NetherRealm натякає на перезапуск Mortal Kombat

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Пропоную обговорити NetherRealm натякає на перезапуск Mortal Kombat
Хороший год, для фанатов файтингов. Сразу 3 игры за год от знаковых серий
MrThree
Member

Сообщение

Мортал на 5 унреал энжин было б интересно увидеть :gigi:
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Боюсь нас ждёт сервис-помойка со скинчиками.
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

- Придумаем что-то новое?
- Не, зачем? И так схавают.
:mad:
kolio
Member
Аватара пользователя

Сообщение

я для себе відкрив на Андроїді 2 емулятори різних ретро-приставок. Перепробував купу і ці виявились самі прикольні.
Купа іграшок в 1 телефоні.
В тому числі там є і MK2, MK3, MK3 Ultimate. Я вже не кажу про Супер-маріо та Капітан Америка.
Кому цікаво це MD2&GEN Emulator та AOI Emulator. Можливо там є реклама, але в мене вся реклама заблокована на телефонах, тому граю 100% без реклами. Але все одно емулятори гарні.
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

kolio
От думаю собі теж емуля поставити тільки хочу якийсь геймпад зручний для цього діла, образи звідки берете?
kolio
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Phos4
там всередині емуляторів вже є колекція готових (або можна закинути на мобілку свої і знайти його). В їх колекції натискаєте "download" на відповідній грі та потім запускаєте гру. Всі завантажені ігри звичайно потім можна грати без інету.
Lionthorn
Junior

Сообщение

MrThree: 11.05.2023 10:10 Мортал на 5 унреал энжин было б интересно увидеть :gigi:
Було б. Але є доволі велика вірогідність, що буде модифікований UE4. MK9/10/11 взагалі на UE3 зроблені.
Последний раз редактировалось Lionthorn 11.05.2023 11:43, всего редактировалось 1 раз.
TerryCone
Member

Сообщение

kolio
В мене на мобілці беззмінний Tekken 6 на емулі ppsspp :D Йде краще, ніж деякі нативні ігри і керування можна налаштувати на будь який смак)
terminahtor
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Головне щоб не VR. А так, NetherRealm - студія одної гри, тому я не думаю, що вони сильно напартачать і будуть ламати працюючий механізм. Зроблять рескін + якусь нову сюжетку + графоній + фансервіс який-небудь.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Нафіга вони ото тільки ту сюжетку постійно ламають, ну норм же було десь до армагеддона, а потім понеслась.
Це не та гра, котру проходять заради сюжету. Можна один раз створити всесвіт, детально пропрацювати і заморозити навічно.
Kyoo
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Нормальный тизер, плюс минус.
Ответить