Росіяни викрали дані гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl та почали шантажувати розробника

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
x0taby4
Member
Откуда: Ужгород

Сообщение

Невдахи такі невдахи, як зазвичай типовий росіянин звичайний невдаха.
AMD
Member
Аватара пользователя
Откуда: Незалежна Україна

Сообщение

кацапи кінчені:)

росія - "країна" терорист, "країна" - гній, "країна" - рабів і кретинів.
voldemarcik
Member
Аватара пользователя
Откуда: БандерШтат

Сообщение

Типова москальня, дурнувата і мілітарна :facepalm:
Mopar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Vároš

Сообщение

Та по цимбалах, я все одно придбаю гру :rotate:
afhpwnd
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

vitos8289: 13.03.2023 17:47
Spacedog: 13.03.2023 17:26 Если, что шантажирует их украинец, а не россиянин. для контекста это важно. вполне возможно что сами разрабы это и заетяли ради хайпа вокруг игры но не факт
тот ссаньій "украинец" которым принимает участие в сво? С террористами переговоры не ведут
/fixed
Hum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vicversus: 13.03.2023 15:55 А от давайте пригадаємо які ААА ігри скліпали на болотах? Атомік фарт? Маю сумнів.
Як самі не можуть зробити, то мають комусь піднас*ати.
Ничего действительно годного кроме космические рейнджеры не знаю.
Fen1xz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну, с террористами переговоров не ведут всегда, с шантажистами тоже. Ибо это замкнутый круг, пойдёшь один раз на уступки, сядут на шею и ноги свесят.
А во вторых, ну выкинут они в интернет скрины и сценарий разработки. Половина забьёт и не посмотрит, вторая половина посмотрит и забьёт. В любом случае ничего страшного не случиться.
Rick Dalton
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Они ещё и хотят уважения к себе после этого...
vitos8289
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина, Бердянск

Сообщение

Упрощу людям жизнь
PS для непонятливых, это пишет автор слива
Изображение
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vitos8289: 13.03.2023 18:13 Упрощу людям жизнь
PS для непонятливых, это пишет автор слива
Изображение
В цю гру можна грати вдвох, накатайте хтось на нього маляву, що він хотів профінансувати Українську армію покупкою нашої гри)
Feras
Member

Сообщение

vitos8289: 13.03.2023 18:13 Упрощу людям жизнь
PS для непонятливых, это пишет автор слива
Изображение
Надіюсь скоро воно -цей "участнік всо" не зможе більше нічого писати. Нових мобіків зараз на мясо ще у більшій кількості стали кидати путіноїди, тому повторюсь, надіюсь колаборанту не довго жити залишилось.
anyname
Member

Сообщение

NecroKitchen: 13.03.2023 17:03
vicversus: 13.03.2023 15:55 А от давайте пригадаємо які ААА ігри скліпали на болотах? Атомік фарт? Маю сумнів.
Як самі не можуть зробити, то мають комусь піднас*ати.
У них нема жодної ААА гри, і вже точно не буде. ААА це можливо кіберпук2077, даинг лайт 2 та інші хогвартс легасі, тобто де багато років пішло на розробку, великі команди разробників, великі бюджети (в т.ч. на рекламу), але це точно не те лайно що роблять на болотах недоімперії.

Взагалі приємно що GSC їх послало з їх шантажем, молодці.

А ще я добре пам'ятаю коли перший сталкер вийшов, що сами писали "російськи ігрожури". Зараз це може і прибрали з сайту, але рік тому ще було. Як я розумію, для них вже у нульових України не існувало, сталкер був російською розробкою та інше подібне.
спойлер
photo_2023-02-13_01-01-25.jpg
в якомусь журналі прямо на обкладинці здається був зображений сталкер з написом - Проклятье с русского игропрома снято.
скоріше вони тоді вважали всіх розробників на території колишнього СРСР за росіян (адже росія єдиний правонаступник СРСР). за пропаганду їм ще не платили , а як казав невідомий найманець в першому Far Cry - бесплатно все люди хорошие , а нам платят что бы мы были плохими . якось так.
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Paradox1306: 13.03.2023 16:08 я просто нагадую що русня буде грати в сталкер, а з озвучок там або українська або англійська, а так як більшість англійську взагалі не вдупляє то будуть сидіти з російськими субтитрами і слухати українську мову :lol:
Або ще як варіант ввести росісяньску виключно в ворогів, щоб русню і в грі знищувати .
EkselentE
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Это больше похоже на филькину грамоту. Или предлог того что игра будет перенесена или забагована.
О каком вообще шантаже речь? Ну сперли они пару гектаров и что, повод раздувать из этого шумиху? В этой индустрии постоянно сливы идут и другие разработчики как-то на подобные "шантажи" не поддаются :-/ Просто продолжают работать и выпускают свой продукт, а качественный он или нет решает уже конечный пользователь. И этому пользователю глубоко пофиг на все эту мышиную возьму если в конечном счете он получает продукт которым остается доволен.
Paradox1306
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

_Andrik_: 13.03.2023 18:39
Paradox1306: 13.03.2023 16:08 я просто нагадую що русня буде грати в сталкер, а з озвучок там або українська або англійська, а так як більшість англійську взагалі не вдупляє то будуть сидіти з російськими субтитрами і слухати українську мову :lol:
Або ще як варіант ввести росісяньску виключно в ворогів, щоб русню і в грі знищувати .
в нас багато російськомовних військових, не бачу тут приколу. а от над трупами писати Zzzz ото реально смішно :gigi:
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение

anyname: 13.03.2023 18:32
NecroKitchen: 13.03.2023 17:03

У них нема жодної ААА гри, і вже точно не буде. ААА це можливо кіберпук2077, даинг лайт 2 та інші хогвартс легасі, тобто де багато років пішло на розробку, великі команди разробників, великі бюджети (в т.ч. на рекламу), але це точно не те лайно що роблять на болотах недоімперії.

Взагалі приємно що GSC їх послало з їх шантажем, молодці.

А ще я добре пам'ятаю коли перший сталкер вийшов, що сами писали "російськи ігрожури". Зараз це може і прибрали з сайту, але рік тому ще було. Як я розумію, для них вже у нульових України не існувало, сталкер був російською розробкою та інше подібне.
спойлер
photo_2023-02-13_01-01-25.jpg
в якомусь журналі прямо на обкладинці здається був зображений сталкер з написом - Проклятье с русского игропрома снято.
скоріше вони тоді вважали всіх розробників на території колишнього СРСР за росіян (адже росія єдиний правонаступник СРСР). за пропаганду їм ще не платили , а як казав невідомий найманець в першому Far Cry - бесплатно все люди хорошие , а нам платят что бы мы были плохими . якось так.
Тільки тих які успішні :gigi: лада рейсінг клаб нікого не цікавила :D
Crossbow
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

так.... я шось не зрозумів!
Изображение
як це ?!
це скрін з стіму.
"а ну прибрати бігом ворожу мову!"
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Гусские плавно перешли от кражи унитазов в Буче на кражу картинок Ждалкера 2 :gigi:
STARL1GHT
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Crossbow: 13.03.2023 19:03 так.... я шось не зрозумів!
Изображение
як це ?!
це скрін з стіму.
"а ну прибрати бігом ворожу мову!"
Мені здається це умова Microsoft. А відсутність озвучки - компроміс.
jeka999999
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сумская обл.

Сообщение

эх, не как не могу отложить денежку на предзаказ(
Ответить