕО? Пора штеуду уходить в историю как зажравшегося монополиста. Хуанг по сравнению с ним - божий одуванчик.
Mad Dog
Member

Сообщение

jt38: 10.05.2023 06:02
Mad Dog: 09.05.2023 09:44І крім того що треба зробити продукт кращим... його ще треба продати.
Думаю ніхто не буде спорити, що якась умовна Кемрі краща Ланоса. Але у нас масово купляли саме Ланос
цены на десктопные процы одинаковые, видики у интела дешевле, серверные процы у амд дешевле
итого - паритет
Не плутай тепле з мягким. Поставити конкурентну цену не значить продати.

jt38: 10.05.2023 06:02
Mad Dog: 09.05.2023 11:39у мене тазік стоїть з древнім i7-8700. Нафіга його апгрейдити?
в ластуху попробуй поиграть - 60 фпс будет не всегда - в проц уткнется
а еще существует и др софт. если б более производительные процы были не нужны, то их бы никто и не покупал
Я не граю ігри, ну може танчики пару раз в місяць а то і рік.
Для "більш продуктивного софта" у мене є парк серверів. )

Отправлено спустя 18 минут 28 секунд:
Все відносно. Просто якщо згадати кінець 90-х та всі 2000-ні то йшов потужний розвиток.
+- з того що у мене було:
Пень, пень 3, пень 4, пень д, ко2дуо(ноут), кор 2 квад,

перехіж на кожну нову платформу давав суттєвий приріст продуктивності який було чудово видно неозброєним оком у офісних прогах та браузингу. Звісно тут заслуга не тільки процесора, а всіх компоненті.
З 2010х цей буст для офісних задач фактично відсутній.
тут у мене були/є : 2500к, 8700 на компі, на ноутах і5 - 3,6,11 покоління. 2500к досі працює у тестя, всі ноути з і5 теж досі працюють.
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: посеред Ніде

Сообщение

Mad Dog
Просто 8700 ну прям зовсім "древній"
Купа народу сидить на всякому хламідіозі типу Н55 чи Н61, а то й 775 сокеті
Mad Dog
Member

Сообщение

Graveworm: 10.05.2023 10:19 Mad Dog
Просто 8700 ну прям зовсім "древній"
Купа народу сидить на всякому хламідіозі типу Н55 чи Н61, а то й 775 сокеті
Так я сам написав що мій 2500к досі в строю. Кор 2 квад у минулому році пішов на пенсію олх, і то не тому що не тягнув задачі, а тому що попався хороший варівнт по ціні на 9500f

Немає зараз для пересічного користувача такого Wow-ефекту від виходу нового покоління як було раніше, от і не відчувається древність.
Візьми 5 поколінь від пня кінця 90... буде просто прірва у продуктивності...
Dilfin
Member

Сообщение

jt38: 10.05.2023 06:02
Геральт: 09.05.2023 08:41Щоб як АМД, то їм треба НВ купити
зачем? они же свои дискретки запилили
Dilfin: 09.05.2023 09:34Не працівників треба скорочувати, а ціни регулювати відповідно до ринку.
рынок цены сам регулирует
Mad Dog: 09.05.2023 09:44І крім того що треба зробити продукт кращим... його ще треба продати.
Думаю ніхто не буде спорити, що якась умовна Кемрі краща Ланоса. Але у нас масово купляли саме Ланос
цены на десктопные процы одинаковые, видики у интела дешевле, серверные процы у амд дешевле
итого - паритет
Mad Dog: 09.05.2023 11:39у мене тазік стоїть з древнім i7-8700. Нафіга його апгрейдити?
в ластуху попробуй поиграть - 60 фпс будет не всегда - в проц уткнется
а еще существует и др софт. если б более производительные процы были не нужны, то их бы никто и не покупал
Ринок сам і регулює, тому продажі падають, але виробники напвно ще в ейфорії від майнінг буму і не хочуть відповідно до ринку знижувати ціни, а роблять це повільно, нехотячи...
Ответить