Деякі гравці у Diablo IV зіткнулися з перегріванням відеокарт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

mraleks
Легко. Запускаем без лока, смотрим фпс в бублике, ставим лок увиденного фпса - получаем 100%
До вечера потерпите?
Kravan
Member

Сообщение

waryag: 27.03.2023 09:56
Скорее карта долбится в 500 фпс в менюшках. Что-то похожее было в амазоновской ММО.
У меня такое в Сталкер было. Там нет ограничитея в кадрах и карта нарисует столько кадров скоько сможет, там страшные цифры и температуры (если руками не ограничить).

Ничего страшного.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Побегал немного, 3 вылита за полчаса, графика и анимации :down:
mraleks
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

AntonyKandaurov: 27.03.2023 10:26 mraleks
Легко. Запускаем без лока, смотрим фпс в бублике, ставим лок увиденного фпса - получаем 100%
До вечера потерпите?
І в чому тоді буде різниця? :facepalm:
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: Місцевий

Сообщение

Vpupkin
Вчора теж грав, - некромантом до 25 рівня дійшов, - жодного "вильоту". Щодо графіки та анімацій, - що з ними не так?
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

У мене і друзів були фрізи у головному місті, також гра має великий апетит до ОЗП. У друга з 12600k/rtx3070/16Gb Ram лагало значно більше за мого корча 8400/gtx1070/32Gb. За 15Gb оперативи жор перевалює :insane:
falameezaar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Про відсутність оптимізацій вони попереджали ;)
В мене RTX3060 в 3440х1440 на дефолтних ультрах без длсс не вивозила 60 фпс. Пролагав крізь інтро, добрався до настройок, повідключав згладжування, покрутив длсс, на баланседі стало більш-менш ок і здебільшого 75 фпс (всінк в 75 цілиться), при цьому 12гб відеопам'яті зайняті завжди. Якщо відкрити інвентар або будь-яке інше меню, в якому видно 3д-модельку персонажа - навантаження на відеокарту в півтора-два раза піднімається. Таке враження що в них там другий раз світ рендериться щоб був гарний фон в рюкзаку)
der_meister
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

Народ, вот не пойму, а что мешает в драйверах залочить фпс? Или не все знают об этом?
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

mraleks
Значит вы моё сообщение об локе фпс прочитали неверно. Прочитайте ещё раз.
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

AntonyKandaurov: 27.03.2023 10:23 С локом она если может выдать свыше лока то понятное дело работает не на 100%.
Так про то й мова. То чому саме в перегріві звинувачують меню з 500фпс. ніби в самій грі карта менше працює .
Великі фпс мають лише один недолік - свист дроселів у багатьох карт. У всьому іншому їх звинувачувати не варто :)
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

der_meister
А как же "раскрыть потанцевал карты" и "играть на максимум возможностей"? Зря чтоли дядя отдал полтора кеса за карту, пущай рисует ему 300фпс, какие нафиг ограничения.
bez5dva
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Telcontar: 27.03.2023 10:40 У мене і друзів були фрізи у головному місті, також гра має великий апетит до ОЗП. У друга з 12600k/rtx3070/16Gb Ram лагало значно більше за мого корча 8400/gtx1070/32Gb. За 15Gb оперативи жор перевалює :insane:
У меня во время игры было занято 28 Гб ОЗУ максимум, 25 в среднем.
Во время бф2042 занято 11-12...
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

erazel: 27.03.2023 10:47
AntonyKandaurov: 27.03.2023 10:23 С локом она если может выдать свыше лока то понятное дело работает не на 100%.
Так про то й мова. То чому саме в перегріві звинувачують меню з 500фпс. ніби в самій грі карта менше працює .
Великі фпс мають лише один недолік - свист дроселів у багатьох карт. У всьому іншому їх звинувачувати не варто :)
Да как сказать. Евротрак в главном меню рисует 600 фпс и если так и дальше сидеть и смотреть в меню то к свисту дросселей начинает добавляться шум от вентиляторов и мониторинг неумолимо повышает градусы температуры чипа. Интересно, с чего бы? Глюки наверное какие-то мониторинга.
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Просто охлад у гиги плоховат :rolleyes:
penetrator
Member
Откуда: Stockholm

Сообщение

falameezaar: 27.03.2023 10:41 Про відсутність оптимізацій вони попереджали ;)
В мене RTX3060 в 3440х1440 на дефолтних ультрах без длсс не вивозила 60 фпс. Пролагав крізь інтро, добрався до настройок, повідключав згладжування, покрутив длсс, на баланседі стало більш-менш ок і здебільшого 75 фпс (всінк в 75 цілиться), при цьому 12гб відеопам'яті зайняті завжди. Якщо відкрити інвентар або будь-яке інше меню, в якому видно 3д-модельку персонажа - навантаження на відеокарту в півтора-два раза піднімається. Таке враження що в них там другий раз світ рендериться щоб був гарний фон в рюкзаку)
У меня 3080, но в 3440х1440 при всех ползунках вправо и без длсс стабильные 120 с редкими просадками до 100. При этом экран полный мобов и спецэффектов от моей сорки.
Жрет 10гб мамяти, темпы 77/88/96 на ГПУ/хотспот/память.
kolio
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Quake розкочегарили майже до 1000 fps і нічого. Карти живі.
Взагалі не розумію що твориться, чого це я як ПЗ повинен ще думати: а чи не здохне відяха, якщо я наприклад буду малюкати всього 1 трикутник на екрані і відяха зможе його рендерити з частотою 100000 к/с і через 20 сек відяха тупо згорить?
Чомусь процики не горять коли архівуєш наприклад 100ГБ, при цьому всі ядра завантажені на 100%.
Не здається вам що це ж таки проблема заліза, а не ПЗ?!
der_meister
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

AntonyKandaurov
та не, это дурь, имхо. но сарказм я уловил :)
penetrator
Member
Откуда: Stockholm

Сообщение

Ekz0rcyst: 27.03.2023 10:36 Vpupkin
Вчора теж грав, - некромантом до 25 рівня дійшов, - жодного "вильоту". Щодо графіки та анімацій, - що з ними не так?
Графика типично дьябловский стиль, такая и должна быть, но для нефанатов она конечно дно по уровню 2023 года.
Лично у меня, как фаната, предьявы только к разрешению текстур. Приближая камеру местами вырвиглазное мыло, но в замесе этого не видно.
Ainger
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

У меня скорее случился перегрев жопы. 11 лет перерыва, чтобы что? выкатить этот рескин тройки под D2? :-/
uncle_doc
Member
Откуда: Днепр

Сообщение

erazel: 27.03.2023 10:16 Я щось тільки не зрозумів, гріють ж відеокарту не зашкальні фпси, а навантаження на карту. Мале навантаження - карта малює 500фпс, велике навантаження - карта малює 50фпс(умовно). але ж в обох випадках карта працює на 100%. То якого милого від 500 фпс вона має перегріватися більше чим від 50?
очень просто забивается вся мощность на фпс, на слабой видушке условно будет 50 фпс, а на мощной 5000 - обе загружены на 100%

жалко не сделал скрин на память где у меня в игре 7500фпс было и загрузка 100%
Ответить